Skocz do zawartości
waldemas

Nagrywarka Dvd +hdd Co Zwolni ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam . sprzęt jak w podpisie dokupiłem nagrywarkę dvd i mam pytanie jeśli podepnę ją pod jedną taśmę z hdd czy nie zwolni ten ostatni . nagrywarka lg gsa 4165b . Czy też zamienić nagrywarkę z dvd-rom miejscami . dzieki za odpowiedzi!!! :rolleyes:

 

wiem ze wiecie ale nie chcecie napisać

Edytowane przez waldemas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarke DVD daj najlepiej na osobny kanal IDE. Nie wiadomo od dzis ze nagrywanie dvd potrzebuje dosc duzego buforu wiec polaczenie nagrywarki z dyskiem nie jest najlepszym rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='12 Gru 2005, 09:39' post='1809794']

majac 3 napedy: nagrywarke, dvd i hdd

hdd bym podlaczyl osobno a dvd z rw

... do tego nagrywarke DVD jako master i lepszego ukladu chyba nie ma B)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldemas

To zależy co Ci bardziej potrzebne??

1. dodatkowe urządzenie do odtwarzania DVD (bo do CD wystarczy zwykła nagrywara) czy raczej

2. dodatkowe urządzenie do nagrywania CD-R(W) ?? (gdyby nagrywara DVD, nie lubiła n.p jakiejś marki płyt)

 

Osobiście byłbym bliższy wariantowi 2, ale to naprawdę zalezy wyłącznie od Twoich potrzeb.

 

A i istnieje jeszcze wariant

 

3. dokupujesz dodatkowy kontroler ATA (do wpięcia w gniazdo PCI) i możesz zainstalować dodatkowe 4 napedy (2+2).

Generalnie ile miejsca w budzie, to możesz mieć dorbek sprzętowy w kompie równoczesnie, o ile oczywiście Twoja zasiłka to uciągnie, bowiem każda napęd czy to HDD czy optyczny trochę prądu potrzebuje.

 

P.S. u mnie zasiłka dała rady :) (patrz sig linia 5 i 6 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...