Skocz do zawartości
limerro

Pralka Górnoładowana - Jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Nadejszla wielkopomna chwila zakupu pralki gornoladowanej - doradzcie co wybrac, bo wybor jest dosyc duzy - Electrolux, AEG czy moze Whirlpool - najlepiej max do 2 tys zl. Whirlpool kusi 7 letnia gwarancja na beben i bodajze silnik - wie ktos moze jak sie sprawuja modele 6 sense ?

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Electrolux'a dałem za taką górnoładowalną jakieś 1800 zł, chodzi do dziś bez żadnej awarii. Korozji ani śladu, może dlatego, że nie stoi w wilgoci i zadbana. W końcy szwedzka jakość

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta widac, ze niektorzy nie dorosli do pewnych tematow - idzcie lepiej "poszpilac" w Quake'a III dzieci :P

ubiegam się o 2x 10% dla tego pana - jawna obraza userów ;]

 

"poszpilac" - :lol: jesteś jakiś "inny" ? :lol: skąd Ty takie "elo" słowa bierzesz :lol: dla mnie najbardziej lolowe słowo jakie widziałem na tweaku

 

w Quake nie gram :] a jeśli uwarzasz że pralka to poważna sprawa to może udaj się na forum o pralkach ? pro-masterze dorosłości :lol: ?

 

Do tematu : mam Whirpool'a (10tys obr.) już 11lat i dalej działa super :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_<

 

prosze pisac na temat

 

kolejny troll ktory zacznie tu pisac OT dostanie %

przeczytajcie sobie opis Oslej i regulamin - skoro ludzie tu pytaja o filmy, muzyke, a nawet takie bzdety jak kola zimowe do samochodu itp to o sprzet AGD tez mozna - komus temat nie pasuje to nie musi sobie nabijac postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam plyte gazowa Ariston i powiem, ze niezbyt jestem zadowolony. Nadruki sie starly i wkurzajaco sie zapala. Co prawda plyta to nie pralka, ale srednio jestem nastawiony do tej marki, choc praleczki bardzo mi sie podobaja ze wzgledu na mozliwosci i cene.

Z tego co wiem to najbadziej sie ceni pralk Siemens, Bosch, AEG no i Miele. Szkoda tylko, ze dosyc drogie sa, zwlaszcza Miele osiaga kosmiczne ceny. Z tego co przegladam na sieci to najkorzystniej chyba wypada Whirlpool AWE9725 za 1614 zl w maximedia.pl, ze wzgledu na gwarancje, mozliwosci i cene.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...