Skocz do zawartości
marcin_groen

Creative Sound Blaster X-FI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z głośnikami w Creative Audio Console. X-fi podłączyłem

złączem Spdif ze wzmacniaczem Creative Inspire 5700 Digital.

W opcjach konfigurowania karty muzycznej do wyboru mam tylko albo "headphones" albo zestaw 2/2.1.

Kiedy w Creative Audio Console ustawię zestaw 5.1 i kliknę test. to test wypada w ten sposób, iż kanały lewy,prawy oraz centralny odtwarzane są dobrze, natomiast lewy oraz prawy tylny odtwarzane są w przednich głośnikach.

Ze względu na tę sytuację nie mogę też skonfigurować ustawienia głośników w THX Console.

Wyjście cyfrowe działa i przekazuje strumień Bitstream 5.1 do wzmacniacza bo sprawdzałem to w PowerDVD z opcją SPDIF-out. Wszystkie kanały przechodzą test głośników w Vobach.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

W opcjach panelu sterowania -dźwięk i multimedia - ustawiony jest zestaw 5.1

Mój sprzęt to XP SP3, X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty i Creative Inspire 5.1 Digital 5700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przypominam , ze to jest temat o X-Fi wiec wypowiadac bede sie o czym tylko dusza zapragnie jesli nie jest to offem , a tyczy sie to creativoweskiego X-Fi.

 

Zakladac to mozesz buty albo skarpetki. Jesli nie rozumiesz slowa pisanego to juz nie moj problem. Jest roznica miedzy :

-twoj Music to naprawiany szajs

a

-Music'y z allegro to prawdopodobnie albo serwisowki , albo oemy dla HP/Della itd.

 

To ta sama karta , poza wygladem laminatu , co Gamer wiec...w moim przypadku wole kupic w boxie kolo siebie niz szukac po allegro , placic za wysylke i ewnetualnie szarpac sie przy gwarancji z firmami takimi , ktore juz w samej aukcji sciemniaja co do sprzedawanego towaru. Ty masz na swoim cudnym X-Fi inny laminat , ja low profile. Ty nie masz radiatora , ja mam. Ja nie mam gameporta , Ty masz. Ja mam wejscie na frontpanel budy dzieki czemu nie musze szukac kabli po allegro lub robic przelotek , Ty na panel CT wiec pajacujesz z kablem nie majac FP CT. Reszta od przetwornikow do DPS jest taka sama. Dlatego o nim pisze , dlatego stawiam to w relacji z wszedzie dostepnym i nowym boxowym Gamerem.

 

Naprawde , smieja sie z Laba , a tutaj poziom spada jeszcze bardziej.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

Widzę, że będziesz drążył aż wszystkim udowodnisz swoją rację. Music również posiada radiator i nie ma gameportu. To złącze służy do podłączenia zewnętrznego panelu Creative (takiego jakie posiada X-Fi Elite). Dalej na podstawie zdjęć i swoich przypuszczeń chcesz się wypowiadać o Musicu?

Edytowane przez achtung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach konfigurowania karty muzycznej do wyboru mam tylko albo "headphones" albo zestaw 2/2.1.

Kiedy w Creative Audio Console ustawię zestaw 5.1 i kliknę test. to test wypada w ten sposób, iż kanały lewy,prawy oraz centralny odtwarzane są dobrze, natomiast lewy oraz prawy tylny odtwarzane są w przednich głośnikach.

Mam to samo i olałem to ale mam możliwość wyboru wszystkich trybów głośników. Masz najnowsze sterowniki z lipca/sierpnia tego roku?

 

Ty nie masz radiatora , ja mam.

Dołączona grafika

Edytowane przez blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dołączona grafika

To patrz na to :

http://www.allegro.pl/item424653151_creati...c_gold_7_1.html

i:

http://pclab.pl/art16315.html

 

Wersja z radiatorem jest pozniejsza rewizja , ponoc grzaly sie mocno wiec Creative dodal ten radiatorek. Moj post tyczyl sie Musica , owszem ale nie mowilem nic o rewizji jaka ma autor. Skoro ma radiator to oczywiste jest , ze to nowsza. Tylko , ze te z Allegro ktore sa sprzedawane w sklepach na fotach tego nie maja :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i olałem to ale mam możliwość wyboru wszystkich trybów głośników. Masz najnowsze sterowniki z lipca/sierpnia tego roku?

