Skocz do zawartości
Kabul

[piszczenie] ? :s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Problem polega na tym, że przy zwijaniu / rozwijaniu stron wydobywa sie cichy pisk z kompa, czytalem, ze to moga byc cewki. Problem na tym config'u :

 

- Athlon 64 3000+

- Abit AX8 3-rd Eye

- 1024 (2x512)

 

Nie jest to duzy problem ale denerwujacy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie uzylem szukajki przed napisaniem postu, ale myslalem ze znajde inne odpowiedzi

 

EDIT:

 

Dodam jeszcze, ze z obudowy (Tracer tro-787) przy wlaczeniu przycsku power wydobywa sie dlugi ciagly pisk ale tylko na poczatku. Ktos juz o tym pisal ale nie otrzymal odpowiedzi :(

Edytowane przez Kabul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie uzylem szukajki przed napisaniem postu, ale myslalem ze znajde inne odpowiedzi

 

EDIT:

 

Dodam jeszcze, ze z obudowy (Tracer tro-787) przy wlaczeniu przycsku power wydobywa sie dlugi ciagly pisk ale tylko na poczatku. Ktos juz o tym pisal ale nie otrzymal odpowiedzi :(

byś poczytał i doszedłbys do wniosku ze to Twoja kartga graficzna tak robi - Gigabyte 6600 TF tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Juz nie wiem ktory raz widze taki topik ale kij :) Otuz piszczenie nie wydobywa sie z karty. Ja tys mam piszczenie i jakos z tym zyje. Proponuje zrobic male doswiadczenie- Odrazu po wlaczeniu kapa Puscie stres prime 2004 odtwurzcie obodowe i odepnijcie na 4 sekundy wentylator od proca i jakie efekty?? Piszczy dalej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

mi piszczy ...

To wiec jaki wniosek?? Jak cos robisz odpal monitor sys i patrz na uzycie proca kiedy wzrasta to piszczy. Piszczy tez wiatrak jak jest na malych obrotach, i przy uruchomienu kompa piszczy wiatrak mego randka bo sie rozkreca a potem jest cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczy tez wiatrak jak jest na malych obrotach, i przy uruchomienu kompa piszczy wiatrak mego randka bo sie rozkreca a potem jest cicho.

Takie ambitne odpowiedzi będa procentowane następnym razem.

 

Piszczą cewki na 99%, pcozytaj było o tym sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiec jaki wniosek?? Jak cos robisz odpal monitor sys i patrz na uzycie proca kiedy wzrasta to piszczy. Piszczy tez wiatrak jak jest na malych obrotach, i przy uruchomienu kompa piszczy wiatrak mego randka bo sie rozkreca a potem jest cicho.

Cos w tym jest bo jak mojego Zalmanka ustawilem na najwyzsze obroty to mniej piszczalo - nie przez zagluszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

czy to wogole jest szkodliwe ?

Raz piszcza cewki:) ja podkrecilem go troszke i juz mi nie piszca :) a wiatrak piszczy jak jest na malych obrotach a jak na max to swiszczy a nie piszczy :) tak ze cewki na 1000 i wiatrak. Nic szkodliwego w tym nie ma no moze dla sluchu:) ale jest dobry motyw zeby wymienic sobie pkyte na nowa bo w sklepach niektorzy sa nie zczajeni i mozna zamienic na nowy egzemplasz w ramach gwarancji ja juz takz robilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz piszcza cewki:) ja podkrecilem go troszke i juz mi nie piszca :) a wiatrak piszczy jak jest na malych obrotach a jak na max to swiszczy a nie piszczy :) tak ze cewki na 1000 i wiatrak. Nic szkodliwego w tym nie ma no moze dla sluchu:) ale jest dobry motyw zeby wymienic sobie pkyte na nowa bo w sklepach niektorzy sa nie zczajeni i mozna zamienic na nowy egzemplasz w ramach gwarancji ja juz takz robilem :)

 

Witam dolacze sie do tematu bo mi cos w plycie glownej tez piszczy. Od jakiegos czasu coraz gorzej mi sie dzieje, teraz jak wlanczam EVEREST i chcem przetestowac pamieci lub zobaczyc czujnik to mi komp przestaje odpowiadac, a przy aida32 podczas ladowania sterownikow chyba od PCI mam zwisa i blue screen z bledem jakims. Wogole kosmiczne problemy mi sie porobily, plyte juz mam gdzies okolo 6miesiecy, nie wiem dokladnie i mam pytanie, jak moge ja wymienic w ramach gwarancji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Witam dolacze sie do tematu bo mi cos w plycie glownej tez piszczy. Od jakiegos czasu coraz gorzej mi sie dzieje, teraz jak wlanczam EVEREST i chcem przetestowac pamieci lub zobaczyc czujnik to mi komp przestaje odpowiadac, a przy aida32 podczas ladowania sterownikow chyba od PCI mam zwisa i blue screen z bledem jakims. Wogole kosmiczne problemy mi sie porobily, plyte juz mam gdzies okolo 6miesiecy, nie wiem dokladnie i mam pytanie, jak moge ja wymienic w ramach gwarancji ???

Peffka powiedz co ci w "trawie piszczy":P i postaraja sie temu zaradzic ale najpierw przeinstaluj system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też conieco piszczy w płycie z tym że tylko w momencie gdy jest podłączony dysk SATA i równocześnie modem USB w trybie idle :)

Ewentualnie jak jest podłączony sam hdd pod SATA to w czasie odczytu/zapisu pięknie piszczy w rytm pracy dysku.

Już byłem z płytką w serwisie to stwierdzili że "u nich nie piszczy" :mur:

No to nie zostało mi nic jak pogodzić się z tą sprawą na razie i iść do serwisu za jakiś miesiąc jak o mnie tam zapomną B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...