Skocz do zawartości
marcin_groen

Creative Sound Blaster X-FI

Rekomendowane odpowiedzi

Może to poprostu leżaki magazynowe, natrzepali milion tych kart i teraz wyprzedają ze swoich magazynów. Poza tym karty muzyczne przecież raczej nie psują się, a jak już to sporadycznie i nagle by się okazało że te wszystkie tony kart to uszkodzone były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, każdy kto nie ma xtreme music, to pisze że to zło, szatan i wogóle bleeee, a tak naprawdę w głębi duszy chce mieć tą kartę, ale nie ma funduszy :). Nie chce nic mówić, ale w sklepach komputerowych w Polsce raczej dużego asortymentu nie ma. Poprostu jak jakieś duże hurtownie nie ściągną czegoś zza granicy, to sklep tego sam też nie zrobi. A na allegro jak widać niektórym się chce i ściągają różnoraki towar w dobrej cenie. Prawda jest taka że sprzęt komputerowy w Polsce jest drogi, zresztą co tu nie jest drogie :). Ale nie ma się co martwić, niedługo wybuchnie III WW i będzie spokój :). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, każdy kto nie ma xtreme music, to pisze że to zło, szatan i wogóle bleeee, a tak naprawdę w głębi duszy chce mieć tą kartę, ale nie ma funduszy :) .

[gleba]... No przy takich argumentach to rzeczywiście nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Hahahahaha, każdy kto nie ma xtreme music, to pisze że to zło, szatan i wogóle bleeee, a tak naprawdę w głębi duszy chce mieć tą kartę, ale nie ma funduszy :).

Wyobraz sobie , ze czesc woli nowego XonaraDX/X-Fi Gamera w BOXIE od sprawdzonego sklepu niz okazyjnie zakupic identycznie cenowego Musica , ktory jest technicznie tym samym co Gamer , ale w oemie...od szemranych sprzedawcow , ktorzy picuja ile wlezie (od jakiegos tygodnia wersja box to bax...) i nie jest sprzetem albo poserwisowym , albo produktem dla HP... Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, jacy Wy wszyscy poważni jesteście, to był tylko taki dowcip, a Wy od razu najeżdżacie na mnie jakbym Wam chomika zabił :). Każdy ma prawo kupić co mu się podoba, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Ale na litość boską proszę Was nie twórzcie teorii spiskowych o extreme music, a to że ta karta jest naprawiana, a to że jakiś wałek, bo naprawdę nie macie dowodów na to i co więcej tych kart z pewnością nie posiadacie. Na forum jest wiele zadowolonych z tych kart użytkowników, którzy również kupili je na allegro. Tylko trzeba kupować u sprawdzonych użytkowników. Ja kupiłem jakieś 2-3 miesiące temu chyba za 219zł u użytkownika wndcomp z warszawy i jestem zadowolony. Na aukcji wyraźnie pisało, że to wersja OEM i że ma 12 miesięcy gwarancji. Oprócz tego użytkownika jest jeszcze kilku, którzy już od długiego czasu sprzedają na allegro xtreme music. Odstraszacie ludzi od extreme music, Ci kupują po Waszych radach extreme gamer niskoprofilowego, a później na forum pojawia się milion postów w stylu "czemu nie mam DD i DTS w swoim gamerze, co mam zrobić?". Zarówno music jak i gamer to dobre karty, ale każda ma swoje plusy i minusy, np: Gamer ma wyjście bezpośrednio na front panel, ale nie ma na panele Creative, natomiast Music odwrotnie. Ale jak wskazują same sterowniki, Xtreme Music to pełnowartościowa wersja karty, która nie różni się niczym od wyższych modeli (oprócz x-ram) i posiada pełną wersję sterowników z DD, DTS, itp. Natomiast Gamer posiada okrojone sterki i trzeba coś tam kombinować.

 

A co do tych nieuczciwych użytkowników na allegro, cena jest niezła jak za tą kartę, 12 miesięcy gwary też dostałem kupując gdzie indziej, brak pudełka, no cóż to poprostu niezgodność towaru z opisem, ale brak paragonu to już przegięcie, bo bez niego nikt nie przyjmie karty na gwarancje :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Odstraszacie ludzi od extreme music, Ci kupują po Waszych radach extreme gamer niskoprofilowego, a później na forum pojawia się milion postów w stylu "czemu nie mam DD i DTS w swoim gamerze, co mam zrobić?". .....