Aktualizowałem wszystko poprzez Creative web update na początku tego tygodnia wiec wszystko powinno byc najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

Jak widać dla niektórych radiator jest niebywale istotnym elementem karty dźwiękowej <_< . Również uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Ale oczywiście ostatnie zdanie musi należeć do pro usera Firekage B-). Skupmy się na rozwiązywaniu problemów z kartami X-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może teraz zamiast się kłócic, uda mi sie uzyskac odpowiedź na moje pytanie - jakie głośniki w przystępnej cenie będą dobre do tej karty?Czy Logitech X540 są ok, czy nie warto zawraćać sobie nimi głowy.Mam teraz Creative P580 - pytanie czy te logitecha dadzą dużą różnice.Mowa o karcie Xtreme Music.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

Blackwhite, może warto zastanowić się nad trochę lepszymi głośnikami? Ja ostatnio wpadłem przez przypadek na głośniki Microlab. Są to na ogół zestawy 2.0, ale bas mają i tak lepszy niż te subwoofery dołączone do komputerowych pierdziawek. Na stronie www.infosoft.pl możesz zobaczyć głośniki o których mowa. Model Solo6C i 7C zbierają same pozytywne opinie. Przede wszystkim musisz się zastanowić do czego potrzebujesz głośników czy do filmów, gier czy może muzyki. Jeżeli już miałbym kupować komputerowe pierdziawki to Logitech lub Genius, kolega miał Logi X-530 i grały całkiem ładnie. Natomiast o głośnikach Genius poczytaj w internecie, bo zbyt dużej wiedzy na ich temat nie mam, aczkolwiek z tego co czytałem wiele osób je chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma radiator do czegokolwiek? Ja już nie rozumiem o czym te dyskusje tutaj są.

Owego radiatora nie miały najstarsze rewizje tych kart. A po tylu miesiącach raczej mało prawdopodobne jest to, aby to były tylko i wyłącznie oemowe leżaki magazynowe (tych nowszych wersji też to już dotyczy... music'ów oficjalnie nie ma już od dawna). Dodatkowo o sposobach na "tańszą naprawę" napisał już Firekage. Przekręty i kombinowanie wystepują dość często... w tym na znacznie droższym i bardziej eksponowanym sprzęcie, więc dlaczego tu akurat miało by ich nie być... I skoro music=gamer i dodatkowo owy gamer jest w box'ie, to po kakiego pchać się w niepewny interes? Ale, co kto lubi. Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ciesze sie , ze ktos rozumie to co napisalem bo zaczynam tracic wiare w ludzi...

 

Ten radiatorek nie tylko byl przykladem na to o czym Kosiarz wyzej napisal (czyli moj przyklad na rozne serwisowe walki , ktore moga miec miejsce poza serwisem glownym bo nie ma obowiazku aby tam oddawac sprzet , a akurat tak sie sklada , ze pracowalem przy serwisie wiec mam o tym pojecie) , ale miedzy innymi to przyklad na pewne roznice wzgledem tych kart , to jest Music vs Gamer. Jedyna pomylka jaka strzelilem to to o game porcie , nie przyjrzalem sie temu dokladnie. Na gameport jest za szerokie , tutaj zwracam honor.

 

Jak mowilem , Musicow nie ma w sprzedazy , oficjalnej sprzedazy przez dystrybutorow wiec to co lezy jest albo oemowka albo moze to jest po prostu naprawianym szroteksem. Na LAbie mozna bylo zobaczyc linki do firmy , ktora 8800GS'y miala za 170 zl. Karty naprawiane. Tak samo plyty glowne mozna kupic , cala elektronike. Dam przyklad bo do czesci osob nie trafia. Jesli kupie plyty glowna MSI , oddam na serwis ale nie do MSI Polska , a np. Compuspara czy innej firmy za oplata (powiedzmy , ze kupilem sam mobasa albo handluje tym) to w RMA MSI nbie bedzie tego , ze byla u nich na serwisie wiec takie pisanie , ze CREATIVE mi odpisal iz to nie jest refrubished mnie po prostu smieszy. Oni sprawdzili SN i tyle , zas nie wiedza czy to nie bylo naprawiane za granica , u nas czy w ogole.

