Skocz do zawartości
shark31

! Czy Będzie To Dobre? !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Idą święta, bede miał troche kasy więc sprzedaje moją płyte z procesorem i ram i zamierzam kupić coś takiego:

 

Sempron 64 3000+venice

 

Arctic Freezer

 

Płyta Asrock 939DUAL-SATA2

 

Pamięć DDR 2x512MB PC3200 400MHz TwinMos Dual

 

Czy bedzie to dobty zestaw?? Jaki jest średnie OC tego semprona bo słyszałem ze sie słabo kręcą.

I jeszce jedno pytanie czy ta płyta ma dual chanel bo w niektórych sklepach pisze ze nie, a w niektorych ze tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz :)

A jest może jakaś inna plyta na ULI?? Chyba tylko ULI obsługuje AGP i PCIx16. Teraz nie mam kasy na karte grafiki więc dopiero w marcu karte będe kupował więc musi być agp.

Jeszcze raz zapytam. Czy jest w tym asrock's dual chanel??

Edytowane przez shark31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obecnie alternatywy dla asrocka na s. 939 z agp i pci-e, alternatywą jest kupno płyty z samym pci-e i zmiana grafy lub z samym agp i kłopoty później, bo grafy na agp droższe.

Ten asrock ma duala, bo procki s. 939 obsługują duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam tego Asrocka od pol roku za ta cene nie ma lepszej plyty chodzi u mnie duzo lepiej niz MSI np nie mam z nia zadnych problemow i z czystym sumieniem moge ja polecic , dodam jeszcze ze na poczatku chodzil na niej radeon 9800 pro , a teraz X800GT na PCI-E i z jedna i z druga szyna nie bylo najmniejszych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z biosami?? Przeczytałem troche tego wątku o niej ale nadal nie wiem który będzie najlepszy.

A czy do takiej kofiguracji:

Sempron 64 3000+venice

Arctic Freezer

Płyta Asrock 939DUAL-SATA2

Pamięć DDR 2x512MB PC3200 400MHz TwinMos Dual

radeon 9500pro

soun blaster live

2x dvd-rw

segate baracuda 40gb

Wystarczy ten zasilacz http://allegro.pl/show_item.php?item=76176630

Bo mój mam okazje sprzedać za 160 zł a wtedy bylbym 100zł do przodu.

Edytowane przez shark31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką grafe założysz jak założysz 6600gt/x800/lub coś leprzego i bedziesz podkręcał może byc za słaby najleprzy jakis feel/forton około 400watt (te firmy robia tanie zasilacze...) a zarazem dobrej klasy...

Edytowane przez dream_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

najleprzy jakis feel (...) a zarazem dobrej klasy...

Nie sądze, Delta albo Forton 350W, kręcisz i nie zjara Ci sie komp, zobacz na jakich zasiłkach jadą niektórzy użytkownicy i jak mają wykręcone sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem jeszcze o tych Fortronach 400W i oto co napisał Mechl!n:

FSP400-PNF(60MDN)

3.3V - 30A,

5V - 25A,

12V -18A,

ATX 20pin

 

FSP350-60MDN

3.3v - 28A,

5V - 30A,

12V - 19,5A,

ATX 20pin

 

FSP350-60THA-P

3.3V - 22A,

5V - 21A,

12V1 - 10A,

12V2 - 15A

ATX 24pin, 2 x SATA

 

Jak widać ten FSP400 wypada blado na tle tych FSP350- ma minimalnie mocniejszą tylko linię 3.3V. IMO nie warto dopłacać.

 

 

Więc raczej sie zdecyduje na tego FSP350-60THA-P bo ma wtyczkę 24-pin i sata a ten FSP350-60MDN nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się tym co piszą inni na jego temat, widać że będzie dobry. Sam go biore, nawet u tego samego klienta. Dzisiaj został wysłany, więc (z moim szczęściem) moge się go spodziewać we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam że 400Watt to minimum jak masz karte 6600gt co żre 100wattów to niema co sie bawic w 350wattowe zasilacze.. A zasilacz nie może za bardzo spalic kompa :) tylko może spalic siebie raz puszczałem p4 na 250wattowym zasialczu ale było dymu hehe strzeliły kondensatory :P ja mam na swojim złomie 350watt feel i ledwo co ciągnie straszne spadki sa na 5v ... a moj komp to złom.. narazie..

Edytowane przez dream_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...