Skocz do zawartości
xslimakx

Doradzcie co kupic do P4 2,4...

Rekomendowane odpowiedzi

cos na granit bay ?  moze a grafike jakiegos radka :-)

na granit bay ??? mozna jasniej??? jestem poczatkujacy ;) jesli mam byc szczery to preferowalbym nvidie niz ati a jesli juz radka to jakiego???

I przy okazji powiedz mi na ile daloby sie podkrecic p4 na lepszej plycie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI jest rzydkie - heheh zle brzmi:

Powiedz ATI - co to wogule jest

a teraz

NVIDIA - czujesz te moc :D

 

a tak serio to proc bedzie sie lepiej krecil gdy kupisz 400- setke.

Odnosnie plyty gl. to polecam cos na Sis'ie 648 (z wypas mapieciami) - Grafika to standard GF 4 ti 4200 - i to wszystko na nieduza kasiore - napewno taniej niz P 4 (533) i p.l. z granit'bayem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI jest rzydkie - heheh zle brzmi:

Powiedz ATI - co to wogule jest

a teraz

NVIDIA - czujesz te moc :D

 

a tak serio to proc bedzie sie lepiej krecil gdy kupisz 400- setke.

Odnosnie plyty gl. to polecam cos na Sis'ie 648 (z wypas mapieciami) - Grafika to standard GF 4 ti 4200 - i to wszystko na nieduza kasiore - napewno taniej niz P 4 (533) i p.l. z granit'bayem...

to mo kto sie cofa do sisa 648 ?? garanit bay jeste zdecydowanie lepszy i bardziej wydajny DUAL DDR ! a moze tak nie jest ? A co do grafu nie pakuj sie w NIVIDE jak chcesz koniecznie to sprzdam tanioa 4 ti 4400 kupuj ati duzo lepsza grafika ! i tyle !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI jest rzydkie - heheh zle brzmi:

Powiedz ATI - co to wogule jest

a teraz

NVIDIA - czujesz te moc :D

 

a tak serio to proc bedzie sie lepiej krecil gdy kupisz 400- setke.

Odnosnie plyty gl. to polecam cos na Sis'ie 648 (z wypas mapieciami) - Grafika to standard GF 4 ti 4200 - i to wszystko na nieduza kasiore - napewno taniej niz P 4 (533) i p.l. z granit'bayem...

ej no nie chodzi o to ze lepiej brzmi slowo nvidia czy ati ale zawsze mialem nvidie tnt pozniej tnt2 i tak dalej :) a niedawno mialem laptopa z ati rage 3d no fakt stare te konstrukcje ale jakos zawsze bylem blizszy nvidi niz ati wiem wiem glupio sie tlumacze ;) moze i warto sprobowac ati moze ktos pozyczyc na 2 dni do testow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mo kto sie cofa do sisa 648  ?? garanit bay jeste zdecydowanie lepszy i bardziej wydajny DUAL DDR ! a moze tak nie jest ? A co do grafu nie pakuj sie w NIVIDE  jak chcesz koniecznie to sprzdam tanioa 4 ti 4400  kupuj ati duzo lepsza grafika ! i tyle !

a ile bys za to chcial i co do tego jest??? i skad jestes???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Asusa P4S8X z sis'em 648, agp 8x, usb 2.0, ata 133, ograniczenie na procka to 3.2GHz wiec raczej dobra plyta--- cos o tym wiem :-) a co do grafy jesli nie masz kasy to radek 9000 albo 8500LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mo kto sie cofa do sisa 648  ?? garanit bay jeste zdecydowanie lepszy i bardziej wydajny DUAL DDR ! a moze tak nie jest ? A co do grafu nie pakuj sie w NIVIDE  jak chcesz koniecznie to sprzdam tanioa 4 ti 4400  kupuj ati duzo lepsza grafika ! i tyle !

Człowieku my nie mieszkamy w CA tylko w biednej polsce !Tutaj rzadko kto może sobie pozwolić na P4 3.06 + GraniteBay !Różnica w cenie jest bardzo duża między Sis`em a granitebay a w wydajność wręcz niezauwarzalna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxieX - można po Polsku? Warszawiak, a wysłowic się nie potrafi :P W każdym razie ja się ciesze, że ATi zaczyna być bardziej z przodu niz z tyłu. Może NV wreszcie coś wyda porządnego, a nie podręca ciągle gie-ef dwójki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxieX - można po Polsku? Warszawiak, a wysłowic się nie potrafi :P W każdym razie ja się ciesze, że ATi zaczyna być bardziej z przodu niz z tyłu. Może NV wreszcie coś wyda porządnego, a nie podręca ciągle gie-ef dwójki :P

A co to, tylko Warszawiacy są nieomylni :lol: A tak poza tym sądzisz, że GF4 to podkręcony GF2? Wg mnie jednak jest to spory postęp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI jest lepsze od NVIDI nie tylko w grach ale porównaj sobie jakość TVOUTU na gf4 i radeon9700 a zobaczysz różnice. A LOL of the week to nie kanurwa tylko DEVASTATOR który twierdzi że"ATI jest niedopracowane i tvout na gf2mx jest znakomity"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...