 

Czemu sie tego czepiam? Temu , ze cena jest praktycznie taka sama jak za Gamera w boxie w normalnym sklepie , nie na allegro i bez przesylki. Idzie mi tylko i wylacznie o to by przestrzec i naklonic ludzi do zastanowienia sie nad sensem takiego zakupu. Nadto wczesniej podawalem linki , gdzie DTS'a mial i Music blokowany wiec to na pewno byl oem nie dla CT.

 

Juz nawet nie wspominam o tym , ze przekrecano moje slowa...bo ja nigdzie nie pisalem ,ze Music to kastrat-okrojona karta.

 

EOT.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może teraz zamiast się kłócic, uda mi sie uzyskac odpowiedź na moje pytanie - jakie głośniki w przystępnej cenie będą dobre do tej karty?Czy Logitech X540 są ok, czy nie warto zawraćać sobie nimi głowy.Mam teraz Creative P580 - pytanie czy te logitecha dadzą dużą różnice.Mowa o karcie Xtreme Music.

A co za różnica jaka karta? Głośniki zawsze warto mieć jak najlepsze.

 

Ogólnie zestawy Logitecha brzmią lepiej w grach i filmach a Creative lepsze są do słuchania muzyki choć w filmach tez nie najgorzej.

Zależy do czego potrzebujesz ale ogólnie taka zmiana to żadna zmiana. Co innego na np Z-5500 lub coś tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

Firekage, na litość boską skończ już ten swój wywód. Uwierz mi że naprawdę już mnie nie interesuje co piszesz. Chcesz tylko usprawiedliwić zakup Gamera, super, ale co mi do tego? Masz jakieś problemy? Chcesz się dowartościować na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ty przestan juz w ogole pisac w tym temacie bo pisanie do Ciebie nie ma w ogole sensu. Nie odbierasz tego co sie pisze.

 

Klapeczki na oczach , roznowe okularki?

 

Jesli masz problemy z rozumieniem slowa pisanego to poczytaj ostatnie dwie strony ale kilka razy.

 

Czy ja Ci zabraniam kupic sobie Musica? DAJE ALTERANATYWE CZYTAJACYM ten temat bo Gamery to to samo , ale nowe , w boxie i bez kombinacji ze strony uczciwych inaczej z allegro.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znajdź mi dowód że są naprawiane to będzie ok. Sorry ale przypuszczać to ja mogę że jutro śnieg spadnie. Nie masz dowodów to nie posądzaj. Nie jesteśmy obywatelami Cardassian Union, więc "guilty unless proven otherwise" tu nie obowiązuje.

 

Jakoś ci co kupują Musici z allegro sa zadowoleni, nie wiem czemu tak ciebie to boli, ale musisz się z tym jakoś pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wieksze znaczenie od obecnosci radiatora beda mialy dobre kolumny. ja mam audigy 1 i najewieksza roznica jest gdy odpinam logitechy x230 i podpinam pod zestaw onkyo integra + 2 kody angel (jak ktos wie co to za model kolumny). radiator nie ma tu znaczenia. kupowanie ostatniego sb gdy ma sie pierdzialki a nie kolumny - imho smiech na sali. porownywanie co gra lepiej live, audigy 1/2/xi fi bez sensu. o wyzszosci jedej karty nad inna mozna mowic przy dobrym zestawie glosnikowym. i jeszcze ze jedna ladniej odgrywa mp3....... masakra..... jedyny argument dla mnie to ze jedna ma lepszy eax i lepiej emuluje efekty 3d audio. podpinanie do ostatniego sb plastikowych kolumienek mozna porwnac z podpieciem do hd4870 monitora full radiation maximum bursztyn kolor 13" i twierdzenie, ze daje lepszy obraz od herculesa (wiem wiem ze monitora hercules nie da sie podlaczyc do normalnej grafy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wszedłeś na inny poziom potrzeb. Mowa tu jednak o kartach dźwiękowych do komputera i związanego z tym zastosowaniem.

