Skocz do zawartości
Gość Rocca

Telewizor Lcd + Geforce 4 Ti 4400 Microstar

Rekomendowane odpowiedzi

Narodził się taki pomysł, zeby zakupić sobie jakiś telewizor i podłączyć go do kompa... Chcę, aby telewizor spełniał funkcę monitora i telewizora ;] Co poleciacie? Lcd, plasma? Hmmm, jest kilka modeli, które nie są zbyt drogie... Jako, że nie mam o tym większego pojęcia, to stawiam na Wasze opinie. Za wszystkie dziękuję i pozdrawiam!

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmy bym nie polecal. Mamy w firmie i po podlaczeniu kablem VGA zdjecia i filmy mozna poogladac, ale zeby pracowac to nie ma szans. Obraz jest zbyt nieostry. Fakt, ze kabel ma 15m dlugosci, niedlugo montuje inna jednostke sterujaca ;) i bedzie teraz polaczona krotkim kablem DVI, moze wzrosnie troche jakosc obrazu. Jednak generalnie plazma (nasza, LG 42" jakis tam) ma za niska rozdzialke do zastosowan czysko komputerowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak podpięty telewizor 27' LCD SAGEM (przez VGA) - jakość obrazu w rozdzielczości natywnej (1280 na 720) jest porównywalna z normalnym monitorem LCD, więc jak masz fundusze to polecam. Ważne jest by telewizor miał taką funkcję przewidzianą, z tego co wiem to np panele SONY nie mogą służyć jako monitory, pomimo że jest wyjście DVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 3000... Chcę zrezygnować z kineskopa na rzecz tv ;] Styknie mi nawet te 20' albo 20 kilka'...

 

DVI-I Connector

TV Out / Video In Connector (S&C)

VGA Port

 

Z długością kabla nie będzie problemu, bo wystarczy mi nawet półtora metra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci szymku! :D Racja, najlepsze to 2 i 4! Wybiorę chyba bramkę numer 4 :) Ostatnio w Rtv Euro Agd rozglądałem się za jakąś telewizornią i moim oczom ukazał się bardzo przyjemny widok - telewizorek samsung , 42" z taka jakoscia obrazu, jakiej wiekszosc kineskopowcow moze mu jedynie pozazdroscic!! Takze wybierajac samsunga mam pewnosc wysokiej jakosci! W dodatku cena bliska 3000, najblizsza z tych wszystkich propozycji. Cena + marka idaca w parze z jakoscia chyba przewaza moj wybor :) Dziękuję i pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tych

32 cale

27 cali

 

Ja mam tego 32 cale i obraz jest ładny ale jeszcze nie podłączyłem go do kompa ale już wkrótce. Można go połączyć z kompem tylko przez VGA lub S-Video ale przez DVI chyba nie da rady ale pewien nie jestem na 100%

 

powiedzcie co są dziecie o tych TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oba są w porządku. Tak naprawde poza jakością obrazu (którą koniecznie trzeba sprawdzić osobiście w jakimś sklepie- z poprawką że sygnał często jest słaby, bo analogowy i z rozdzielacza) istotne jest aby telewizor posiadał komplet wejść czyli przede wszystkim component, DVI(z HDMI) i VGA oraz obsługiwał Progressive scan, co w efekcie daje HD ready,

Wskazane modele spełniaja te warunki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...