Skocz do zawartości
Undofen

Wszyscy wlazic i bic rekord !!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 12500 i postępuje a najładniejsza jest ta bruneta pośrodku z prostymi włosami a poza tym gierka de best i fajne utrudnienia z jednej starony piwo a z drugiej miodzio laski i gdzie patrzeć :?: :oops: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh odkrylem maly trick :)

Powyzej 10000 jak zaczyna sie robic goraco i duzo butelek leci naraz w roznych miejscach to trzeba zapie*** myszka na lewo i na prawo to sie wylapie butelki ale trzeba to robic bardzo szybko

15000 i juz mnie reka boli. Chyba wezme sie za zrodlo tego progsa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh odkrylem maly trick :)

Powyzej 10000 jak zaczyna sie robic goraco i duzo butelek leci naraz w roznych miejscach to trzeba zapie*** myszka na lewo i na prawo to sie wylapie butelki ale trzeba to robic bardzo szybko

15000 i juz mnie reka boli. Chyba wezme sie za zrodlo tego progsa :twisted:

A po co ? Nie łatwiej poprostu użyć czegos w stylu CPUGrab ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 12500 i postępuje a najładniejsza jest ta bruneta pośrodku z prostymi włosami a poza tym gierka de best i fajne utrudnienia z jednej starony piwo a z drugiej miodzio laski i gdzie patrzeć :?:  :oops:  :twisted:

Racja.

Blondyna na solarium niech jeszcze pochodzi, a ta z prawej jakaś koslawa z twarzy...

 

A ta bruneta to ma najlepsze ciałko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...