Skocz do zawartości
ernik

Czy Warto Gf6600gt Agp?

Rekomendowane odpowiedzi

moj konfig:

Amd barton xp-m 2500+/3200+

abit nf7-s

1gb kingston

gecube 9550xt

 

poniewaz obecnie mozna kupic gf6600gt ok. 600zl czy warto jeszcze sie pakowac w karte na agp?

i w zwiazku z tym mam dwie opcje do wyboru:

1. kupic teraz dobra karte na agp czyli jakis gf6600gt, a przesiadke na pci-e zrobic kolo wrzesnia 2006

2. nie kupowac karty a przesiadke na pci-e zrobic kolo marca 2006

 

co bedzie najrozsadniejsze? biorac pod uwage rozsadne granie i nie wydawanie niepotrzebnie kasy...

prosze o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz obecnie mozna kupic gf6600gt ok. 600zl czy warto jeszcze sie pakowac w karte na agp?

i w zwiazku z tym mam dwie opcje do wyboru:

1. kupic teraz dobra karte na agp czyli jakis gf6600gt, a przesiadke na pci-e zrobic kolo wrzesnia 2006

2. nie kupowac karty a przesiadke na pci-e zrobic kolo marca 2006

 

co bedzie najrozsadniejsze? biorac pod uwage rozsadne granie i nie wydawanie niepotrzebnie kasy...

prosze o opinie

Miałem podobny dylemat i mimo że mam gorszego kompa, to wybrałem opcję pierwszą bo:

- wchodzi nowa podstawka AMD

- AMD (intel pewnie też) chce upowszechnić wielordzeniowe procki, zaraz po tym pojawi się masa softu kożystającego z tej technologii, a co z tym idzie dostającego dwu lub więcej krotnego kopa, a to już coś jest ;)

- Nie wiadomo jakie będą wymagania konwersji gier z PS3 (wymagania konwersji z X-Pudła360, po NFS MW i CoD2 (dx9) a szczególnie po tym drugim, widać że są niemałe i dzisiejsze kompy mid range mają z nimi problemy, a PS3 ma być ponoć mocniejsze)

- GF6600GT to pożądna karta za niewielkie pieniądze.

- moja poprzednia karta była jeszcze coś warta i wymiana mnie nie kosztowała wiele, swoją też pewnie teraz jeszcze sprzedasz.

 

Co do rozsądnego grania to na GF6600GT nowe gierki (FEAR, Q4, NFSMW) zasówają dobrze w wysokich detalach 1024x768 i fraps wartości poniżej 25fps w w.w. gierkach włąściwie nie pokazuje.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD (intel pewnie też) chce upowszechnić wielordzeniowe procki, zaraz po tym pojawi się masa softu kożystającego z tej technologii

e tam, tak szybko to to nie bedzie, najpierw musi pojawic sie Vista - jako podstawa, bo zdaje sie ze XP-ek nie obsluguje 2 rdzenii ? czyli mysle ze tak naprawde dopiero rok 2007 bedzie nalezal do 2-rdzeniowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...