Skocz do zawartości
rockers

Nokia N- Gage Kilka Pytań

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wczoraj dostaem od brata nokie N-GAGE i mam pytanie .( Niestety dostałem ją golutką bez okablowania)

 

chciałem ją podłączyc do komputera, ale mam problem ponieważ komp jej nie widzi. Do podłaczenia użyłem kabla USB od aparatu cyfrowego.

 

może to musi być specjalny kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczoraj dostaem od brata nokie N-GAGE i mam pytanie .( Niestety dostałem ją golutką bez okablowania)

 

chciałem ją podłączyc do komputera, ale mam problem ponieważ komp jej nie widzi. Do podłaczenia użyłem kabla USB od aparatu cyfrowego.

 

może to musi być specjalny kabel?

Kabel USB pasuje <wtyczka mini usb>. Kabel ten jednak sluzy tylko do wgrywania aplikacji na karte mmc wiec jezleli jej nie posiadasz to nic nie wgrasz do telefonu za pomoca tego kabla. Jednak jezeli posiadasz mmc to sformatuj ja w telefonie. Jezeli nadal komp jej nie widzi to sprobuj ja sformatowac w aparacie. Powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel USB pasuje <wtyczka mini usb>. Kabel ten jednak sluzy tylko do wgrywania aplikacji na karte mmc wiec jezleli jej nie posiadasz to nic nie wgrasz do telefonu za pomoca tego kabla. Jednak jezeli posiadasz mmc to sformatuj ja w telefonie. Jezeli nadal komp jej nie widzi to sprobuj ja sformatowac w aparacie. Powinno pomoc.

 

dzięki

 

nie posiadam karty. wiec musze ją dokupić i wtedy dam znać czy komp już widzi się z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem dotyczący Nokii N-Gage QD. Od wczoraj nie moge wysyłać sms-ów ponieważ wypisuje mi że niepoprawnie wpisuje numer na który ma wysłać sms-a. A w koncu wkleja go z listy - wiec nie powinien miec kłopotu (zresztą jak wpisalem recznie tez jest ten sam komunikat). Prosze o pomoc - z czym to może być związane i oczywiście jak można temu zaradzic. Nic nie grzebałem w telefonie, po prostu sam od siebie tak zaczol wypisywac. Dzwonic moge, pozostale funkcje tez sa ok (mam nadzieje ze tak zostanie :()

 

Z góry dziekuje za pomoc

Prosze o odpowiedzi tutaj ale bedę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na poczte kikocz@tlen.pl i jeżeli jest możliwośc - o szczegołową instrukcje - co robic bo jestem troszke jeszcze w tej Nokii zakrecony.

 

Nie wiem jak zalozyc nowe pytanie wiec pisze to tutaj - sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...