Skocz do zawartości
rumun_666

Quake 4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie spodziewam ze to bedzie odgrzany D3 :D Tak pozatym jak Q4 bedzie tak cielo jak D3 to ja podziekuje... Na tym sprzecie mi zwalnia D3 poniezej 30 FPS i to dosc czesto ehh :(

 

P.S Tak tak wiem ze bedzie na X-Box'a 360 ,ale juz sie nastawilem na PS3 i nie wiem jak z Q4 bedzie na 3 plejstacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie spodziewam ze to bedzie odgrzany D3 :D Tak pozatym jak Q4 bedzie tak cielo jak D3 to ja podziekuje... Na tym sprzecie mi zwalnia D3 poniezej 30 FPS i to dosc czesto ehh :(

 

P.S Tak tak wiem ze bedzie na X-Box'a 360 ,ale juz sie nastawilem na PS3 i nie wiem jak z Q4 bedzie na 3 plejstacje.

1461142[/snapback]

 

wedlug mnie to napewno bedzie odgrzany D3 i nie ma tu o czym mowic. Bo jakiej firmie chcialo by sie pisac nowy silnik dla bardzo podobnej w zasadach gry jak maja na stanie bardzo dobry ktory trzeba dopiescic ?? nie kalkulowalo by sie im to. ale mam nadzieje ze zoptymalizuja bardziej silnik. A teraz pytanie dla ludzi ktorzy pomykaja w D3 po MP jak jest z fizyka gry ?? jak sie gra i moze sa jakies filmiki fajne pokazujace MP ?? (zaraz obadam http://www.own-age.com)

 

 

co do hydro2 to icekiep Ci wybacza i prosi o to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

id przynajamniej zrobi pozadny silnik i jak fps ci padna do 5 i zacznie ciac to kule nadal z lufy beda wylatywac i ranic przeciwnokow a nie jak w grach na unreal szicie (pomijajac ut2004 w ktorym ten problem wystepowal naprawde bardzo zadko) przenikaly rykoszetowaly badz nie zadawaly obrazen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

co do hydro2 to icekiep Ci wybacza i prosi o to samo ;)

1461685[/snapback]

Ja rownierz wybaczam.Nie nawidze sie klocic i byc z kims sklocony,dlatego mysle ,ze wrogow nie mam,chociaz kto Cie tam wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej in4.pl jest kilka linków do filmików z gier na xbox360- wśród nich z Q4. Jestem w trakcie ciągnięcia- nie wiem co to, więc proszę o powstrzymanie się z ewentualnymi uwagami, że było ;-).

 

CoD2 też ciągnę :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z filmików wynika że "motion capture" dla postaci jest poprostu genialny :D co do grafy no to wiadomo de'la Doom3 , ale bedzie jeszcze Quake Wars na tym samym silniku i wyglada jak dla mnie bajecznie

 

http://www.quake4game.com

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Graficznie mi sie bardzo podoba ale mowie i wspomnicie moje slowa - to bedzie centralny klon dooma 3

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten link byl

1471607[/snapback]

wlacz fastwrites, i wylacz wszystkie wodotryski w sterownikach, u mnie tez skakalo dopuki nie wlaczylem fastwrites, poza tym jezeli masz karte ati to wylacz A.I. w sterach albo daj na low Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie w temacie za bardzo czy pogram w dooma na 6800gt 2.2ghz procu?;]]] jak myslicie - czy az tak bardzo podrasuja engine d3???

1512762[/snapback]

Oj nie wiem, doom ma kosmiczne wymagania chyba nawet 386SX, a engine d3 podrasowali już z rok temu, ba nawet wyszły już pierwsze gry na niego np. doom3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz mnie za durnia? :mur:

1512959[/snapback]

Skąd że, poprostu odpowiedziałem ci na twoje pytania, pytałeś się o dooma więc ci odpowiedziałem a że gra jest baaaaardzo stara (1994) to może nie pujść po dobroci jak to baaaardzo stare gry mają w zwyczaju.

