Skocz do zawartości
bachus_anonym

Krotka Przygoda Z Bfg 7800gtx 512mb Oc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie że do przeliczenia Super Pi 16MB trzeba mieć też już dosyć mocno stabilną maszynkę, to nie jest już tak łatwo, a tak wogóle to z reguły wyniki na nvidi z artami są mniej wydajne :D

No nie byłbym taki pewny tej stabilności :wink: .

 

Wyniki nv z za dużymi artami spadają.... dlatego trzeba znaleść max stosunek arty/wynik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Qrcze, też chciałbym takich kolegów ;)

 

Te 7800GTX to mają więcej MHz na pamięciach niż ja na procku :blink: Ludzie kochani!

 

Aż dziw mnie bieże że nie zrobiłeś testów z SLI... ja bym na pupie nie wysiedział jakbym miał tylko taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie mial to samo co ja bede mial jutro. jutro bede mial 6800gs razy 2 i jakos niespecjalnie chce mi sie przerabiac mobo na SLI a poza tym nie mam pod reka mostka. nawet nie chce mi sie zbytnio tych graf jutro podlaczac :P

 

 

ja bez 0,5 bym lutownicy nie wsadzil w takie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym ten mostek Cie nie zrechabilituje po tym, ze nie chciales mi sempa sprawdzic na swojej mobo :P

Przecież wiadomo nie od dziś że sempy939 + dfi mówią e_e na oc :wink:

 

Moge wpasc, bo interesują mnie te 68gs.... ale lakier elektro załatw do moda :P

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nikt mi nie powiedzial tego przed zakupem duetu :| i tu nie chodzi nawet o oc tylko o zwykle dzialanie, bo mam 4leds i tyle.

 

w srode sie mozemy umowic, bo jutro mnie nie ma a lakieru nie mam, Ty skoluj lub wez swoje mobo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja skoluje jakiez bro i tez wpadne na melaznż do chawiry niemca...;] no to lece klopaki - nie przeszkadzam - jutr widzimy sie u cioci zofii jak kwczesniej ustalilismy ...SIEWKA!

 

;] polecam czaty na onecie.... ;]

 

BTW: [znacie moze Biskupiec? takie zadupie niedaleko Olsztyna - urodzilem sie tam ! ;] roots ]

 

jou jou - do poklikania...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja skoluje jakiez bro i tez wpadne na melaznż do chawiry niemca...;] no to lece klopaki - nie przeszkadzam - jutr widzimy sie u cioci zofii jak kwczesniej ustalilismy ...SIEWKA!

 

;] polecam czaty na onecie.... ;]

 

BTW: [znacie moze Biskupiec? takie zadupie niedaleko Olsztyna - urodzilem sie tam ! ;] roots ]

 

jou jou - do poklikania...;]

 

a Bachus prosił żeby śmietnika nie robić ... ehhh

Bachus - co za 7800 teraz dostaniesz w łapy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Bachus prosił żeby śmietnika nie robić ... ehhh

Bachus - co za 7800 teraz dostaniesz w łapy ??

Gaduly, nie? :lol:

Ehhmm... Jutro z kolei bedzie kolejna 7800GTX 512MB :) Kurcze, szkoda ze az $800 to stoi... Milo byloby samemu sie tego dorobic, bo az zal za kazdym razem oddawac...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaduly, nie? :lol:

Ehhmm... Jutro z kolei bedzie kolejna 7800GTX 512MB :) Kurcze, szkoda ze az $800 to stoi... Milo byloby samemu sie tego dorobic, bo az zal za kazdym razem oddawac...

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: ^_^

 

Boshe miec cos takiego ...... moze za jakies dwa lata, moze trzy................ jak na razie 7k w 3dmarku2k5 to moj szczyt mozliwosci o/c, pomijajac to ze karte i tak sprzedac musiałem zaraz po kupnie.......

 

Bachus, masz ją na dłuzej czy tylko tak na dwa dzionki ;) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia.... może 402 xtreme na gpu :D ?

chyba byłoby ciężko założyć z parownikiem pod proca :?

