Skocz do zawartości
Slayer

Inwigilacja Użytkowników Przez Isa Server :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, o co chodzi- trzeba sprawdzić kto ile czasu poświęca w pracy na nic nie robienie :) No i do tego potrzebne mi jest oprogramowanie . Mam dostęp do głownego serwera ( ISA Server) i najlepiej by było, żeby oprogramowanie korzystało z dostępnej bazy ( chyba, że jest coś naprawdę lepszego). Jutro będę testował m.in. netlimiter i kilka innych, ale może ktoś inny miał większe doświadczenie z tym, więc pytam ;) Oprogramowanie najlepiej darmowe lub demo ( byle, nie trial i adaware). Najlepiej, żeby można było z tego robić dobre raporty :)

 

Będzie też coś potrzebne do odczytywania dużej ilości logów, kto kiedy się wylogował, co kiedy zainstalował itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co, nie mam dostatecznych uprawnień, żeby wprowadzać jakieś ograniczenia- robię to, o co mnie proszą :) O konfigurację kompów już pytałem i na razie nie potrzebują tego. Więc? ;)

 

Przydało by syę, żeby program potrafił odsegregować reklamy ( spam) od głównych stron, bo raport jest bez tego bardzo nie czytelny.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anasil naprawde niezły kombajn o olbrzymich możliwościach

 

A jeżeli interesuje ci tylko i wyłącznie chęć widzenia co dany user robi w lanie to commview będzie idealnym narzedziem , poda ci wszystko jak na tacy jaki user po jakim porcie ile czasu , dosłownie wszystko , przetestowałem w praktyce ;)

 

Tylko jedna uwaga przed monitorowaniem wybierz określoną grupe jaką chcesz śledzić bo w przeciwnym razie jak zaczniesz monitorować cały ruch w siecie to program zmuli chyba każdą maszyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...