Skocz do zawartości
AceSkubi

Próbna Matura 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po podstawowej maturze z angielskiego. Wcale nie byla trudna ... list do przyjaciela ... Tekst z plyty prosty ... Czytanie tez nie bylo trudne... Kilka odpowiedzi bylo niejasnych przynajmniej dla mnie gdzie pasowaly 2 ... Ogolnie jest OK ;D

 

... jeszcze tylko matematyka roz.

 

Edit ...

 

Ja codziennie chodze w mundurze do szkoly wiec ... ;p Biala koszule wymagali dzis ;p

Edytowane przez Maker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje ktoś z Was tu zgromadzonych maturkę z rosyjskiego? :D A tak zapytam, bo już się w tym nie łapie... W tym roku jest, czy jeszcze nie ma obowiązkowej matematyki :? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie lajtowe była podstawa, ale jak dla mnie to listenning kiepski :/ mało rozumiałem i glupie były pytania do tego :/ a w readingu to w sumie luzik ale nie wszystkiego byłem pewny chociaz rozumiałem moze z 90% tekstu:) Writtening tez łatwy :D Ma juz ktos klucz odpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawowy byl lajtowy na rozszerzonym bylo gorzej. ciezki byl tekst wyciety z jakies powiesci czy cos, ale nastepny o chopinie z NY times'a byl dosc latwy. wpyracowanie napisalem w 30minut wyszlo grubo ponad 200slow (120 na jednej stronie dalej nie liczylem:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac, ze listening na rozsz. angolu był dla mnie wyzwaniem;] Niezla jazde z pierwszym zadaniem mialem - myslalem, ze kazdy bedzie o czym innym mowil i to bedzie banał naglowki dopasowac, a tu kazdy o tej "afirmacji" :lol2: Dopiero za drugim podejsciem dopasowalem, ale nie wiem czy dobrze. Teksty czytane tez niełatwe - w ostatnim zadaniu pierwszego readingu napisaliscie, ze ona chciala go przestraszyc, czy to z "unusual trick"?:>

 

EDIT:

Cholerny limit slow - obawiam sie, ze na podstawowym moglem go przekroczyc:> Zorientowalem sie dopiero po oddaniu, ze tam trzeba bylo zmiescic sie pomiedzy 100 a 150, a ja poltorej strony zapisalem:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem podstawowy angielski. W tym roku dopiero zaczolem sie uczyc anglika :P Wczesniej juz oczywiscie mialem stycznosc z tym jezykiem ale nie w szkole i przyznam, ze ciezka to ta matura napewno nie byla :P

 

 

Najbardziej boje sie roszerzonej matmy :/ Tam moze byc a raczej napewno bedzie maly koszmarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze podstawowa matura angola ani za łatwa ani za trudna denerwowł mnie tylko słuchanie gosć nie wyraźnie mówił. Co do rozszerzonej :mur: to już tak prosto nie było. Jednym słowem żeby napisac rozszerzoną to trzeba troche przysiąść :wink: . Nic czekam na wyniki pisałem rozprawke wyszło mi 1,5 strony.

 

Czekam na historie zdaje podstawową i rozszerzoną

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż.

pierwszy arkusz - banał nad banały i wszystko banał ;P 80-90% jak nic.

drugi arkusz - najbardziej powalna czesc, listingi dopiero za drugim razem doslyszlem, ten o serialu TV byl dla mnie dosc ciezki, chopin łatwy, ale ten tekst z oknem przerabialismy w szkole, a ja dodatkowo jeszcze na korkach.

trzeci arkusz - strutkry leksykalne -wyzwanie, rozprawka 'for&against' byla banalna ;P napisalem wstep, argumenty za i przeciw... i bez zakonczenia wyszlo mi 267 słów oO ale sie duzo poskreslało i sie zmiescilem.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy arkusz - banał nad banały i wszystko banał ;P 80-90% jak nic.

imho ludzie którzy podejmuja sie zdawać angielski na maturze nawet na poz. podst. powinni coś umieć, a poziom I arkusza był powalający. Myślę że na 30 % napisałby każdy 3-klasista z angielskim w programie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski... średnio, właściwie to taki poziom mógłby być na prawdziwej ;]

angielski... podstawowa prosta, rozszerzona beznadzieja ^_^ pomijając to że listeningów to słyszałem może co 10 słowo :P to ogóle poziom był za wysoki jak dla mnie :|

 

teraz oczekiwanie na matematyke ;]]

Edytowane przez theboo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski - wybralem tamat nr 2, nawet ksiazki nie czytalem, ale z fragmentu mozna bylo bardzo duzo wywnioskowac + czytalem streszczenia i opracowania, wiec jak bede mial z polskego 50% bede zadowolony.

 

Angol - pisalismy tylko arkusz II - dla mnie trudny, chyba zaczne od dzis ogladac nalogowo BBC. Na szczescie rozszezony nie licza mi na zadne studia medyczne, wiec nie wiem po co zdaje, no ale w sumie nie zaszkodzi.

 

W poniedzialek biologia - obecnie wiem, ze arkusza II dobrze nie napisze, zobaczymy co dadza, normalna mature rozszerzona mam zamiar napisac na 80%...

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką wam matmę zrobią :D ... u nas średnio było :). W sumie zdać maturę to formalność, należy tylko przyjść... zdać z dobrym wynikiem też za wiele nie daje, bo szczerze mówiąc "nowa matura" jest duzo mnie wymagająca od starej, obejmuje mniejszą partię materiału np. z matmy. A na studiach... hmm wymagają po staremu, czyli musisz nadpędzać materiał, uczyć się wzorów (które na nowej maturce sa podawane), i naprawdę u mnie na uczelni powiedzieli że jak nigdy :P 70% wyleci... bo nie wyrabia (normalnie wylatywało koło 2-3 %). Reforma do doopy :]. Sorki za OT. Życze powodzenia na tej próbnej i na prawdziwej maturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...