Skocz do zawartości
lukasrz

Ciekły Azot - Intel Celeron D325 2.53ghz@5.51ghz Rekord Świata Pobity!

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm postaram wam sie skołowac dowody. Czekajcie cierpliwie, widziało to pare osób kture moga wam to potwierdzic. Agp i Pci jakos wszystko zadziałało. Tylko jak mówie ta częstotliwosc była widzialna tylko w biosie, po załadowaniu windy pokazywał 3223. Mysle ze za tym stoi Hybrid Booster Safe Overclocking.

 

Jak nie wiecie to nie musicie obiezdzac. Na tym forum to hyba wiekszosc to hamy które jak w cos nie wierzą to obiezdzają.

 

Powiedzcie jak mam odzyskac z karty pamieci SD stare foty które usunołem to wam pokaze zdiecia z biosu. Płytki juz nie posiadam dlatego zdjecia zrobic nie moge. Jak ktos wie jak odzyskac dane z SD to zobaczy dowody.

powiem Ci jedno : cos mi tu śmierdzi

jak by tego było mało to chyba masz DYSLEKCJE! Do szkoły ci sie nie chcialo chodzic i teraztak wygladasz, liczyc nie umiesz (wychoidza Ci jakies mhze których nie ma) i jeszcze pisac poprawnie nie umiesz...

 

@p_zero: nie od dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm postaram wam sie skołowac dowody.

chodzi ci o takie dowody (zdjecia, screeny) http://img371.imageshack.us/my.php?image=90026tp.png :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (w cpu-z ciezko jest zrobic wiarygodny screen w paincie w ciagu 2min) ;)

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci jedno : cos mi tu śmierdzi

jak by tego było mało to chyba masz DYSLEKCJE! Do szkoły ci sie nie chcialo chodzic i teraztak wygladasz, liczyc nie umiesz (wychoidza Ci jakies mhze których nie ma) i jeszcze pisac poprawnie nie umiesz...

 

@p_zero: nie od dzis ;)

Tak. Mam dysleksje i sie do tego przyznaje bez bicia,wcale sie tego nie wstydze.

Chodze do klasy 3 gimnazjum i nie często zdaza mi sie chodzic na wagary, a z polskiego bede miec na koniec roku ok 3

 

Ale chyba nie chodzi tutaj o dysleksje, tylko o potwierdzenie wyniku. Nic nie mam zamiaru podrabiac, bo to nie bedzie screen z cpu-z tylko fota z aparatu jak był widziany w biosie

 

Kurde moze odkupie tą płyte i zorganizuje u siebie w domu zjazd niedowiarków? :razz:

Edytowane przez mkwd40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam dysleksje i sie do tego przyznaje bez bicia,wcale sie tego nie wstydze.

Chodze do klasy 3 gimnazjum i nie często zdaza mi sie chodzic na wagary, a z polskiego bede miec na koniec roku ok 3

 

Ale chyba nie chodzi tutaj o dysleksje, tylko o potwierdzenie wyniku. Nic nie mam zamiaru podrabiac, bo to nie bedzie screen z cpu-z tylko fota z aparatu jak był widziany w biosie

 

Kurde moze odkupie tą płyte i zorganizuje u siebie w domu zjazd niedowiarków? :razz:

napisałem DYSLEKCJE a nie DYSLEKSJE. Ja tez miałem w zeszłym roku 3 na koniec 3 gim i jakos nie robie błedów typu "ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury". Jak się komus nie chce zastanowic co pisze to robi takie błedy :/

 

Co do wyniku to jest to sciema i wszyscy o tym wiedzą, bys sie chociaz przyznał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyniku to jest to sciema i wszyscy o tym wiedzą, bys sie chociaz przyznał...

Ja wierze ze taki wynik wyswietlil bios.

Gdyby sciemnial to nic by nie wspomnial o czestotliwosci wyswietlanej przez CPU-Z i winde.