 

Popraw, a nie się obrażaj, a na przyszłość czytaj swoje posty zanim je puścisz na forum, a i natarczywe wychwalanie się sprzętem nie jest tu mile widziane.

 

Co do wymagań quake'a4 to pewnie będą dość wysokie, ale bez przesady, znając ID dopieści silnik d3 i mimo lepszego wyglądu nie powinno być problemów, bardziej bym się martwił czy ramu wystarczy 512MB to nawet jak na dzisiaj mało.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa tylko, że wszystko to rendery po za kilkoma wyjątkami... Render zawsze wygląda zabójczo a później okazuję się, że gra jak każda inna... Jeżeli ona będzie baardzo podobna do D3 to ja dziękuję na wstępię gdyż D3 mnie tak znudził, że szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa tylko, że wszystko to rendery po za kilkoma wyjątkami... Render zawsze wygląda zabójczo a później okazuję się, że gra jak każda inna... Jeżeli ona będzie baardzo podobna do D3 to ja dziękuję na wstępię gdyż D3 mnie tak znudził, że szkoda gadać...

1584460[/snapback]

 

UUU kolejny jasnowidz.... miło ze podzieliłeś sie z nami sfoimi widzeniami i uświadomiłeś nas że są to renderowane obrazki......

 

EHHE czasami mnie to śmieszy na nasza mentalność .. eheh każdy nażeka jak tylko może, na wszystko hehe .. jak nie na gra, to na sprzęt ( ile razy można się spotkać z czymś takim, zamiast się cieszyś zę gra jest wogóle robiona i bedzie w co grać, to albo nie pe tytuł bo w1/2 gry jest ciemno, momo że to budzi piękny klimat, albo że się tnie.. a kto każe nam grać z pełnymi detalami.....) gry są poto aby cieszyć.. a nie nażekać na nie.. jak sie coś nie podoba to kto nam każe w to grać !!

 

heh

 

Ja tam czekam z niecierpliwością na ten tytuł... i mam nadzieje ze się niezawiode.. klimat zostanie w pełni oddany.. !! ( bo tylko ona się liczy !! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa tylko, że wszystko to rendery po za kilkoma wyjątkami... Render zawsze wygląda zabójczo a później okazuję się, że gra jak każda inna... Jeżeli ona będzie baardzo podobna do D3 to ja dziękuję na wstępię gdyż D3 mnie tak znudził, że szkoda gadać...

1584460[/snapback]

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

to są rendery to ty chyba ślepy jesteś!!!! sam napisałeś render wygląda zabójczo, a to wg. mnie wygląda [ciach!]ianie !!! grafa paskudna !!!! qrcze co się dzieje z ID że robi teraz takie gnioty kiedyś uważałem ich za naprawdę dobrą firme a teraz tylko polewke z nich robie.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to O/T ale Nierealny pytal- za chiny nie zmieniaj ultra x na tego logiego- mam i ultrax i navigatore se i tego logiego z seledynowymi guzikami podpiete do trzech desktopow w domu. I kolejnosc jesli chodzi o ergonomie wyglada nastepujaco- ultrax, navigator se i na koncu te klawa. Z designu tez kiepsko- jak swiatlo pada na te funkcyjne klawisze to wygladaja jak mietowe cukierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co?  :?

1591073[/snapback]

Jak to po co ?

Nie bede tlumaczyl dlaczego KAZDY NA SWIECIE gracz q3 (mowie o takich, ktorzy naprawde grali MP) mial/ma ustawiony com_maxfps 120cfg (framemetr pokazywal wtedy 125fps) i nigdy nie zeszlo nawet do 124fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co ?

Nie bede tlumaczyl dlaczego KAZDY NA SWIECIE gracz q3 (mowie o takich, ktorzy naprawde grali MP) mial/ma ustawiony com_maxfps 120cfg (framemetr pokazywal wtedy 125fps) i nigdy nie zeszlo nawet do 124fps.

1591099[/snapback]

mi teraz nigdy praktycznie ponizej 200fps nie schodzi :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...