Skocz do zawartości
acer

Najlepszy Portal...

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze!O to kilka pytań odnoszących się do portali:

 

1.Jaki według was jest najlepszy portal z plikami i forum (pomijając tweak.pl)?

2.Jak odnosicie się do nowych portali?Wchodzicie na nie z chęcią czy wolicie stare śmiecie?

3.Czego oczekujecie od portalu?

4.Z czego powinien składać się zadawalający Cię portal?

5.Jaki portal najczęściej odwiedzasz (z plikami)?

 

 

Ciekawy jestem jakie macie zdanie na ten temat.Wsumie bardzo dziwny temat ale zrobimy małe badanie tynku, a po kilku odpowiedziach podam adres nowego portalu i ocenicie go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lubie o2.pl. Wchodze sprawdzic poczte to czasem natkne sie na ciekawe newsy.

Jezeli chodzi o pliki to www.pobieralnia.pl <---- jak nie mam czegos to czesto znajde tutaj wlasnie obiekt poszukiwan ;] ale teraz chyba nie dziala stronka chwilowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nowe portale/serwisy wchodzę chętnie w celu obadania, ale jeśli widze że co 2 dział jest w budowie to trochę mi się odechciewa. jak dla mnie to powinny być często aktualizowane newsy, dużo działów/podkategorii. no i powinno być czytelne forum i ogólnie ładny i czytleny layout.

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce łamać regulaminu i nie napisze nazwy strony, tylko napisze link "PORTAL"

 

 

A więc co powiecie o tym portalu??

 

PORTAL

 

Narazie może nie zwracajcie uwagi na niezbyt obszerny download, tylko oceńcie portal od strony wizualnej i jaką prognozujecie mu przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobreprogramy; do nowych portali odnoszę się sceptycznie, bo wiem, że coś na większą skalę ciężko ot, tak ruszyć; od portalu? mało komerchy, ale to marzenia; a jeśli mówimy o stronie z plikami o z forum, to raczej winniśmy mówić o wortalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta strona należy do Ciebie i chcesz zapytać co o niej sądzimy to nie prościej w dziale prezentacje?

 

a co do portali to lubiłęm dawne shaolinsite.net, ale ostatnio zjechało całkowicie i przemieniło się w stronke z grami onlajn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i masz racje, fakt strona należy do mnie i chce to kurcze troche wypromować, ale same linki do kumpli przez gg nic nie dadzą.Jakoś nie wiem jak można wypromować strone, tak jak nowe czy megapliki.Poprostu nie mam zielonego pojęcia.Wiem że można pozycjonować, juz sie tym zajmuje firma, ale co jeszcze można zrobić??A może wy pomożecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólny wygląd stronki mi się podoba, czytelna, przejrzysta, forum też jest, tylko niektóre działy nie są zrobione, no i jest ich troche mało, co może zniechęcać wchodzących pierwszy raz na tą stronę, w końcu pierwsze wraznie najważniejsze ;) ale z biegiem czasu portal pewnie będzie się rozwijał, więc czas pokaże. btw - proponuje przenosiny do działu prezentacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kiedyś wypowiadałem sie na temat popularności www w moim mniemaniu... Zakladanie portalu z którego mozna sciagnac programy to kolejna kopia przynajmniej kilkunastu ogromnych już istniejącyh.. wiec taki np ja.. będe szukał raczej na tych wielkich.. niż na małych.. bo mam wieksze szanse że znajdę to czego szukam...

 

nie wiem czy podłąpiesz ten pomysł.. ale jesli juz ja miałbym założyć taki portal, to umieszczałbym na nim programy tlyko darmowe, ewentualnie triale ale z ograniczeniami zdatnymi do uzytkowania w domu, do tego nie każdy program jaki mi w rece wpadnie.. ale te sprawdzone i rzeczywiscie przydatne. Przykłądowo ja mam do praktycznie każdej dziedziny zwązanej z komputeami swoje ulubione, wystarczajace do danego zastosowaniwe programy, pluginy etc... i imho takimi informacjami bym sie dzielił z innymi...

 

Przykłdowo uzywam forefoxa z jakimiś tam pluginami.. więc polecam tą właśnie przeglądarkę. Do kazdego progsa mmoża by dorzucić pare screenów, własny rzetelny opis zalet, wad i ogrniczeń/możliwości.. + komentarze innych użytkowników...

Strona mogła by sie nazywac śjakoś tak żeby wskazywać na najlepszy wybór wśród programów do danej dziedziny. Ile razy sie zdarza że ktoś potrzebuje zrobić 3d sześcian i do tego celu potrzebny mu od razu 3ds max. Ja np uzywam darmowego anim8tor'a, choć kulawy to sie sprawdza.. i jest za darmo....

 

zawsze można by rozszerzyć jakos zakres poprzez dodanie podziału na programy zaawansowane, dla poczatkująych, łatwe, trudne... nie wiem... Chodzi o coś innego, co przyciągnie na stronę... Nawet ja bym z chęcią właził na taką www.. bo nieraz nie usmiecha mi sie przeglądanie setek programów ze skromnym opisem... aby znaleźć właściwy. A po sciągnieciu i instalacji w 80% i tak jestem rozczarowany :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Jak ja 'lubie' takie strony z programami, które nie mają własnego downloadu, tylko 'kradną' programy z innych stron...

Ostatnio przez podobną strone wprowadziłem u siebie częsciowa blokadę hotlinkowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Jak ja 'lubie' takie strony z programami, które nie mają własnego downloadu, tylko 'kradną' programy z innych stron...

Ostatnio przez podobną strone wprowadziłem u siebie częsciowa blokadę hotlinkowania...

sgj bo my jesteśmy nie jazzy i wogóle ;) Zamiast w duchu szerzenia rewolucji, peer2peerów i innych pazernie bronimy naszego bandwitha przed dobrymi ludźmi którzy chcieli pomóc ;))

(BTW: problem jest na tyle duży, że nawet ati się wkurzyło ;) - zobaczcie co wyświetla przy hotlinku do sterowników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W poprzednom temacie pisalismy troche o dziale download z tego serwisu KLIKNIJ Dział downlaod został juz praktycznie w pełni ukończony.W downloadzie jest ok.500 plików.Jeszcze tylko mała modyfikacja która będzie wyświetlała rozmiar,date oraz ilość pobrać.Zapraszam do odwiedzania serwisu, im więcej odwiedzin dziennych tym lepiej dla nas, mam nadzieje że będziecie nas odwiedzali i razem bęziemy rozwijali serwis.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...