Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

El Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

To cytat z Gry-Online:

 

Czy El Matador to gra, w której wcielimy się w najważniejszego zapaśnika corridy zadającego bykowi ostatni, śmiertelny cios szpadą? Czy może El Matador będzie symulatorem managementu słowackiej firmy oponiarskiej? Czy wreszcie ów El Matador to kolejna produkcja z cyklu sensacyjnego TPP podanego w, tak przecież dobrze znanym graczom, sosie słodko-kwaśnej zemsty i zniszczenia? Jeśli postawiłeś(łaś) na TPP, wygrywasz: narkotyki, lasy tropikalne, miliony kolumbijskich peso, niezawinione śmierci i jednego sprawiedliwego. Znamy to skądś?

 

El Matador to kolejna produkcja post-Max Payne’owska, z tym, że tym razem akcja jest osadzona w Kolumbii, a podmiot liryczny jest pracownikiem DEA (Drug Enforcement Agency) szukającym winnych śmierci brata. W założeniu twórców ma to być rasowy action FPP – wykorzystując jednak średnio udany engine gry Korea: Forgotten Conflict (także ze stajni Plastic Reality) nie będzie to najprawdopodobniej mega hit, ale mega kitem też być nie musi.

Może być ciekawie B)

 

Więcej tutaj => http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3155&PT=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na silniku tej gry...? Przeciez to byla gra ala commandos...

Najpierw ma to byc TPP, a dalej ze to bedzie rasowy FPP... wtf?

Srednio mi sie to widzi. Max pejn i tak bedzie lepszy od tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Max pejn i tak bedzie lepszy od tego ;]

No nie wiem... O Punisher też tak mówiono a gierka była od Max'a o niebo lepsza <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='11 Gru 2005, 19:38' post='1808768']

No nie wiem... O Punisher też tak mówiono a gierka była od Max'a o niebo lepsza <_<

Puni lepszy od Maxa ? :lol:

Pogralem chwile w ta gierke, jest cienka jak d weza, na pc jest bardzo marna konwersja z konsoli.

Max to legenda, od niego zaczelo sie stosowac m. in. bullet time w grach. Super historia, klimat, engine, grafika, zupelne przeciwienstwo Puni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='11 Gru 2005, 19:38' post='1808768']

No nie wiem... O Punisher też tak mówiono a gierka była od Max'a o niebo lepsza <_<

Tylko zauwaz ze MP to juz jest legenda, a taki sobie Punisher to przecietny tytul w ktory wywyzsza sie brutalnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Punisher też tak mówiono a gierka była od Max'a o niebo lepsza <_<

Moze chcesz sie dowiedziec czegos ciekawego o swoim guscie ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No rzeczywiscie max payne to legenda i to byla pierwsza gra gdzie sie jaralismy wspanialymi strzelaninami... a punisz? Nie jest zly, ale szybko sie nudzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie tam się lepiej podobał Punisz jak to kolega go zowie.

Co do Maxa nic nie mam. Fakt, jest to klasyka jednak kiedyś jego blask zgaśnie... a tak wogole to wyjdzie trzecia część?

 

Wróćmy jednak do gry El Matador bo to o niej temat B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie max payne to legenda i to byla pierwsza gra gdzie sie jaralismy wspanialymi strzelaninami... a punisz? Nie jest zly, ale szybko sie nudzil.

dokładnie, MaxPayne1 czarował fabuła, grafika, wspaniałym klimatem którego nie odnalazłem w zadnej innej grze do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory po Maxie nie grałem w żadną tego typu gre. No może w Payna 2 ;]

 

Czy jest w stanie coś dogonić (nie mówię prześcignąć) tą kultową już grę?

 

Tutaj fabuła może być interesująca. A silnika gry nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to połączenie GTA i Splinter Cell-a - wow! - oby... - Info

 

Kilka ciekawszych linków:

http://www.elmatador.net

http://www.cenega.com/index.php?shgame=21

 

Polecam film: TU - jeśli mam być szczery to na tym filmie nie widzę za bardzo związku ze Slinter Cell.

 

P.S.

Ja czekam na Scarface.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przewidziana na czerwiec, link do galerii na tiscali

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=7343&a=1

... jest dobrze a nawet bardzo dobrze, nowe screen'y prezentują się wyśmienicie.

No tak znowu ta grafika...

 

:D

P.S.

Dzięki FrIkO. Gapa ze mnie, szukałem pod "m".

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim to jest engine , efekty wystrzalow wygladaja jakby zywcem wyjete z max payne'a , imo scarface wyglada jak syf , ja czekam na nowego hitmana bo splintera przelozyli na wrzesien :/

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee wg mnie z El Matador g.ó.w.n.o będzie, czuję to w kościach. Max Payne ? Świetna gierka ; ]

dokładnie! po ostatnim filmiku jaki wyciekł dochodzę do wniosku, że gra jest zwykłym klonem/połączeniem Max Payne + Far Cry(do tego jeszcze nie udanym). żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...