Skocz do zawartości
Gość Komar89

Samoistne Restarty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komar89

Mam problem, gram czy siedze w windowsie i szperam nanecie, lub slucham muzy... i nagle puch i restart. Samowolnie restartuje mi niezależnie od tego co robie :(. Czego to może być wina, niedawno kupiłem komputer (nie ten co w podpisie)

Radeon 9250, 512DDRam, Pentium 3.0. (Komp Kolegi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może procek się przegrzewa. W bios-ie masz ustawioną graniczną temperaturę przy której komp sie wyłacza (jednak nie jak mówisz restartuje-moze chodzi Ci o wyłaczanie ?). W takim przypadku najczęściej to wina źle założonego wentyla. No chyba że (o matko ! nawet o tym nie myślę ;) ) nie nasmarkali Ci pasty termoprzewodzącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, temperatura jest ok. Komp sie nie wylacza tylko restartuje. Tak po prostu. Przy tym nie ma zadnego bluescreena. Tylko sam restart i sie wlacza normalnie. Dziad jeden ;/ Dzwonilem nawet do serwisu to jakis przemily pan mi powiedzial zebym zaisntalowal najnowsze drivery. Posluchamek ów pana, ale to nic nie dało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uzywasz win xp to daj panel sterowania\system\zaawansowane\uruchamianie i odzyskiwanie\ustawienia i tam gdzie jest awaria systemu zostaw puste pole przy automatycznie uruchom ponownie. Teraz przynajmniej bedziesz mogl przeczytac o co chodzi i przepisac tresc bledu po ktorym moze dojdziemy o co biega. Powodem tego moga byc wadliwe kosci pamieci lub jakis soft (mi np resety powodowal mks_vir :blink: ) ogolnie jak ci sie pojawi na bluescreenie znana sentencja IRQL NOT LESS OR EQUAL to jest to raczej to co podalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pentium 3.0.

Zasilacz: Feel 300W

Mocne, 300W od feela i pentak 4, to napewno wina zasilacza, nie trzyma napięć, polecam wymiane na Delte lub Fortona 350W z allegro. A Twój kolega ma ups??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uzywasz win xp to daj panel sterowania\system\zaawansowane\uruchamianie i odzyskiwanie\ustawienia i tam gdzie jest awaria systemu zostaw puste pole przy automatycznie uruchom ponownie. Teraz przynajmniej bedziesz mogl przeczytac o co chodzi i przepisac tresc bledu po ktorym moze dojdziemy o co biega. Powodem tego moga byc wadliwe kosci pamieci lub jakis soft (mi np resety powodowal mks_vir :blink: ) ogolnie jak ci sie pojawi na bluescreenie znana sentencja IRQL NOT LESS OR EQUAL to jest to raczej to co podalem.

Zrobilem tak, ale zadnego bluescreena nie ma. Juz nie mam sily do tego kompa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...