 

 

Ale jak wskazują same sterowniki, Xtreme Music to pełnowartościowa wersja karty, która nie różni się niczym od wyższych modeli (oprócz x-ram) i posiada pełną wersję sterowników z DD, DTS,

I teraz odpowiedz mi na nastepujace pytanie jako , ze Vega ostatnio pisal o DD/DTS na PCLABIE , a on w tym siedzi i ma konkretna wiedze. Skad wiesz , ze Music ma to co o czym piszesz (wyboldowane) skoro recenzent kart muzycznych , mister Vega napisal , ze X-Fi (Gamer , Music jako , ze o nich ostatnio czesto jest mowa w relacji z Xonarem) nigdy nie mial sprzetowego DD/DTS? Jesli dla Ciebie wyznacznikiem sa sterowniki* i wedlug nich mowisz o pelnowartosciowosci danej karty , to raczej dla mnie jest to tylko informacja o tym , ze producent nie daje pelnej funkcjonalnosci skoro obie nie maja sprzetowego.

 

Ba , powiem wiecej. Ostatnio stalem sie posiadaczem dokladnych zdjec Musica oraz Gamera - na obu siedzi to samo !!

 

* drobna uwaga. Taki przyklad na blad w rozumowaniu : 965P-DS3 to mobas bez integry , tymczasem bios 13F (13X - nie pamietam teraz) wprowadza do niego mozliwosc odpalenia karty graficznej zintegrowanej. Uwazasz , ze ten mobas to ma ? Rozumiesz do czego daze? Moze to "odblokowywanie" to efekt placebo?

 

Ps - nie jestem ekspertem , moje rozumowanie moze byc bledne i nie mam nic przeciwko temu aby mnie wyprowadzono z bledu. Swoj post opieram na konkretnych przemysleniach jak i miedzy innymi dokladnymi fotkami czesci jakie znajduja sie na Gamerze i Musicu , gdzie na obu jest Wolfson , Cirrus , ram Hynixa itd...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sterownikach są ustawienia DD i DTS tak samo jak u reszty użytkowników extreme music, którzy z nich korzystają. Ale widzę że znalazł się kolejny, który w d**** był g**** widział i się mądrzy. Nie macie tych kart, ale naczytacie się o nich i cwaniakujecie. Kupcie te karty i dopiero wypowiadajcie się. Wielcy kuźwa teoretycy. Nie chce cie, to nie kupujcie musica, kupcie xonara, czy cokolwiek, ale na boga nie piszcie że to złe karty skoro nawet ich nie posiadacie.

"Ba , powiem wiecej. Ostatnio stalem sie posiadaczem dokladnych zdjec Musica oraz Gamera - na obu siedzi to samo !!" A ja mam zdjęcia Porsche 911, czy to oznacza, że mogę się wypowiadać jak się nim jeździ?

Dla mnie extreme music to dobra karta i odpowiada mi.

Edytowane przez -Dejf-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przeglądając fora dotyczące różnego rodzaju sprzętu zacząłem się zastanawiać dlaczego kiedy ktoś pisze że nie wie czy wybrać produkt A czy B to nagle pojawia się tłum ludzi, którzy piszą że A i B są fuj i najlepiej to w ogóle kupić dwa razy droższy produkt X, Y, Z i kto wie co jeszcze. Człowiek wchodzi na forum, pyta bo nie wie jak najlepiej wydać ciężko zarobione pieniądze a kończy się tym, że już w ogóle nie wie jak się nazywa. Ba! Nierzadko nawet zostaje wyzwany bo przy okazji wybucha po raz n-ty wojna między ludźmi prowadzącymi jakieś prywatne krucjaty przeciwko danemu producentowi bo na przykład kilka lat temu kupili sprzęt takiej marki i mieli pecha bo był wadliwy. Na tym forum zarejestrowałem się niedawno bo właśnie kupowałem kartę dźwiękową i głośniki. W tematach dotyczących tego sprzętu wiele razy ktoś pisał, że to się ma nijak do sprzętu audiofilskiego itp. Gdybym szukał sprzętu audiofilskiego to czytałbym zupełnie inne fora. Zaglądam tu bo po przeczytaniu kilku tematów odniosłem wrażenie, że bywają tu osoby mające dużą wiedzę i chcące pomóc. Odnośnie tego co aktualnie piszecie to rozumiem i doceniam chęć odradzenia komuś kupna od podejrzanego sprzedawcy na allegro. Ktoś kupił od tej osoby i został oszukany? Jasne, odradzajcie! Wyjdzie tylko na zdrowie. Rozumiem, że działania marketingowe firmy Creative mocno namieszały. Ja sam posiadam wersję OEM właściwie nie wiem czego. Karta była wyprodukowana dla Della, kupiłem ją jako Music ale po przejrzeniu oficjalnych forów Della dotyczących tego modelu do niedawna wiedziałem tylko, że serwis Della też nie ma do końca pojęcia czy to Music czy Gamer. Proszę tylko, nie twórzcie teorii spiskowych i nie wróżcie z fusów. Jak już piszecie, że coś jest be to napiszcie dlaczego, ze szczegółami bo wydaje mi się, że po to jest to forum. Najlepiej dajcie do tego linka do źródła (artykułu, testu itp.), a nie piszcie, że kumpel kumpla widział i wie.

