Skocz do zawartości
mad_bad

Asrock K7vt4a+ I Karta Graficzna Geforce 2 Mx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z w/w tematem.Mam w/w płyte i karte graficzna.Gdy wkładam karte do portu AGP i wkładam do karty kabel od monitora,po uruchomieniu kompa monitor nie dostaje sygnału od karty.NMie wiem co sie dzieje.Czy to zależy od karty bo AGP mam 8x a karta ta wyciska max chyba 4x.A mam port AGP 3.0 moze tez od tego zależeć???

Z góry dzięki za odpowiedź i sorki za niektóre błędy w pisaniu, ale śpieszyłem sie jak to pisałem. :lol2:

 

P.S Jeśli ktoś ma taki sam problem i wie co zrobić żeby go niemieć niech napisze.

 

POZDROWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta na pewno nie jest kopnieta.Wydaje mi sie e albo jest wejscie agp albo wejscie na procesor.Plyte w poniedzialek wysylam do serwisu i sie zobaczy co bylo zle.Dzieki za pomoc.

 

PS. Jak sie dowiem co jest kopniete napisze w tym temacie.Moze komus sie jeszcze przyda.

Edytowane przez mad_bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz ten sam problem co ja tylko że mi się gryzą GF6800le od asusa i Asus A7V880 (kt880): karta nie daje sygnalu na monitor tzn system sie ładuje ale monitor jest czarny. Masz tak samo ???

Myslałem że to wina plyty ale oddalem ja do serwisu i stwierdzili ze jest sprawna u mnie z moim gf oczywiście nie działa wiec teraz podejzenie pada na karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie karta na innym kompie dziala wyslalem plyte do serwisu i nadal na nia czekam.Wiec to nie moze byc problem od karty mysle ze to albo od procesora albo od portu AGP.Jak cos bede wiedzial wiecej dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest problem tego że płyta obsługuje tylko karty z napieciem agp 1.5V bo akurat ten gf mx jest na agp 1.5V każda karta graficzna od agp 4x działa z napieciem 1.5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z asrockiem nie miałem takich problemów ale mam identyczne problemy z asusem a7v880 (kt880) i gf6800le (od asusa) tzn nie ma sygnalu na monitor, już chyba z 2 mies się z tym mecze oddawałem płyte na gware i powiedzieli że działa i że to wina karty dzis wlasnie oddalem karte i nie wiem co bedzie mam nadzieje ze wymienia ale watpie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno u kumpla jak podlaczylem karte graficzna ati to dzialala.teraz czekam na pamiec ram i sprawdze czy dziala na geforcie 2.

a powiedz czy komputer sygnalizuje jakies dziweki tzn..czy sluchac krutkie pikanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...