Skocz do zawartości
Zakonnik

Czy Produkuje Sie Jeszcze Laptopy Z Portem Com?

Rekomendowane odpowiedzi

Asusy,Acery powinny miec bo te firmy robią najlepsze według mnie laptopy no i oczywiscie toschiba

 

wez nie pisz tego wiecej bo ci sie moze pare osob na tym forum do gardla zucic :wink:

 

co do coma to najlepiej bedzie kupic na allegro badz z innego zrodla wtornego jakiegs laptopa korporacyjnego. Pelno widzialem swego czasu laptopow compaqa serii evo, sam 2 sprzedalem po refurbishingu. Doskonale lekkie laptopy (2.3kg) w teren z comem wlasnie.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie.Szukam laptopa z portem com ,nie interesują mnie przejściówki,bo i tak nie będą działały.

To zależy z czym ma to współdziałać. Jeśli naprawdę potrzebujesz com ze sprzętowym przerwaniem, to możesz dokupić kartę z tym(i) portem na PCMCIA i z pewnością to rozwiąże problem. Na allegro są po około 130 zł a wersja działająca także pod dos-em to wydatek trochę ponad 200 zł. Nie warto więc chyba szukać drogiego laptopa z com, no chyba że cena nie gra roli. Oczywiście w starszych laptopach praktycznie zawsze znajdziesz ten port, ale czy warto tylko z tego powodu kupować coś starszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusy,Acery powinny miec bo te firmy robią najlepsze według mnie laptopy no i oczywiscie toschiba

 

bardzo kontrowersyjna wypowiedz....nie mozna mowic ze to sa najlepsze marki.....kazda marka ma cos lepszego cos zlego..sa marki ktore robia wiecej wad a inne mniej..dla mnie wada ibm , hp to slabe wyposazenie, mniej portow wzgledem ceny. Acer, Asus to lapki super wyposazone wzgledem ceny.....ale minusem jest inna rzecz o ktorej nie wspomne bo sie na mnie rzuca ludzie....dlatego najlepsze okreslenie to - moj laptop to taki i jestem bardzo zadowolony lub nie...a nie pisac ze acer i asus jest najlepszy......bo wiele ludzi sie z tym nie zgodzi. jakbys mial inna marke to bys skolei zachwaala z uporem maniaka inna :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP nc6120

Fujitsu-Siemens C1320 i chyba E8020, H230 i Sn gdzie n to {1,3}

Twinhead Durabook jakiś - nie pamiętam

oraz o dziwo większość naszych szmatławych OEMowców z karena czyli California access vel chińczyk dnia. Jak ostatnio widziałem wystawke to sporo tego miało COMy - może obudowy im zostały albo coś ;)

 

Rozważ też sprzętowy RS-232 w formie karty PCMCIA,

robiła coś takiego tajwańska czy chińska firma ARGOSY którą mieli nie pomne albo w techmexie albo karenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...