Skocz do zawartości
Gość -=uri=-

Usunąc Ikonke Z Traya?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -=uri=-

Panowie tu drugi temacik w sumie jeden pod drugim mialem zamair dopisac do poprzedniego mojego ale tam byl ciezszy temat:) Wiec wie moze ktos jak usunac ikonke z traya ktora sobie jakis program wrzucil tak by program dzialal dalej a ikony przy zegarku nie bylo?Z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

powinien dac sie usunac z msconfiga

start

uruchom

msconfig

uruchamianie lub uslugi

tam znajdz nazwe i juz

Tutaj moge wlczyc lub wylaczyc usluge lub program i rzeczywiscie ikonki nie bedzie ale i program(usluga) tez sie nie uruchomi :)

http://www.tomdownload.com/utilities/syste...askbar_hide.htm

nie instalowalem, ale z opisu by wynikalo ze moze Ci pomoc.

Fakt program rzeczywiscie rozwiazalby mi sprawe, ale potrzeba mi darmowego rozwiazania i prostrzego (systemowego).

Lece zatem na forum SETI "pogrzebac" moze ktos jakas inna metode poleci;)?

Ikone ktora chce ukryc to ikona programu VNC.

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Inf3ction dzieki bardzo tak mi sie cos po glowie kolatalo i fakt juz kiedys z TweakUI korzystalem jeszcze na Win95:) W podziekowaniu wrzucam link do darmowych narzedzi konfiguracji windowsa XP TUTAJ oraz Lineczek do programiku TwaekUI. Infection raz jeszcze dzieki, siedze ci piweczko;)

Co do ukrywania ikon nieaktywnych to niestety nedza bo po najechaniu na dwie strzaleczki (gdy ikona jest juz ukryta) mozna ja ponownie oblookac, skorzystalem z TweakUI.

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu drugi temacik w sumie jeden pod drugim mialem zamair dopisac do poprzedniego mojego ale tam byl ciezszy temat:) Wiec wie moze ktos jak usunac ikonke z traya ktora sobie jakis program wrzucil tak by program dzialal dalej a ikony przy zegarku nie bylo?Z gory dzieki za odpowiedz!

Witam

 

Nie bardzo rozumiem o co dokładnie chodzi z tym usunięciem

Ale może chodzi ci o ukrycie ikony w tray, jeśli tak:

Tray Wizard - ukrywa ikony na skrót klawiszy

PS Tray Factory - ukrywa ikonę na hasełko

Edytowane przez ilubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...