Skocz do zawartości
mefi

ASUS P4G8X iE7205 (granite bay) + RADEK 9700 Pro (Gigabyte)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakie sa wasze opinie na temat tej plytki (mi mowiono ze ten chipset moze miec duzo bledow, ale osobiscuie w to nie wierze podejrzewam ze tak mowili panowie z sis-a albo via :lol: )

 

I czy ta polaczenie tej plytki z radkiem 9700 pro gigabyte-a pojdzie w agp 3.0.

 

cooler CoolerMaster IHC-L71 Fujiyama PIV s478 dobre to to i czy moze znacie cos lepszego do ostudzenia p4 2,4

 

Jezeli podobny temat juz byl to przepraszam ale ja nie moglem znalezc w wyszukiwarce.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak może ktoś coś powiedzieć a tej płycie :cry: ale w temacie chyba wystąpił bład bo plta ma oznaczenie ASUS P4G8X iE7205 (Granite Bay) , mam kuzynowi złożyć kompa i chce coś wypasionego ale nie wiem jak się podkręca i czy dobrze obsługuje PC2700 /333/? Jeśli ktoś ma linki do testów lub sam przerobił proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to GraniteBay ma problemy z poprawną obsługą AGP v.3.0. Juz były informacje na forum o tym. Możesz tez sprawdzić naBenchmark.pl-mieli tam o tym jakąś zajawkę.

Zasadniczo sprawa wyglada tak, że problemy z obsługa AGPx8 mozna obejść przez konstrukcje płyty głównej i BIOS. Tyle tylko, że w takim przypadku część bajerów nowego AGP idzie w cholerke. Intel nie ma zamiaru nic z tym robić, więc poprawek należy sie spodziewac dopiero w nastepnej wersji chipsetu. Osobiście radziłbym kupić P4S8X albo poczekać aż pojawią się w sprzedaży płyty z nowym chipsetem od SIS'a (ten bedzie już obsłughiwał HT i dualDDR). Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...