Najprawdopodobniej bylo to przeklamanie biosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ja tam raz wgralem se jakis szajski bios do mojej plytki i mi wyswietlilo zamiast athlom 2000+ athlon 4000+, i co, powiecie mi ze klamie?? :lol: przeciez tyle mi wyswietlilo... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno większość tak. :)

 

Ja wgrałem bios V1,6 oryginalny ze strony Asrocka i zaczełem kręcic, Jak ktos mi powie jak sie odzyskuje dane z Karty SD to pokaze wam dowody. Zresztą jak ktos ma taką samą płyte z biosem 1,6 i celerona 2400 to moze sprawdzi i mu wyjdzie to samo. Wtedy bdzie dwóch oszustów na tym forum.

Edytowane przez mkwd40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno większość tak. :)

 

Ja wgrałem bios V1,6 oryginalny ze strony Asrocka i zaczełem kręcic, Jak ktos mi powie jak sie odzyskuje dane z Karty SD to pokaze wam dowody. Zresztą jak ktos ma taką samą płyte z biosem 1,6 i celerona 2400 to moze sprawdzi i mu wyjdzie to samo. Wtedy bdzie dwóch oszustów na tym forum.

przekłamanie biosu? Troche ciekawa sprawa skoro niby fsb było ustawione na 300.... to bios jak mu dawałes 300 to niby ustawiał sobieinaczej. cos mi tu nie pasuje, a moze poprostu komp sie nie bootował i po restarcie działało zabezpieczenie i bootował sie na stocvk ustawianiach? Wtedy tak, ale to nie jest rekord tylko bład biosu, wiec na drugi raz nie pisz ze masz drugiew miejsce na swiecie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

#mkwd40:

Tak to już jest na tym forum, że jak się nie ma dowodów to nawet się nie zaczyna dyskusji. Zaraz wszyscy cię zakraczą. Taka rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem nic o biciu rekordów tylko napisałem ze jestem w stanie. Jak bym miał płytke na której szyna pamieci by nie chodziła za fsb ani PCI/AGP, i dało by raze podniesc napiecie procka chociaz do 1,65 do pewnie by sie udało. Narazie na 1,5V wyciągam 4000mhz, Dalej mi nie pozwalają pamieci nobo sie nie da ustawic tak zeby szyna pamieci nie szła za FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie zebym uwierzyl w jakis wynik wogle; potrzebuje

validate z CPU-Z oraz orby z smarkow min. dwoch >>na tym koniec

foty z bios mozesz sobie wsadzic >>>

 

moge w kazdej chwili zmienic sobie nazwe mojego proca na 10 GB BIOS w czym problem ?? bo ja niewidze ,pelno masz progsow do edycji biosu

 

zreszta podkrecanie proca to nie tylko sam wynik a zaladowanie windy i stabilne prime 95 2h min.

 

inaczej jaki jest sens podawania czego kolwiek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZECIEZ napisałem na forum ze sie krecił do 5400 to wytłumaczyłem ze po załadowaniu systemu windows go widział jako 3223mhz. Nawet jak próbowałem wycisnąc z niego nedzne 3,3 to i tak był widoczny w windzie jako 3223.

Edytowane przez mkwd40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem nic o biciu rekordów tylko napisałem ze jestem w stanie. Jak bym miał płytke na której szyna pamieci by nie chodziła za fsb ani PCI/AGP, i dało by raze podniesc napiecie procka chociaz do 1,65 do pewnie by sie udało. Narazie na 1,5V wyciągam 4000mhz, Dalej mi nie pozwalają pamieci nobo sie nie da ustawic tak zeby szyna pamieci nie szła za FSB

Napisałes zejestes w stanie, gdzie jestes w stanie? Kazdy jest w stanie pobic rekord.. Jak bym miał dobra mobo bardzo dobrego proca i bardzo dobre chłodzenie to TEZ BYŁ BYM W STANIE. Tak to sobie mozesz, rekordu nie masz jak pobuic, bo musiłbys dac validatea z cpu-z a jak wiadomo Twoj proc nie chodzi z takimi taktami, zaposc bencha i masz. To nie system "wykrywwa go" tylko on taki jest. To bios sie myli poprostu, a takie cos to sobie mozna, wynik trzeba udowodnic jakosa nie tylko przedstawiajac zdjecie z biosu, ludzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gwarancji za mojego gigabyta prawdopodobnie oddadzą mi kase za płyte bo ciągle sie pieprzy. Zaczne zbierac na nową która ma niezalezne krecenie FSB od pamieci i AGP/PCI i postaram sie cos wycisnąc. Proponuje zakonczyc temat o czepianiu sie byle [ciach!]a bo to w niczym nie pomoze, mozecie sobie cos pisac o tym ze nie wiezycie a ja bede odpowiadac co mysle i jak jest ale poco??