Dla dobrego odsłuchu to sie odtwarzacz CD/DVD audio podłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Znajdź mi dowód że są naprawiane to będzie ok.

Kolejny.

 

Rozrozniasz albo , albo? Chyba jednak nie bardzo. Ja nie napisalem : "to jest serwisowka" , a "to moze byc serwisowka , to jest oem".

 

Zrozumcie do licha , ze tu nie idzie o sama karte XFi Music i jej funkcje. Ale o to , ze kupujac cos za 170-200 zl kupuje sie oema niewiadomego pochodzenia i w tym momencie piszac to co pisalem wyzej chcialem dac tym , ktorzy nie maja zadnego Xfi chwile na zastanowienie sie bo moze lepiej kupic to samo low profile , bezpiecznie , nie przez allegro i w normalnym sklepie...

 

W kwestii zadowolenia:

http://www.allegro.pl/item431518507_x_fi_e..._k_a_z_j_a.html

 

Ok , czepiam sie. Nowiutka karta i sciema o laptopie...Karta z aukcji , ktore linkowalem wyzej , mniejsza o to. Kupil w sumie lekko ponad tydzien temu majac pc i nagle przesiada sie na laptopa. Cos z nia nie tak? :D

 

Sorki za ten zarcik :D

 

PS , co do dowodow. A dasz mi TY , albo ten sprzedawca , ze kupil to u nas od dystrybutora takiego czy innego i nie jest to wynalazek z Niemiec , po naprawach u nas itd? Nie :> Wiec nie wiem po co o tym wspominasz. Rzadko ktora firma na allegro napisze uczciwie , ze to jest albo naprawiane , albo oem dla HP/DELLA. Sam widzialem 1.

 

 

Przy okazji...czy tak ciezko zrozumiec jest , ze Musicow nie ma w normalnej sprzedazy bo tego juz sie nie produkuje wiec oczywistym jest to , ze...to co jest sprzedawane nowoscia nie pachnie....

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage... daj już spokój.

Pamiętasz aferę z lcd Gatewaya 17-24 cale, które sporawdziła do PL pewna firma? Towar "nowy" z 24 mies gw DTD po cenie niższej niż nawet w USA. A co się okazało? - że jest to refurbished lub panele z ukrytymi wadami (np. papierki włożone pod ramki, aby matryca wogóle działała :E), lub z drobnymi otarciami, pęknięciami, itp. Dopóki się do tego sami nie przyznali i nie zaczęli o tym pisać na aukcjach, dopóty tak samo niekótrych "szczęśliwych" nabywców trudno było do tego przekonać. Ba.. wmawiano m.in. mi, jak i innym userom że jesteśmy bojówkami konkurencji. I ogólnie było och, ach... cudo za pół darmo. Dopóty po kilku tyg. nie przestało im działać dvi-d lub na matrycy nie wskoczyło kilka pionowych pasów :lol:

Nastepna sprawa - wysyp dysków Seagate 1TB na allegro bez nalepki producenta. Towar niby nowy... jedyny defekt był taki, że producent bał się do nich przyznać :lol: Chyba nie trzeba tłumaczyć, co to może oznaczać. Ale i tu było wielu ich zwolenników.

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

OK, więc moja karta jest po naprawie. Teraz powiesz mi dokładnie co zostało naprawione i jakie są tego skutki? Bo osobiście nie jestem w stanie stwierdzić żadnych zmian (względem Audigy 2 ZS jest tylko lepiej, więc płakać raczej nie będę że kupiłem badziewie).

 

W pełni bym zrozumiał kogoś kto kupił ta kartę i był w stanie stwierdzić że coś z nią nie tak. Wtedy w pełni uzasadnione było by ostrzeganie przed kupnem. Ale ty nawet nie miałeś tej karty w rękach, tymczasem od długiego czasu codziennie piszesz żeby tego nie kupować bo MOŻE to być badziewie, bo PRAWDOPODOBNIE jest po serwisie. A co to ma być? Przypuszczanie jest takim samym debilizmem jak dobre intencje, ok, przypuszczasz że karta jest lipna to jej nie kupuj, to także rozumiem, ale nie głoś swoich przekonań, które są wyłącznie twoim czystym wymysłem, i do których nie masz żadnych ale to żadnych podstaw.

