Skocz do zawartości
indigo1980

Skaczące Filmy

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

kupilem asus v9999td - gf6800 128mb, wlozylem, wgralem stery forceware 81.95, asus enhanced driver (najnowszy ze strony asusa). Wszystko pieknie, tylko.... filmy w divx, xvid itd. zaczely mi rwac! :blink: Ma ktos pomysl o co moze chodzic?? Wczesniej wszystko bylo ok, a teraz filmy odtwarzaja sie z predkoscia na oko 10 klatek. Wyrzucilem stery, przeczyscilem system, wgralem stery od nowa i dalej to samo. Poza tym wszystko hula..

system to win xp pro sp1, kodek do divx/xvid to ffdshow (tez go reinstalowalem i nic). pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo tez mi przerywaja filmy po zmianie karty na 6800le nie mocno, raczej sa plynne ale momentami sie zacinaja, a wczesniej tego nie bylo, a np w prince of persia to mam moze 2fps przy filmach czy podczas loga ubisoftu

 

stery 77.76

 

a tak BTW to chyba sie temat nadaje do podstawowych a nie tu

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, miałem jeszcze pare dni temu Leadteka 6800LE i chodziło wszystko jak należy. U siebie miałem stery 81.89 + zestaw kodeków K-Lite Codec Pack.

 

Prince of Persia u mnie nie schodziła poniżej 20fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w konfiguracje ffdshow (zarowno audio jak i video) i powylaczaj rozne dziwne opcje ;)

 

Jak mialem wlaczone resamplowanie dzwieku, mixer i rozne inne filtry, to zdazaly sie filmy ktore mulily caly system (a niektore dzialaly zupelnie poprawnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to tylko wina sterow nvidii.

 

sam mam leadteka 5900xt i mialem to samo jakies dwa miechy temu, po zainstalowaniu nowych sterow ze strony nvidii nie dalo sie obejrzec zadnego filmu.

 

wyczyscilem rejestr systemu z tych sterow, zaisntalowalem poprzednie i wszytko znowu bylo git.

 

uzywam kodekow k-lite codec pack od ponad roku i filmiki chodza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...