Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Testy:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=334-3

Opinia:

Kto jest tak głupi (bez obrazy) żeby kupić athlona?? Ja wole kupic semprona za 250-300zł mniej :) niewiem jak wy.. Tylko co z płytą żadna Dfi nie działa pod semp. i nie zapowiada się na zmianę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tylko co z płytą żadna Dfi nie działa pod semp. i nie zapowiada się na zmianę... :(

Na NF3 działa, gorzej z NF4, a tak w ogóle nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać, to bez wątpienia byłby to Athlon. Sempron'y nie są takie złe, ale jakoś do mnie nie przemawiają. W końcu, z założenia, miały być to produkty niszowe, a Athlon'y miały być tymi wydajnymi (i niestety drogimi)

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

no właśnie- Infinity bez problemu

 

co do ceny to początkowo były za ~320zł

teraz podskoczyły bo jest popyt/mała ilość/święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj kupiłem ten procesor Sempron 3000 s939, wcześniej miałem Athlona 2000 XP. Wrzuciłem do testowania 3dMark03 i 05 i wyniki mnie zdziwiły. Były bardzo tragiczne. Na Athlonie na 3DMarko05 miałem coś około 5000 punktów a teraz mam niecałe 3000. Moja karta graficzna to GF 6800LE z odblokowanymi potokami. Czy to możliwe by na tamtym Athlonie lepiej to chodziło?. W biosie płyt mam ustawione AGP Clock 66 , tak ma być . Bo może tu wina leży po stronie karty graficznej , już sam nie wiem co myśleć. Bardzo proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie takie samo jak Ci napisalem na pclabie :P

 

reinstalka systemu, brak sterow do mobo, jakies cos skaszaniles ustawiajac. proc nie ma praktycznie zadnego wplywu na wynik w marku 2k5 a w 2k3 ma minimalny wplyw.

Robiłem reinstal . Ale zrobie jeszcze raz , może ta karta się gryzie z moją płytą Gigabyte pod AGP. A mam Asusa 9999 GF 6800Le z odblokowanymi potokami. oczywiście odblokowałem je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Sempr0n po o/c będzie lepszy skoro Athlon po o/c będzie lepszy niż sempr0n po o/c?;]

IHMO należy brać jak się ma kasę to athlona, jak nie to semprona.

 

W grach Athlon bije semprona, a w końcu tak wypasiony sprzęt to się do gier bierze ;]

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie takie samo jak Ci napisalem na pclabie :P

 

reinstalka systemu, brak sterow do mobo, jakies cos skaszaniles ustawiajac. proc nie ma praktycznie zadnego wplywu na wynik w marku 2k5 a w 2k3 ma minimalny wplyw.

Wyczytałem właśnie że z NF3 i GF6800 są problemy . Jedynie na Via nie ma . Więc chyba będe zmuszony wymienić tą płyte na Asusa lub Abita na kościach VIA. Czy to dobry wybór ? Bo nie chce mi się grafiki sprzedawać i kupować innej nowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

to kup asrocka plytka ma agp i pci-e i nawet calkiem niezle nadaje sie do oc i jest wydajna polecam bo sam posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...