Skocz do zawartości
P.C.A.

Dlaczego Xp Nie Wytrywa Urzadzenia...

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o wyrozumiałość ja tu nowy :blink:

 

a chodzi mi o kabel USB IrDa wiem ze to nie dokońca ten dział ale jak dla mnie to wina samego windowsa a nie strowników więdz dletego tu umieściłem :D

 

tak jest w trybie normalnym:

post-127466-1134508527_thumb.jpg post-127466-1134508673_thumb.jpg

jeszcze coś w kartach sieciowych nic nie ma oprócz "USB ADSL WAN Adapter" zapomiałem drzewka rozwinąć ;)

 

a tak w trybie awaryjnym:

post-127466-1134508733_thumb.jpg

 

i reszta bez problemu

 

I teraz kto wie dlaczego tak jest ?? pytam sie dlatego bo nie chce istalować windowsa na nowo :wink:

 

PS. testowałem kabel na Windows Me i Windows 98 wszystko chodzi

 

Bym był wdzięczyn za pomoc i okazanie troche wyrozumiałości :wink:

Edytowane przez P.C.A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodem rzekomo poprawnego działania urządzenia w trybie awaryjnym jest fakt ze system wtedy nie ładuje żadnych sterników poza tymi które są konieczne do startu a sterowniki od karty sieciowej czy adaptera USB-IrDA takimi nie są (w przeciwnym wypadku jaki sens miał by tryb awaryjny ?)

urządzenia są wykazywane w menedżerze urządzeń bo kiedyś były zainstalowane i są zebrane do niech sterowniki ale są wyłączone

 

mam nadzieje ze nie używasz tych samych steronikow co do win 98/Me ?

tak czy inaczej pobierz nowe

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wylaczyles ( moze wirus ) jakas usluge odpowiadajaca za instalacje sprzetu

U mojej znajomej była podobna sytuacja. Miała jakiegoś trojana i zaraz po uruchomieniu systemu zrzut pamięci i koniec zabawy. Po usunięciu szkodnika wszystkie urządzenia podłączone do portow USB zainstalowane wcześniej działają bez problemu. Natomiast kiedy podłączyliśmy PenDrive'a niestety komunikat o nieznanym urządzeniu.

Ciekawe tylko gdzie szukać takiej usługi. Bo też nie uśmiecha mi się przeinstalowywać u niej Windowsa, szczególnie że jakiś miesiąc temu był już reinstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...