Skocz do zawartości
Yacho

Poszukuje Kogos Z Gdańska

Rekomendowane odpowiedzi

Blok Prison GPU by kyniek

W ramach fatygi moge odpalic 4Pack - sam nie jestem w stanie bloku zalozyc bo juz raz probowalem i karta poszla do serwisu - wiec potrzebuje kogos z doswiadczeniem i pewna reka (Samhain ? :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok Prison GPU by kyniek

W ramach fatygi moge odpalic 4Pack - sam nie jestem w stanie bloku zalozyc bo juz raz probowalem i karta poszla do serwisu - wiec potrzebuje kogos z doswiadczeniem i pewna reka (Samhain ? :P )

A co sie stało ze poszła do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmujesz grafe

wkładasz śrubki

pasta i blok

podkładki spręzynki

nakręcasz motylki delikatnie aż chwycą blok i nie bedzie luzu między podkładką a motylkiem

dokręcasz po pare obrotów z każdej strony...

nie widze problemu:P

miałeś chyba pecha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz robiłem różne cuda z moją grafą .... mam na myśli sposoby montowania bloku, króćców i węży .... ale nadal żyje.

Mianowicie nie raz dokręcałem króćce kluczem francuskim z blokiem na grafie, na siłe wpychałem węże, które nie za bardzo chciały wejść pod złączke skręcaną ..... itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z gdańska, ale nie lubie komuś coś grzebać w kompie bo boje sie że coś zwale :P

 

powiem dokladnie to samo ;) moze nie gdansk, a gdynia, ale wol;e nie miec problemow.

 

reke moze i mam pewna, ale po co miabys miec do mnie pretensje.

 

a tak w zasadzie to zrob to sam, bo co ci da ze ktos Ci zalozy blok, jak potem bedziesz bal sie go zdjac. Jak bedzieszrobil delkatnie nic sie nie stnie. dajesz............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm jestem z gdanska i tez se ukruszyłem jadro wkoncu wymienilem karte :D

w serwisie nie uwzglegnili bo nalepke mi gdzies wcielo :D

A jak by co to moge załozyc :D ale pod warunkiem ze jak cos siadzie to zadnych pretensji i innych :D

Inaczei nie podejmuje sie roboty przy cudzym kompie !!!

A na płycie mam ukruszony do tej pory :D

Ale czegos sie nauczyłem :D

Robic copershimy :D wiec i w tym wypadku proponuje dorobic copershima i po klopocie nie da rady wtedy ukryszyc jadra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robic copershimy :D wiec i w tym wypadku proponuje dorobic copershima i po klopocie nie da rady wtedy ukryszyc jadra :D

Zauważ że karty graficzne zazwyczaj od porducenta wychodzą z shimami. Ja tam to uważałem za zbędny bajer i zdjąłem tego shima :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Waszej wiadomosci GT nie ma shima - nie ma tez zabardzo jak dorobic bo niby jak tak precyzyjnie ? poztym metal bedzie sciezki zwierać nie ?

ja to założyłem bez shima, trzeba pewności :D a shima mozesz strzelic z jakichś kart telefonicznych czy czegoś takiego. ODWAGI! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypij tego całego 4 paka + jedna/dwie setki. Idz siku.

Weź karte i blok do reki. Zdecydowanym ruchem bryzgnij pastą ;]

poloz blok na karcie. Dokrec srobki, ale nie kazda po kolei tylko raz jedna pare razy potem kolejna i tak dalej. Połóż się spać i przy tym otrzeźwij.

 

Wstań rano i zobacz pięknie założony blok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak - tylko wiecie - zapinka kyńkowa jest 2 punktowa - blok przekrecony o 45 stopni - i jak kazdy cholernik na GF4 sie kolebie strasznie...... shima mowicie z katr telefonicznych ? hymmmm......

a ty myślisz, że ja jaką mam? też 2 punktowa i mówie że nie ma problemu;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam jak można ukruszyć rdzeń stosując sprężynki.

 

wlasnie moj pech ze nie mialem sprezyn i robilem bez nich :/

to moglo miec az tak drastyczne znaczenie ?

Edytowane przez Yacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trzymać blok/radiator całą ręką tak by się nie gibał nadmiernie (nie dociskać dużą siłą tylko trzymać w miejscu) i równomiernie dokręcać śrubki. Jak zakładałem duży radiator od proca na moją grafę to mi się ręce trzęsły jak cholera, parę razy nawet mi się gibnął, ale że nie dociskałem za mocno to nic się nie stało :). A sprężynek nie miałem, tylko śruby do drewna i kawałek plastiku jako nakrętka :D

 

Dasz radę! Możesz coś spróbować z tymi kartami telefonicznymi, ale IMO więcej będziesz miał problemów z tym niż pożytku

 

Nie sądzę aby obca osoba podjęła się ryzyka uszkodzenia twojej grafy. No chyba że jakiś weteran ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam moge sie podjac :D

ale jak mi podpiszesz ze ewentualne szkody pokrywasz sam :D i ze ja nie odpowiadam za zniszczenia ewentualne

A tak serio to wez se lekko przyłuz blok do karty (połuz go na pascie na karte) i przykrecaj równomiernie z 2 stron po pól obrotu za karzdym razem i daje gwarancje ze nic nie uszkodzisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain tylko spiszcie papier że nie bierzesz odpowiedzialności za ew. szkody.

Oj no juz nie badzmy az tacy.... jak sie cos spier.... to milo nie bedzie (w sensie bede miec ciut doła a moze i nawet bardzo) ale przeciez nikogo włóczyć po sądach nie będę ;)

 

Zreszta juz jestem z Samhainem ustawiony wstepnie po swietach - dzieki chłopaki za all rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...