Skocz do zawartości
Kllaymenn

Do userow Cel T i GF4 4200(Wynik w 3D Marku)

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie mozna wiecej. 

Ja na szynie 125 mhz mam 9300. Na szynie 133 mhz mozna wyciskac z tego ponad 10k.

Kaeres jak zwykle wieży w nadzwyczajną moc celerona :lol: . 10k to ledwo co na athlonie 1700+ sie wyciąga z Ti4200

a co powiedzieć z celerona oczywiście mówie o niepodkręconiej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja 10K wyciskam spokojnie z Athlona 1600+ i to bez kręconej karty ani czegokolwiek.

 

Kaeres ma takie wyniki bo jego karta jest porządnie podkręcona. Na default wyniki na pewno ma niższe.

 

Myśle, że wiele więcej nie wycisniesz z proca, który zresztą i tak tylko marginalnie wpływa na wynik. Podkręć karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze z tym 10k spokojnie przesadzilem ale z trudem jest to o osiagniecia. Jezlie ja na FSB 125 (marnym) osiagam 9300 to na FSB 150 (przy tym samym taktowaniu podejrzewam, ze 10k jest do osiagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze z tym 10k spokojnie przesadzilem ale z trudem jest to o osiagniecia. Jezlie ja na FSB 125 (marnym) osiagam 9300 to na FSB 150 (przy tym samym taktowaniu podejrzewam, ze 10k jest do osiagniecia.

mów o wynikach na 250/513 a nie na 300/600 OK???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze z tym 10k spokojnie przesadzilem ale z trudem jest to o osiagniecia. Jezlie ja na FSB 125 (marnym) osiagam 9300 to na FSB 150 (przy tym samym taktowaniu podejrzewam, ze 10k jest do osiagniecia.

mów o wynikach na 250/513 a nie na 300/600 OK???

Nie wiem dlaczego mialbym pokazywac nizsze wyniki skoro moge pokazac maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze z tym 10k spokojnie przesadzilem ale z trudem jest to o osiagniecia. Jezlie ja na FSB 125 (marnym) osiagam 9300 to na FSB 150 (przy tym samym taktowaniu podejrzewam, ze 10k jest do osiagniecia.

mów o wynikach na 250/513 a nie na 300/600 OK???

Nie wiem dlaczego mialbym pokazywac nizsze wyniki skoro moge pokazac maxa.

bo Kllaymenn chyba mówi o wynikach na standartowym taktowaniu jeżeli sie nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Pytal tylko o max mozliwosci. A ten wynik to nie jest max.

Jezeli karta nie podkrecona to sam by sie problem rozwiazal :)

Jezeli krecona to nie ma o czym gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i znow ta sama historia.... celeq vs... xp z pulki wyzej - jak ja to loobie....

Ale z ceną jakoś jest na odwrót :lol: .I nie mów że celek powinien być porównywany do duronów bo duronów już nie produkują i są prawie 2 razy tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i znow ta sama historia.... celeq vs... xp z pulki wyzej - jak ja to loobie....

Ale z ceną jakoś jest na odwrót :lol: .I nie mów że celek powinien być porównywany do duronów bo duronów już nie produkują i są prawie 2 razy tańsze.
no i dalej gada...no i jak tak mozna..... nie interesuje mnie ze durexa juz nie produkuja i co innego dajcie sobie na wstrzymanie - proce dzisiaj i tak sa szybkie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mówisz serio że masz 9k na celku 1466mhz i 256SDR?? bo cos mi się nie chce wieżyć... tu pasuje 7k

niecale 7000 jest na celku 1GHz ,wiec to trudne ale nie niemozliwe

około 7600 bedziesz miał na CELKU podkręconym do 1200MHz więc ten wynik jest całkiem realny ;)

 

przynajmniej ja miałem 7600 po podkręceniu CELKA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mówisz serio że masz 9k na celku 1466mhz i 256SDR?? bo cos mi się nie chce wieżyć... tu pasuje 7k

niecale 7000 jest na celku 1GHz ,wiec to trudne ale nie niemozliwe

około 7600 bedziesz miał na CELKU podkręconym do 1200MHz więc ten wynik jest całkiem realny ;)

 

przynajmniej ja miałem 7600 po podkręceniu CELKA :D

no wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mówisz serio że masz 9k na celku 1466mhz i 256SDR?? bo cos mi się nie chce wieżyć... tu pasuje 7k

To i tak nie jest max. Magistrale ma 133Mhz, a zaledwie o 33 Mhz wolniejszego proca od mojego wiec wychodzi na to, ze wydajnosciowo powinien byc lepszy od mojego. Czyli kolo 9500 jest do osiagniecia po jakis delikatnych zabiegach. Moze timingi pamieci, reinstalka windy, jakies nowsze stery albo 3dmakowe 40.41 i wynik do osiagniecia jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...