Skocz do zawartości
virus3000

Maly Upgrade I Sie Pc Zaczol Sie Wieszac

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem maly upgrade a mianowicie wlozylem nowa plyty glowna i nowy procesory nie zrobilem reinstalacji systemu i teraz podczas grania w gry sie wiesze :( co moze byc tego przyczyna ??

 

PS: ram,grafike,dysk hdd,cd-rom, wlozylem z mego starego pc i wiem ze na 100 % sa sprawne

PS2: procesor mialem Pentium 1 MMX 188 MHZ a wlozylem Amd k6 266 MHz i pozniej wymienilem go na (chyba) Amd k6-2 ( i tu nie jestem pewien ile ma bo na procku pisze 533 a jak go podlacze to widzi go jako 266 MHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało ci z starego wpisane , lepiej ustaw sobie 6x100 albo 8x66 zależy jak tam ci proc pociągnie .... a i zrób reinstal sysa bo na nowej płycie że ci sie wiesza tylko to masz szczęście , u mnie trza było od 0 zaczynać....(nawet sie nie bootował z hdd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało ci z starego wpisane , lepiej ustaw sobie 6x100 albo 8x66 zależy jak tam ci proc pociągnie .... a i zrób reinstal sysa bo na nowej płycie że ci sie wiesza tylko to masz szczęście , u mnie trza było od 0 zaczynać....(nawet sie nie bootował z hdd)

Mozesz troszke jasniej ???

zostało ci z starego wpisane , lepiej ustaw sobie 6x100 albo 8x66 zależy jak tam ci proc pociągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj na nowo system , i w biosie ustaw 6x100 a jak by sie nie odpalał to clear cmos i na 8x66

that's all

umnie sie nie ustawia w biosie ttylko na plycie gl a i niemam opcji 6x100 (chyba) jedyne co wiem to tam najwieksze ustawienie to 5,5 ale one dziala tak samo jak 3,5 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam atykuł http://www.tomshardware.pl/cpu/20001106/amd-03.html Jak się dobrze doczytasz, to można ustawić przy amd na płycie mnożnik 2x, a procesor wtedy włączy swój - 6x. Do tego najwyższa magistrala, jaką obsługuje płyta (zappewne 100 lub 83) Jak nie odpali, to magistrala 83 i wio

Edytowane przez Bula i spula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem arta pod linkiem ktory mi dales i musze powiedziec ze nieco mi sie rozjasnilo w glowce :) ale mam pytanie skad moge wziąć w dzisiejszych czasach dobry i mocny wentylator przy ktorym moj AMD k6-2 bedzie chodzil prawidlowo i nie bedzie sie grzal za mocno ?

Edytowane przez virus3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy mają problemy....szukasz chłodzenia na socket A...jest prawie takie same....czy jak wolisz na socket 370 , ten intelowski...

 

 

ps polecam www.cooling.pl

Edytowane przez Dr@GuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...