 

A czemu ja ci mam dać dowód? Przecież dopiero co powiedziałem że u nas nie obowiązuje system "guilty unless proven otherwise". Też lubiłem Deep Space Nine, ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

Firekage, z podejściem takim jak Ty możemy założyć że wszystkie podzespoły w naszych komputerach są naprawiane. Skąd wiesz że Twój Gamer nie był naprawiany? Masz 100% pewność? Istnieje prawdopodobieństwo że Twój Gamer też był naprawiany, bo może ktoś chciał zrobić wałek. Człowieku zrozum, że nie masz podstaw do wypowiadania się na temat Extreme Music, ponieważ nigdy nie miałeś tej karty w rękach, nie testowałeś jej, nie kupiłeś jej na allegro. Wszystkie Twoje teorie opierają się na przypuszczeniach. Moim zdaniem to, że tak uparcie chcesz zniechęcić ludzi do Musica, jest poprostu próbą usprawiedliwienia przed sobą kupna Gamera. Pewnie miałeś do wyboru Music lub Gamer, ale zdecydowałeś się na to drugie, teraz żałujesz, to się mścisz i piszesz zmyślone historie o Musicach. Skończ już wogóle drążyć ten temat, bo nie pomagasz nic w nim, a tylko siejesz zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Music'y z allegro to prawdopodobnie albo serwisowki , albo oemy dla HP/Della itd.

Nie będę włączał się w dyskusję o kartach naprawianych czy nie bo to już zaczyna być irytujące. Mam tylko wrażenie, że stawiasz OEM na równi z kartami, które według Ciebie są wadliwe i były naprawiane. Czy ja mam rozumieć, że OEM to gorsze karty? Co z tego, że zostały wyprodukowane dla Della czy HP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage
Firekage, z podejściem takim jak Ty możemy założyć że wszystkie podzespoły w naszych komputerach są naprawiane. Skąd wiesz że Twój Gamer nie był naprawiany? Masz 100% pewność? Istnieje prawdopodobieństwo że Twój Gamer też był naprawiany, bo może ktoś chciał zrobić wałek.

 

Na pudelku jest pewna plomba...Tyle w temacie otwierania...Naruszenie tego pozostawi ladny slad.

 

Moim zdaniem to, że tak uparcie chcesz zniechęcić ludzi do Musica, jest poprostu próbą usprawiedliwienia przed sobą kupna Gamera. Pewnie miałeś do wyboru Music lub Gamer, ale zdecydowałeś się na to drugie, teraz żałujesz, to się mścisz i piszesz zmyślone historie o Musicach. Skończ już wogóle drążyć ten temat, bo nie pomagasz nic w nim, a tylko siejesz zamieszanie.

 

Zaluje? Po prostu zalamalem w tym momencie rece. Czego mam zalowac skoro to sa te same karty? Czego mam zalowac skoro na obu jest Cirrus Logic? Czego mam zalowac skoro obie maja na pokladzie tego samego Wolfsona? Czlowieku , ogranij sie bo to co teraz napisales jest totalnym bzdetem. Ja niczego nie musze usprawiedliwiac. Ja daje ludziom jedynie chwile na zastanowienie sie czy wola nowe , czy...prawie nowe. Pytam sie czy wola w boxie z nalepa producenta , ktora zabezpiecza przed grzebaniem , czy prawie nowe z Allegro. Wreszcie pytam czy lepiej jest w tej samej cenie kupic cos w boxie czy w oemie plus bawic sie w przesylki na Allegro bo tylko tam sa Musiki.

 

Juz w ogole nie podnosze tematu mszczenia sie. To jest niepowazne , dziecinne i idiotyczne. Co kto lubi.

 

Prosze : Music:

 

-Cirrus

3092260[/snapback]

Nie będę włączał się w dyskusję o kartach naprawianych czy nie bo to już zaczyna być irytujące. Mam tylko wrażenie, że stawiasz OEM na równi z kartami, które według Ciebie są wadliwe i były naprawiane. Czy ja mam rozumieć, że OEM to gorsze karty? Co z tego, że zostały wyprodukowane dla Della czy HP?

