Skocz do zawartości
wojto19a

Tuning obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Mod calkiem calkiem , szkoda tylko ze na fotkach flakoow nie widac :P

BTW , cos ci sie dzieje z farba na panelu czolowym :? nie dales podkladu pod spray ? (Plastic-Primer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod calkiem calkiem , szkoda tylko ze na fotkach flakoow nie widac  :P  

BTW , cos ci sie dzieje z farba na panelu czolowym  :?  nie dales podkladu pod spray ? (Plastic-Primer)

Kurcze, musiałbym zapodać zdjęcie z bliska, nie wiedać tego tak dobrze na tych zdjęciach, to nie farba schodzi, to są takie krzaczki, jak uda mi się to podświetlić ultrafioletem to będzie wyglądało jak błyskawice. Ale dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal te trzy naklejki na dole bo psuja efekt :) tak to fajna

Ok! wywale, już myślałem o tym wcześniej, ale sam nie wiem czemu je zostawiłem :wink: . Dzięki!

Racja z tymi naklejkami, szpeca kazdego kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobie mnie sie!

Mam pytanko: ten ekłalizer w Polsce kupiłeś, ja widziałem takie w usa po $150, chyba w pc richard czy jakos tak.

Właśnie bardzo dużo osób mnie o niego pyta, kupiłem go w Polsce za 350zł dokładnie w zeszłym roku 11 września, 15 minut przed atakiem na WTC :). Do dnia dzisiejszego nie mieli ich więcej, czasami widuje je na Allegro... Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...