Skocz do zawartości
iver87

Duron 2,3 Ghz Na Celeron D 310 2,1 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mozliwosc zamiany za darmo mojeje plyty z prockiem 1,4@2,3 duron+epox8rda3i na epoxa4pda3i3 + celeron d310 2,1ghz . Mam pytanie czy bedzie o dla mnie opłacalne pod wzgledem wydajnosci , w razie wymiany licze oczywiscie na overlocking celerona , na ile one srednio sie kręcą ??

pozdro

z gory dzieki za porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej fajno, bo Celek na b.niskim mnożniku. Nie wiem jak z płytami epoxa na S478... A jak dobra seria, przy mocnym chłodzeniu i dobrych ramach to i 3,6GHz pójdzie - bierz - nowsza technologia od dziadka Durona:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zostanie przy duronie. Pokombinuj a może uda Ci się odblokować ceche to bedziesz miał urządzenie o wiele wydajniejsze niż baleron po o/c tym bardziej że celka bierzesz w ciemno i nie masz pewnie, dobrego chłodzenia aby go ostudzić.

 

DUREX RULEZZZZ :D :mrgreen: :lol:

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek - bo większość Celków D osiągała bezproblemowo 3GHz (bez podnoszenia vcore), mają 256kB cache l2 i są porównywalne do Thoroughbredów ale przeważnie przewyżsżają je taktowaniem (tam gdzie Thoro ma max oc, Celki dopiero sie rozgrzewają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale kręcenie celków o 1ghz to tak jakbys podniósł T-bredowi zegar o 200mhz...przykładem na to jest to ze w topicu na ekstremalnym o celku wykręconym na azocie na chyba 5.51ghz ktos w pi mial identyczny wynik na bartonie 2.7ghz...imo lepiej durona zostawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...