Skocz do zawartości
Pinioo

Celek 1700 :[ , Gf5200 I 500 Zl Na Nowy Sprzęt :p

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt jak w podpisie ,czyli 3-letnia padaka :P Mam ok 500 zł + ewentualny przychód ze sprzedazy wymienionych częsci żeby cos tu zmienić :| Tylko nie bardzo wiem coo :| chodzi mi głownie o gryy , bo coś zzaczynają cięzko chodzic :P Hah :D Z góry thxx :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie po wymianie plyty i proca by trzeba było ramy i karte ,, ana to bym musial wydać ze 1000 zl ;| tak myślałem o karcie za 450 i do tego kostke 256 ram , do wymianty procka by wytrzymało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Celeron nie nadaje się do gier, więc wymiana grafy i dorzucenie ramu niewiele da... wiem coś o tym, bo sam miałem Celerona 2,6GHz i wiem co to za sprzęt. Najlepiej byłoby zrobić gruntowną wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Celeron nie nadaje się do gier, więc wymiana grafy i dorzucenie ramu niewiele da... wiem coś o tym, bo sam miałem Celerona 2,6GHz i wiem co to za sprzęt. Najlepiej byłoby zrobić gruntowną wymianę.

nie wiem czemu wogóle bierzesz się za zmiane karty jeśli masz celerona na płycie, sam mam 5200 i nie narzekam, do niej 512 ramu i można grać w nowe gry bez problemu. wywal tego celerona i będziesz miał z głowy przynajmniej do następnej wypłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz FX5200 za 120zł, Celerona za 150zł, masz ponad 750zł.

 

Dokupujesz 512MB za 150zł albo nawet taniej, bo mogą być 266.

P4 Northwood na szynie 400, czyli jakiś 1,8-2,0 za 250zł .

Za pozostałe 350zł- radeon 9700 lub jeśli masz słaby zasilacz to jeszcze fortron i wtedy polujesz na 9700 za 300zł, a zdarzają się na aukcjach.

 

Chciałem zaproponować gruntowną zmianę na semprona 64, ale one teraz jeszcze bardziej podrożały i na lepszą graficzną by nie zostało.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cache akurat w celeronach i P4 ma kluczowe znaczenie.

Możesz jeszcze sprzedać płytę za 40zł, proc za 150, FX5200 za 120, ram za 50, masz około 850.

 

Sempron 2500+ BOX niestety obecnie po 280zł (a były za 220) lub 2600+ za trochę więcej.

GA-K8NS: 250zł

512MB/400 Goodram: 150zł

Zostaje na używaną TI4200 tymczasowo lub radeona 9550 używanego.

 

EDIT: Więcej fps uzyskasz na nawet słabym P4 + R9700, niż mocno wykręcony S64 + R9550@9600Pro.

Jednak celeron jest za słaby, nawet FX5200 nie wykorzystuje wszystkich możliwości na tym celeronie.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wsumie to raczej na nowy sprzęt cie niestać ale możesz pomyśleć poprostu o przejściu na ATI i AMD.

 

Za twoj sprzęt dostaniesz razem około 350 zł

 

czyli za 850 zł możesz mieć.

 

Atchlon 1700xp+ - 180 zł

512 ddr 400 - 160 zł

Płyta Epox / Soltek / ASUS NF2 - 160 zł

Radeon 9700 - 300 zł

Chłodzenie na proc 50 zł

 

Razem wszystko za 850 zeta.

 

Wszystko sie to da dostać w takich cenach na allegro jeśli będzie ci sie chciało licytować.

Atchlona podkręcisz spokojnie do 2000-2300 mhz i to ci wystarczy.

Co do Radeona to ra 9700 radzi sobie całkiem nieźle.

Ogulnie gry typu Quake 4 , FEAR , Call of duty powinny chodzić płynnie.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe odświezenie :P

Ostatecznie wyciągnałem ok, 1200 zł na nowego kompa:p w tym ma sie znależc procek + mobo , karta i pamięcy :P Zasilacz mam noname 420W wiec i to moze wymienić :/

Zastanawiałem sie nad zestawem :

289,00 zł - płyta Asus K8N4-E nForce4 PCI-E

265,00 zł - procesor Sempron 2500+ BOX Socket 754 64bit

149,00 zł - pamięci TwinMOS DDR 512Mb/400Mhz CL 2.5 PC3200

399,00 zł - karta graficzna Galaxy GF 6600 256MB 128bit PCI-E

159,00 zł - zasilacz HuntKey HK-350AP

Nie jestem pewnien co do tej grafiki ;/ oczywiscie wszystko kce poddać OC :P platforma ma służyc do gier :)

Moze ktos cos poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...