 

Koniec zrzędzenia i off-topica. Wracam do swojego (chyba) Gamera, z którego jestem bardzo zadowolony...

Edytowane przez bf109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Też mam tego uszkodzonego Musica od ponad pół roku i działa sobie fajnie, kupiłem to [ciach!]o w styczniu za niecałe 300 zł i nie narzekam. Wprawdzie zapewne mam okrojone wyjście cyfrowe gdzie ulatuje 75% jakości, ale i tak jestem głuchy więc różnicy nie słyszę. Do tego filmy z DD/DTS oglądam dekodowane w pełni programowo, więc tu kolejna strata 90% jakości, ale pisałem że jestem głuchy, ale i do tego ślepy, więc nie słyszę i nie widzę różnicy.

Mam także software'owy EAX 5.0, który jest wykrywany przez gierki, jednak działa jako 0.5 beta, no ale skąd mogę słyszeć różnicę skoro jestem głuchy.

 

Dla mnie karta idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bf109 - i tak to nie ma znaczenia czy gamer czy music - jak już dziesiątki razy to tu było powiedziane cała seria X-Fi to praktycznie jedna karta z małym odstępstwem Elite Pro (do rodziny nie należą oczywiście Audio czy dodawana dźwiekówka do płyt Asusa) . Zawartośc xramu na pokładzie nie wpływa na nic istotnego.

 

 

A Music to w 100% tak samo funkcjonalna karta jak niby "wyższe" modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie w sterownikach są ustawienia DD i DTS tak samo jak u reszty użytkowników extreme music, którzy z nich korzystają. Ale widzę że znalazł się kolejny, który w d**** był g**** widział i się mądrzy. Nie macie tych kart, ale naczytacie się o nich i cwaniakujecie. Kupcie te karty i dopiero wypowiadajcie się. Wielcy kuźwa teoretycy. Nie chce cie, to nie kupujcie musica, kupcie xonara, czy cokolwiek, ale na boga nie piszcie że to złe karty skoro nawet ich nie posiadacie.

"Ba , powiem wiecej. Ostatnio stalem sie posiadaczem dokladnych zdjec Musica oraz Gamera - na obu siedzi to samo !!" A ja mam zdjęcia Porsche 911, czy to oznacza, że mogę się wypowiadać jak się nim jeździ?

Dla mnie extreme music to dobra karta i odpowiada mi.

Twoja odpowiedz zasluguje tylko i wylacznie na raport bo jest idiotyczna. Przeczytaj to co ja pisalem dokladnie , powoli , ochlon i dopiero pozniej bierz sie za odpisywanie.

 

Zauwaz pieniaczu , ze ja zadalem pytanie i napisalem , ze nie jestem zadnym ekspertem , a moj post opieram na postach osob, ktore recenzuja sprzet muzyczny , to raz. Dwa : skoro na pokladzie tych kart siedzi to samo wiec maja taka sama funkcjonalnosc ,a w przypadku kart CT chyba kazdy wie , ze ta firma potrafi utrudniac zycie ludziom wiec trzeba pobawic sie sterami.

