Skocz do zawartości
sexisatan

Problem Gf Fx5600xt I Diablo 2

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam dosc niezly sprzet o konfiguracji

PG:: msi neo2 platinium k8n, cpu: amd64 athlon3200 soc939, 2x512mb kingmax

dotego grafika fx5600. Wymienilem sie grafika z kumplem i teraz mam na jakis czas gf440mx i przy takiej konfiguracji mi sie wiesza diablo2! Niemalze zaraz po wlaczeniu totalna zwiecha!Moze wie ktos co trzeba zrobic!

Dodam ze przeinstalowalem caly system, gre i mam najnowsze stery do grafiki!

Inne gry takie jak call of duty2 nfs smigaja bez problemowo! Jedynie z d2 jest problem a nie ukrywam ze najbardziej mi zalezy na d2

 

Za pomoc z gory dzikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta nie jest skopana bo kumplowi ta karta na konfiguracji sempron 2500, msi k7n2 delta, 512 ramu, smiga spokojnie bez problemow i diablo 2 tez bez zadnej zwiechy! Dopiero po przelozeniu do mojego kompa sie zaczelo d2 wieszac! Moze ta karta jest zastara zeby chodzila z nowym prockiem 64bit! Sam juz nie wiem a nie chce kumplowi zabierac tej karty bo gra w nfs :P !

 

Ewentualnie jak by juz nic nie pomagalo i nie znalezl by sie ktos z rozwiazaniem :( to jaka karte doradzic kumplowi w granicach 200-250(allegro bo w sklepie chyba ciezko bedzie) zeta zeby pasowala i dosc wydajnie dziala na podanej wyzej konfiguracji chodzi mi o tego sempronika :)!

Edytowane przez sexisatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...