 

Tutaj do jasnej anielki nie idzie dla kogo zostaly wyprodukowane , choc jesli bylby do X-Fi dla Mediona to nikt z Was nie kupilby tego , ale idzie o to , ze jest to oem sam w sobie. Kupilbys z Allegro oemowego procka? Nia balbys sie , ze byl katowany , dojezdzany , i ze nie jest to jakis selekcjnowany odpad?

 

Nie zabraniam nikomu. Kupujcie co chcecie. Moje posty maja co innego na celu , skoro nie rozumiecie to nie moj problem , ktos kto chce kupic jednak naprawde nowa przeczyta i sie zastanowi.

 

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]teraz żałujesz, to się mścisz i piszesz zmyślone historie o Musicach. Skończ już wogóle drążyć ten temat, bo nie pomagasz nic w nim, a tylko siejesz zamieszanie.

Że tak się spytam, czego on ma żałować? - że nie ma pozłacanych styków? :lol2: A może jest całkiem na odwrót...?

----

Wydaje mi się, że już przesadzacie.

Istnieje prawdopodobieństwo że Twój Gamer też był naprawiany, bo może ktoś chciał zrobić wałek.

Tak, tyle że kilkanaście (a może i więcej) razy mniejsze.

 

@bf109

Wszystko fajnie, tyle że ten oem czy box nie jest już klepany kilka lat. Imo daje to trochę do myślenia.

 

Kupilbys z Allegro oemowego procka? Nia balbys sie , ze byl katowany , dojezdzany , i ze nie jest to jakis selekcjnowany odpad?

A to, to już następna sprawa...

 

Eot.

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czlowieku , zacznij ze mna rozmawiac na argumenty bo jak narazie popisales sie jedynie infantylizmem w momencie pisania o jakichs zemstach.

 

Jaka prawda? Jedyne co byles w stanie wysmazyc na moje konkrety oraz fotografie laminatow , ktore dowodza tego , ze poza "gameportem" (nadal bede to tak nazywal) oraz pozlacanych stykach i wielkosci laminatu , te karty niczym sie nie roznia. Widzisz tam Cirrusa? Widzisz tam Wolfsona? Gamer to LOW profile , nawet sledza CT dodaje pod MCE , HTPC itd.

 

Faktycznie , koniec tego tematu i naszej rozmowy bo to przypomina piaskownice. Tak rozmawia sie w momencie , gdy nie ma sie wylele do powiedzenia i po prostu bronimy swojego stanowiska przez durny atak bez zadnych konkretnych argumentow , bo inaczej tego skomentowac nie mozna skoro posadzasz mnie o jakas zemste...

 

Tak , prawda w oczy kole , ale raczej Ciebie , nie mnie bo ja podaje konkrety , TY zas glupia furie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung

No naprawdę super konkrety podajesz, to że zgadzają się 2 czy 3 układy na tych kartach. Proszę Cię skończ już i nie obrażaj mnie, bo nie jestem człowiekiem który coś takiego toleruje. Co w tym złego że staję w obronie Musica, którego posiadam i z którego jestem bardzo zadowolony? Poza mną jeszcze kilku innych użytkowników wypowiedziało się podobnie, ale Ty musisz dalej drążyć, aż przekonasz wszystkich, łącznie z posiadaczami Musiców żeby je sprzedali i kupili super hiper ekstra fajnego Gamera, którego Ty posiadasz. Nie chciałeś kupić Musica, to siedź cicho i nie głoś jakiś herezji na ich temat. Nie mam nic do Gamerów, to z pewnością dobre karty, ale nie wypowiadam się na ich temat, bo nie posiadam żadnego. Widzę że z Ciebie taka wróżka jest, wyciągasz szklaną kulę spod łóżka, odpalasz zdjęcia z internetu i wróżysz na temat części komputerowych.

 

Człowieku zrozum w końcu, że ja Ciebie nie atakuje, tylko bronie Musica! Mam w końcu do tego prawo, bo jestem szczęśliwym posiadaczem tej karty. To Ty ciągle atakujesz mnie i wszystkich innych posiadaczy Musiców!

Edytowane przez achtung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...