Skocz do zawartości
El Chupacabra

Geforcefx 5200 Leadtek 128mb Box (64-bit)

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. nie mam funduszy, a moj staruszek 32 megowy geforce 2 nie daje sobie rady,

za moich czasow Winfasty byly najszybsze, a chcialbym wstawic cos mocniejszego zeby w koncu sie cos uruchomilo :) wiem ze wiele nie wyciagne ;p

 

duren 1,8 | 256 ddr /400 Mhz |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

widze ze uparles sie na fx 5200,tak jak przedmowcy odradzam ci tego typu wynalazki,najlepszym zakupem bedzie radek 9550 np z tej aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76084855

Na pewno znajdziesz jeszcze tansze,ja wziolem dla przykladu pierwsza lepsza aukcje.

Zmieniasz chlodzonko i jedziesz.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie uparłem się, wiem, że jest to najgorszy zakup jaki można zrobić, ale się pytałem tylko co to za cudo, dziwi mnie trochę 333MHZ na pamięci.

P.S Pozatym to nie ja będę kupywał :)(tzn. ja, ale nie dla mnie:>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety posiadam taka karte i musze powiedziec ze jest ch****a jak barszcz w 3dmarku 03 mam z nia tylko 1000pkt a w 05 150 :mur:

naszczescie juz niedługo kupie cos dobrego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u mnie jest 333 na pamieciach i kreca sie na 500 lecz przez szyne niedaje to duzego wzrostu wydajnosci bo tylko +250pkt w 3dmarku (ogolnie odradzam ta karte)

Edytowane przez RBS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś coś może mi powiedzieć o tej karcie:

FX5200 128/128 - jedno co mnie zastanawia to niskie taktowanie pamięci, czy to takie ma być ?? Jakaś okrojona karta czy może coś innego ??

 

pozdro

Jak juz FX, to zaden inny poza 5900, nie zda sie do niczego.

Nie masz kasiorki, to wez tego R9550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u mnie jest 333 na pamieciach i kreca sie na 500 lecz przez szyne niedaje to duzego wzrostu wydajnosci bo tylko +250pkt w 3dmarku (ogolnie odradzam ta karte)

Ale masz 128bit czy 64bit, bo w tej aukcji co podałem karta posiada szyne 128bit.

 

ak juz FX, to zaden inny poza 5900, nie zda sie do niczego.

Nie masz kasiorki, to wez tego R9550.

Ale wszyscy najeżdzają:], nie dziwie, się mój kuzyn to miał i sam go bym nie brał, ale tak jak wcześniej pisałem to nie dla mnie, a nie będę wpływał na opinie "zawodowego nooba" :)(chodzi o FX5200).

 

P.S A jak wyjście TV-out w tej karcie się sprawu(ó??)je ??

A i jeszcze jedno, ta karta jest pod agpX8, ale pod agpX4 też będzie chodzić tylko wolniej, czy wcale ??

Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lori129: Mój 9800pro z ciekawości puściłem na agp x4 i spadek w wydajności to były jakieś 3 3dmarki03 (słownie trzy), czyli mniej niż błąd pomiarowy, jakbym puścił jeszcze raz to możliwe że byłyby trzy więcej :). Nie ma żadnej różnicy, a tymbardziej przy tak mało wydajnej karcie jak 5200.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...