 

Kolejny , ktory mial jedna karte i pozjadal wszelkie rozumy , a na konkretne i rzeczowe pytania z braku wiedzy odpowiada wybuchem agresji. Idz na onet.

 

Zegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harry - okrojone wyjście cyfrowe? Nie bardzo rozumiem... Chodzi o to, że na wyjściu cyfrowym masz np. tylko stereo w grach czy o coś innego?

 

@rafa - wiem, że nie ma wielkiego znaczenia czy to Gamer czy Music. Dla mnie ważne, że nie Audio. Zresztą moja karta to i tak coś w rodzaju hybrydy bo nawet śledzia ma z Audio z wyjściem i wejściem optycznym. Na śledziu jest oznaczenie z modelu Audio na PCI-E a na karcie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam szczegółów ale w takim razie według mnie to nie wyjście cyfrowe jest okrojone tylko karta bo nie ma kodowania Dolby Digital Live. Zresztą było o tym wielokrotnie pisane. Wyjście S/PDIF jest z założenia stereo a to, że można mim przesłać dźwięk wielokanałowy to już sprawa kodowania DD/DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No jak widać nie zrozumiano mojego postu, który był w pełni szyderczą ironią (poza ostatnim zdaniem), skierowną do tych nieposiadaczy Musica, którzy twierdzą, że to szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pozwolilem sobie raz jeszcze na cytat tego samego , to jest :

 

U mnie w sterownikach są ustawienia DD i DTS tak samo jak u reszty użytkowników extreme music, którzy z nich korzystają. Ale widzę że znalazł się kolejny, który w d**** był g**** widział i się mądrzy. Nie macie tych kart, ale naczytacie się o nich i cwaniakujecie. Kupcie te karty i dopiero wypowiadajcie się. Wielcy kuźwa teoretycy. Nie chce cie, to nie kupujcie musica, kupcie xonara, czy cokolwiek, ale na boga nie piszcie że to złe karty skoro nawet ich nie posiadacie.

"Ba , powiem wiecej. Ostatnio stalem sie posiadaczem dokladnych zdjec Musica oraz Gamera - na obu siedzi to samo !!" A ja mam zdjęcia Porsche 911, czy to oznacza, że mogę się wypowiadać jak się nim jeździ?

Dla mnie extreme music to dobra karta i odpowiada mi.

dlatego , ze :

 

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=289100

 

, a wiec :

Od kilku dni jestem posiadaczem karty Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, moją uwagę przykuł jeden szczegół. Mianowicie w sterownikach i głównym panelu creative'a nie mam w ogóle opcji dotyczących ustawień DTS i Dolby Digital. We wszystkich specyfikacjach podane jest, że karta wspiera dekodowanie tych standardów, więc chyba coś jest nie tak. Czy ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za pomoc. Poniżej umieszczam screeny żeby lepiej zobrazować sytuację.

 

 

hmm, możesz rozwinąć tę myśl? xD Tzn, że tak powinno być i jednak nie wspiera dts, i dd? Jeśli tak to po kiego piszą, że

 

karta współpracuje z oprogramowaniem Cyberlink PowerDVD (z dekodowaniem DTS® i Dolby Digital®-EX; do pobrania bezpłatnie z witryny internetowej).

 

e wsparciem DD/DTS producenci zwyczajnie robią sobie co chcą, bo tak na dobrą sprawę, każda karta 5.1/7.1 obsługuje Dolby Digital / DTS-ES. W X-Fi Xtreme Gamer / Audio i nowych Fatal1ty Champion nie ma już zakładek Dolby i DTS, gdyż Creative z niewyjaśnionych przyczyn nie stosuje dekoderów w Windows Vista i tym samym są one domyślnie niedostępne pod Windows XP.

 

Żadna to strata bo wszystkie X-Fi i tak korzystają z programowych dekoderów Dolby Digital / DTS.

Tyle w kwesti tego , ze cos tam jest kastratem , ze cos tam na fotkach wyraznie pokazuje , ze tam siedzi to samo itd. Tej zakladki nawet w Championie nie ma , ktory jest jeszcze wyzsza wersja od Gamera/Musica. No , faktycznie , trzeba plakac...