Poza tym to są pożyczaki i nie wiem czy tak znaczna ingerencja w grafe nie wzbudziła by sprzeciwu właścicieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba byłoby ciężko założyć z parownikiem pod proca :?

Poza tym to są pożyczaki i nie wiem czy tak znaczna ingerencja w grafe nie wzbudziła by sprzeciwu właścicieli :D

oni polskiego i tego forum nie znaja, to kto sie dowie :P najwazniejsze robic wszystko w konspiracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800$ w plecy jakby co ....

no dokladnie dla takich drobnych to sie przelewu nawet ie oplaca robic (mowie o tym moim koncie w szwajcarii, ktore niedługo zakąłdam jak juz zarobie te miliony).

 

9w zasadzie kupic sobie COS TAKIEGO to trzeba albo miec z głowa albo miec od h kasy....... az mi sie słabo robi jak widze to zdajecie - procek pewnie fx57 w dodatku :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Chyba raczej nie bede bawil sie specialnie ta karta i napewno chlodzenie zostanie to samo. Lepek w tej chwili ma w sumie CZTERY 7800GTX 512MB. Sam nie wiem po co, ale jak dobrze pojdzie jedna moooze bede mial na dluzej... Caly sens tego vmodowania dla niego, to zbicie deczko z ceny tej jednej grafy, bo raczej $800 na grafe nie predko bede mial. $500 papierow brzmi rozsadniej ;)

 

Mam od wczoraj te grafe, i tak jak pozostale dwie, 620/1900 (stock na niej to 550/1700) zapetlone w Nature, High Quality, zero artefaktow, stock chlodzenie, bez modow i max 58C load z wiatrakem na 100% :) Wyglada, ze po prostu pewnie kazda z tych 7800GTX 512MB robi 600/1900 z palcem w ..... :) Jutro lutownica pojdzie w ruch i w poniedzialem znowu przyjdzie sie nam rozstac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Chyba raczej nie bede bawil sie specialnie ta karta i napewno chlodzenie zostanie to samo. Lepek w tej chwili ma w sumie CZTERY 7800GTX 512MB. Sam nie wiem po co, ale jak dobrze pojdzie jedna moooze bede mial na dluzej... Caly sens tego vmodowania dla niego, to zbicie deczko z ceny tej jednej grafy, bo raczej $800 na grafe nie predko bede mial. $500 papierow brzmi rozsadniej ;)

 

Mam od wczoraj te grafe, i tak jak pozostale dwie, 620/1900 (stock na niej to 550/1700) zapetlone w Nature, High Quality, zero artefaktow, stock chlodzenie, bez modow i max 58C load z wiatrakem na 100% :) Wyglada, ze po prostu pewnie kazda z tych 7800GTX 512MB robi 600/1900 z palcem w ..... :) Jutro lutownica pojdzie w ruch i w poniedzialem znowu przyjdzie sie nam rozstac :lol:

Masochista :D

a ja sobie wczoraj potrzymałem w łapkach X1800XT 512MB :D (trochu tańsza bo ok 2100PLN) - ale wydajność iestety nie ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masochista :D

a ja sobie wczoraj potrzymałem w łapkach X1800XT 512MB :D (trochu tańsza bo ok 2100PLN) - ale wydajność iestety nie ta

Jasie tak zastanawiam co oni biedacy zrobia jak i msie skonczy czas dostepu pamieci

jak juz zejsa do 0,1 ns to bedzie ciezko cos zrobic......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą bawić sie w quad channele i z ns zamienią na mniejsze jednostki czasu :wink:

 

Ja miałem w łapkach 7800GTX zaraz po premierze.... nawet chłodzonko zdejmowałem :lol: . Co za baran wymyślił 18 śrubek <_< . Z 7800GT było już ciut lepiej bo tylko 15 :wink: . Miałem nawet jakiś czas obydwie w domku, tylko szkoda że w sli nie dało sie uruchomić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...