Skocz do zawartości
AdamG

Jak Udostępnić Połączenie Internetowe Do Routera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie: czy wie ktoś jak udostępnić połączenie dla routera w Windowsie XP home? Istnieje taka potrzeba gdyż na standardowym połączeniu przez router emule źle chodzi. nie pomaga DemilitarizedZone - po włączeniu wprawdzie otrzymuje High ID, ale nadal po wykonaniu przez emula około 500 połączeń z innymi klientami zdycha cały net - strony nie wchodzą, gg laguje i ogólna kicha :mur:

 

Wiem, że połączenie o które mi chodzi wymaga włączonego kompa cały czas, nie przeszkadza mi to ( i tak ma ściągać po nocach :rolleyes: ).

 

 

Mój modem jest widoczny w windowsie jako karta sieciowa (jeśli to utrudnia sprawę mogę wrócić do SpeedToucha330 od tp, który w systemie jest modemem.)

 

Mój router to DI-514 (1wan, 4lan, 802.11b - 11mbps)

 

 

Dodaję moje dzieło z painta :razz: aby jeszcze raz podkreślić o co mi chodzi:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz oraniczyć pasmo w eMule- ul/dl poniżej wartości oferowanych przez providera, też powinno pomóc. Mam nadzieje, że mnie nie zakatują za reklam konkurencji, ale tego typu pytania lepiej kierować na www.trzepak.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli się zrobi to metodą, którą propunuję, to obejdzie sie bez zakupu nowego routera ani zmiany operatora. Eumle wcześniej działał 100% ok, a łącze było dzielone dzięki karcie w trybie ad-hoc. A od zainstalowania routera emule zdechł:(

 

 

To wie ktoś jak ustawić to tak jak pisałem w 1 pośce?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...