 

Dlatego pytalem o to jako , ze nie siedze w tym temacie , zamiast rzeczowej odpowiedzi wybuch agresji z powodu braku argumentow.

 

 

 

 

I cos jeszcze na to , ze te karty maja znak = :

http://forums.extremeoverclocking.com/show...amp;postcount=9

Yes the X-Fi's have FULL built-in decoders for DTS-ES (6.1 DTS and of course the earlier versions) and Dolby-Digital EX (6.1 matrix DD) and all the upmixing options. What they DO NOT have is the ENCODERS for these, therefore you cannot use s/pdif out to a home theatre recevier to have surround sound from that. However if you are using PC speakers or an analog connection, they do 5.1 perfectly just like any other solution, and they decode movies using the onboard decoders.

 

A na koniec w ogole smaczek , jako ze przeciez nie mozna o nic pytac , pisac jesli sie czegos nie mialo:

http://www.driverheaven.net/audio-general-...-dolby-dts.html

Podobno przeciez tylko posiadacze Gamera placza , ze nie maja DTS'a :

XFI xtreme music haven't control Dolby/DTS

1> I have recently buy Creative Xfi Xtreme Music SB 0460 - Afte install driver from disc . I run Creative Entertainment Center . And can't see Icon Dolby digital / DTS ES . Only have icon : Speaker , EAX , CMSS , Crystal , Mixer , EQ , I/O .

2> I connect 5700 to Card sound through Digital DIN . When test channel , only hear FL , FR , Center . Rear Left speak at Front Left . Same in the Rear right . (Inspire 5700 have repaired one time.That can't speak from 2 rear speaker . Now it's ok . When i test channel from 5700 , all channel ok).

 

This cause is Sound card or Speaker ?

 

When connect by analog . Choose 4.1 it normal .

 

 

Have lost app or driver ? And where add i can download driver ?

I na marginesie dodam , ze oemowe Music'i to wlasnie 460.

 

 

I want to ask : "have Xfi xtreme card not support Dolby and DTS ? So no application to control that in Creative Center Console ." I've read in the 4rum :

 

There’s still some confusion around the Sound Blaster X-Fi card. Looking at comments on the blog and e-mails that I’m getting, the confusion tends to be centered around the distinction between what’s handled via hardware or software. Before explaining that, want to call out three core points:

Comparing the physical card itself, there is no difference between the Dell version of the Sound Blaster X-Fi and the retail version.

Dolby Digital 5.1 and DTS playback is done through software codecs—this applies to both the retail and Dell versions of the card.

We do support Dolby Digital 5.1 playback; we do not support for DTS. More on this below.

 

The purpose of point #1 is to clarify that we’re not delivering limited functionality at the hardware level. This means like the retail version, through hardware, we support features like EAX (enhanced game audio for games written to support it); the 24-bit crystalizer (a processor that delivers improved audio quality from a variety of sources) and CMSS 3-D (which is a processor that emulates surround sound, for 2-channel environments or headphones).

 

Regarding points #2 and 3: Dolby Digital and DTS are sound decoders for movies. Even on the retail version of the card, both of these are done through a software codec ultimately licensed through Dolby or DTS. The Dolby Digital 5.1 software codec we use on all XPS 700 systems is licensed through Sonic, whereas the retail X-Fi solution is licensed through Creative. From a customer standpoint, if you have a 5.1 speaker set and a DVD movie that supports Dolby Digital (very common these days), you simply insert the DVD into the drive and play the movie. We don’t support DTS (which is supported through software on the retail card with Creative’s software codecs), not because of any hardware limitation, but only because we don’t install a software codec for DTS. Does this mean that your system won’t support DTS at all? No. If you have DTS-encoded movies and want to hear them that way, you can purchase a DVD player utility that features DTS capability.

 

link:

http://direct2dell.com/one2one/archi...9/01/2468.aspx

 

 

Wystarczy.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek ma już 53 strony i z grubsza kręci się wokół tego samego. A to DTS/DD, czy to Gamer czy Music itp. Wiem, że nie wszyscy dysponują nadmiarem czasu ale może dobrze byłoby napisać porządny FAQ dotyczący X-Fi, w którym byłoby napisane jasne jak byk, że sprzętowo nie dekoduje, że Audio to tak naprawdę nie to samo co inne X-Fi, że nie koduje DD na S/PDIF i co tam jeszcze trzeba. Mogę trochę pomóc ale sam jestem w temacie od około dwóch miesięcy i nie posiadłem wiedzy absolutnej na temat tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po tym wątku cały czas pojawiają się ludzie, którzy ciągle nie wiedzą tego co dla innych jest oczywiste. Może Ty rafa wiesz ale chodzi mi o to, że cały czas padają te same pytania. Na okrągło.