Ja równie dobze moge ci nie wierzyc ze masz tylko 7*C na procku jak masz w opisie, foto, bo mogłes sobie odpalic jakis edytor grafik i sobie wpisac co ci sie podoba. :P

Pozdrawiam

Edytowane przez mkwd40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gwarancji za mojego gigabyta prawdopodobnie oddadzą mi kase za płyte bo ciągle sie pieprzy. Zaczne zbierac na nową która ma niezalezne krecenie FSB od pamieci i AGP/PCI i postaram sie cos wycisnąc. Proponuje zakonczyc temat o czepianiu sie byle [ciach!]a bo to w niczym nie pomoze, mozecie sobie cos pisac o tym ze nie wiezycie a ja bede odpowiadac co mysle i jak jest ale poco??

Ja równie dobze moge ci nie wierzyc ze masz tylko 7*C na procku jak masz w opisie, foto, bo mogłes sobie odpalic jakis edytor grafik i sobie wpisac co ci sie podoba. :P

Pozdrawiam

oj no dobrze nie chcesz wiedziec to nie wier, ale przy minusowych tempach na zewnatrz i wc to zaden wyczyn te 7 sytopni, gdybym chcił dałbym mniej V nizsze takty i zszedłbym nizej, a jak nie chcesz wierzyc to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios w be6 tez zle pokazuje ;)ile bym proca nie ustawil zawsze pokaze mi 466mhz (chociaz 558 juz poprawnie wykrywa :P) choc w rzeczywistosci jest inaczej

 

takie odczyty z bisoa mozna sobie o kant pupy rozbic ;)

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly sekret tego super oc polega na bledzie biosu ktory zle odczytal czestotliwosc po ewidentnym przekreceniu wiec nie wiem z czego tu robic taka sensacje ;)

raven no to moze nie mielismy 5 ghz tylko lekko ponad 3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly sekret tego super oc polega na bledzie biosu ktory zle odczytal czestotliwosc po ewidentnym przekreceniu wiec nie wiem z czego tu robic taka sensacje ;)

Jeśli dał podobno te "fsb 300" to wtedy wychodzi jak nie patrzec 5,4ghz(18x300MHz) z tej celiny bo ona chyba w standardzie ma fsb133 (18x133MHz). Czy sie myle??

 

Jednak to nie zmienia faktu, że ktoś tu ściemnia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale uruchomilo sie na magistrali 180 bo pewnie taka ostatnio mial ustawiona i bios jako ze nie potrafil uruchomic na 5400 to ustawil 3200, inna mozliwosc jest taka ze przy ustawieniu 300 automatycznie przekierowuje na 180, tak samo jak w asusach przy napieciu

 

powiem jedno mozliwosci jest wiele ale mozliwosci takiego oc nie ma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18x133 to jest 2400 oryginał

18x300 to 5400 wynik biosu

 

Moze jak ktos ma tez celerona 2400 i P4V88+ to se tak ustawi i moze wyjdzie mu to samo. Narazie dzisiaj odbieram nową płyte z serwisu GA-8IPE1000-G Rev4,0, postaram sie ją dobze sprzedać. Pozycze kase od rodziców, moze mi styknie na uzywany IC7. Freon cooling mam juz w 30% gotowy i zaczne kręcic. Jestem ciekaw ile mie sie uda z niego uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostane na chemie na uniwerku i wyniosę azot(mam wprawę;) to postaram się coś podobnego wykombinować.

W sumie azocik fajna sprawa, ale mozna by coś bardziej praktycznego wykombinować. Np jakieś reakcje egzotermiczne, które pobierają ciepło z otoczenia, odpowiednie katakizatory aby spowalniały reakcje i jazda.

Takie troche marzenia ale............polak podobno potrafi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...