Skocz do zawartości
Sze100

Podlaczanie Geforce 4 Pod Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce podlaczyc kompa dziewczyny pod TV. kupilem juz potrzbeny kabel, z ktorego tez korzystam u siebie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74840881

 

Karta tam siedzi taka jak podalem w temacie. U siebie na Radeonie 9800 Pro mam zakladke "ekrany" gdzie sie wybiera czy to ma byc tv, czy monitor itp a na Geforce czegos takiego nie ma. Wyglada na to ze jest tylko wykrywanie automatyczne. I teraz mam pytanie czy wszystko rzeczywiscie sie ustawi po podlaczeniu kabla czy jak to sie robi ? Pytam bo nie chce sie glowic jak zamowiony kabel do mnie przyjdzie tylko od razu wszystko poustawiac na cacy. No i jak z jakoscia obrazu na TV przekazywanego przez tego Geforca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdziene nie mam odpowiedzi na twoje pytanie bo sam mam radeona tylko 9550 a jak o jest z geforcami to nie wiem mam za to pytanie ta wtyczka ma 4 piny ze strony wejscia do karty a na ile pinow ma wejscie u ciebie na karcie?? tez 4 czy moze 7??

Edytowane przez Endriu102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sterach do NV masz "ustawienia ekranu nView" tu dajesz "klon", wybierasz "format TV", masz też zakładke "Ustawienia kolorów" itp. Możesz się pobawić. Jakość obrazu zależy oczywiście od grafy i TV oraz jakości i długości kabelka, ale z tego GF nie spodziewaj się ekstra obrazu.

Edytowane przez Eskan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdziene nie mam odpowiedzi na twoje pytanie bo sam mam radeona tylko 9550 a jak o jest z geforcami to nie wiem mam za to pytanie ta wtyczka ma 4 piny ze strony wejscia do karty a na ile pinow ma wejscie u ciebie na karcie?? tez 4 czy moze 7??

U siebie w Radeonie mam 7 pinow na Tv out - 4 otworki w gornym rzadku i 3 w dolnym. Uzywam tego samego kabla co podalem w linku i zarowno obraz jak i dzwiek sa super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chce podlaczyc kompa dziewczyny pod TV. kupilem juz potrzbeny kabel, z ktorego tez korzystam u siebie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74840881

 

Karta tam siedzi taka jak podalem w temacie. U siebie na Radeonie 9800 Pro mam zakladke "ekrany" gdzie sie wybiera czy to ma byc tv, czy monitor itp a na Geforce czegos takiego nie ma. Wyglada na to ze jest tylko wykrywanie automatyczne. I teraz mam pytanie czy wszystko rzeczywiscie sie ustawi po podlaczeniu kabla czy jak to sie robi ? Pytam bo nie chce sie glowic jak zamowiony kabel do mnie przyjdzie tylko od razu wszystko poustawiac na cacy. No i jak z jakoscia obrazu na TV przekazywanego przez tego Geforca ?

Ściągnij programik o nazwie TV TOOL i już on właśnie obsługuje wyjście TV w GEFORCE i wszystko jest cacy,wiem bo kuzynek używa i wszystko śmiga. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem ;] Mam GF 4 Ti 4400 Microstar i chce zakupic sobie jakis tv pod ten sprzecior ;] Chce, aby telewizorek pelnil funkcje monitora i telewizora ;] W gre wchodzi jakis lcd, przynajmniej 19 cali... Jakis dobry, bo preferuje dobra jakosc obrazu... W gre nie wchodza zadne gufna ;] Bede wdzieczny za jakies wskazowki ;] Pozdrawiam! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...