Edytowane przez bf109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dlatego , ze interesujesz sie tematem w momencie kupna , a przed zwisa nam ten problem.

 

A co do oczywistej oczywstosci to nie bylbym tego takim pewnym bo ten moj post , ktory jest wyzej swiadczy o tym , ze nawet userzy Musica maja to i owo blokowane wiec pisanie , ze ktos narzeka na to w Gamerze jest smieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do byłych posiadaczy AUDIGY SE i obecnych X-Fi Xtreme Music, czy jest duża różnica w jakości, dźwięku, chodzi o przestrzeń i efekty w grach jak i czytanie mp3, mam słuchawki philipsa shp 8900 i nie wiem czy warto dokładać 100zł do x-fi a zintegrowany realtek doprowadza mnie do szału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po tym wątku cały czas pojawiają się ludzie, którzy ciągle nie wiedzą tego co dla innych jest oczywiste. Może Ty rafa wiesz ale chodzi mi o to, że cały czas padają te same pytania. Na okrągło.

Chodzi o to że te same pytania padają w tym liczącym ponad 50stron wątku i wystrczy go przeczytać i na prawde wszystko się wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że ludzie widocznie nie czytają bo co kilka stron tego wątku wałkowany jest ten sam temat. Nie chce się przeczytać to lepiej zapytać od nowa i wyprodukować kolejne strony o tym samym. Podstawowa zasada każdego szanującego się forum - przeczytaj zanim o coś spytasz. Zresztą to robota moderatorów. Ja już na ten temat się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek ma kilkadziesiąt stron i jego przeczytanie zajęłoby dobre kilka godzin (jeśli nie dłużej). Pełno jest rozmów o niczym, zejść z tematu i wszystkiego innego. Dla nowej osoby znalezienie, nawet za pomocą wyszukiwarki, w tym jakiejś sensownej odpowiedzi jest praktycznie niemożliwe. Łatwiej spytać i trudno mieć pretensje do kogoś, że wybiera taką, znacznie sensowniejszą drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage, nie chce mi się z Tobą gadać maleńka...

Tobie brakuje argumentow , nie mi. Twoj prost jest prostacka plycizna , nie moj. Za malenka idzie of koz raport bo ani nie jestesmy znajomymi , ani ja dzieckiem.

 

Widocznie glupio sie zrobilo , co? Tam wyzej masz linka do tego samego co jest blokowane , ale i w Musicu.

 

EOT z mojej strony. Rozmawiac mozemy konstruktywnie , ale na argumenty. Ty ich nie posiadasz , poza wybuchem agresji ktora ma na celu chyba jedynie tylko zdeprecjonowanie mojej osoby , Ciebie zas wywyzszyc na pro mastera w temacie... Dziekuje takim "specjalistom"...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tez tak macie?

 

Jesli nie gra miekko bass musze wejsc do THX setup console i do zakladki bass management przelaczyc Front Left/Right ze small na large i potem spowrotem na small. Jest ok ale jesli przejde do innego trybu to znow musze recznie tak przelaczyc jesli chce zeby subwoofer gral miekko. Oczywiscie poinstalowalem wszystkie najnowsze aplikacje i drivery do karty.

 

System to windows XP a sprzet to X-Fi Xtreme Gamer-Fatal1ty Pro+MegaWorks THX 5.1 550

 

moje ustawienia:

TRYB GAME:

 

crystalizer ON(default 50%)

 

crossover frequency 200hz

subwoofer level 100%

subwoofer Gain OFF

 

Speaker size selection: small

small

small

 

 

bass ok52

treble ok70

 

A druga sprawa to brak zakladki THX setup console w windows Vista na stronie creativa.

Jak zadzwonilem to zaproponowali mi kupno plytki do Visty z aplikacjami za chyba 10 euro :)

Co ciekawe na Viscie bass mam miekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...