Skocz do zawartości
gacie12

Neo Na 3 Pc Bezprzewodowo Z Dzieleniem Pasma - Jaki Sprzet?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Temat nizej moglby mi posluzyc ale nie chce robic OT.

Jak wyzej. Chcialbym udostepnic neta ale bezprzewodowo by nie miec klopotow z przecietymi z zawisci kablami.

Priorytet bym mogl podzielic pasmo i ze wzgledu na czesta nieobecnosc w domu sprzet musi byc pewny(stabilny sygnal, brak rozlaczen, wieszenia sie...etc)oraz jeden z PCetow czyli moj chcialbym podlaczyc kablowo wylaczajac dostep do niego... wiec licze na propozycje odpowiedniego modemu/routera wraz z kartami. Wiem ze sa to dosc wysokie koszty ale na dzien dobry poznajmy propozycje.

Czekam z niecierpliwoscia na Wasze doswiadczenia...

 

Pzd i Thx :-)

Edytowane przez gacie12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Opcja "czytaj ze zrozumieniem"

Pytam o sprzet a nie o schemat. Sprzet ma to do siebie ze dosc szybko ulega zmianom, nie siedze w tym na tyle by byc na czasie stad pytanie do osob bedacych w obiegu...

Nie wiem po co w ogole sie rozpisuje nad tym... nie zrozumiales i jesli juz trzeba bylo napisac cos wnoszacego do tematu skoro juz zajrzales a nie nabijac swa statystyke postowa....echhh...

 

 

EDIT

Echhh.... to moze inaczej bo widze ze jakos brak chetnych...

Czy model USR999106 jest dobrym wyborem? Posiadaczy tego modelu prosze o opinie....

Pzd!

Edytowane przez gacie12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...