Skocz do zawartości
RUMUNaThLoNiX

BOYAKASHA !!!! UWAGA!!!!

CZY CI SIe PODOBAl FILM ???  

  1. 1. CZY CI SIe PODOBAl FILM ???

    • TAKKKKKKKKKKKKK!!!! TAKKKKKK!!!
      24
    • NIE EIN
      2
    • NIE OGladalem ;)
      13


Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja jusz zaczynam sciagac kazze ;) musze miec tąnutke w moim cinquecento :> :>>>> hyh akle ludzie sie beda patrzec na debila :>> w LOW-END tunning ;) hyh zapuszcze se nute na max voliumy ;) " i wybiore najgorsza stacje zeby pobudzic straze " :>

 

 

CHOPY CHOP :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogos interesuje tytul piosenki ktora leci na Jamaice to sie ona nazywa : Third World - Reggae ambassadors . Nie wiem czy zauwazyliscie ze Borat [ten z Kazachstanu], to jest Ali G tylko, ze z wasami :lol: [moze ktos juz o tym wie, ale ja sie skapnalem dopiero podczas ogladania Bling Bling :) ]. Bling Bling tez warto ogladnac, tez jest smieszny, zwlaszcza Posh i Beckham oraz ektoplazma...(kto widzial wie o czym pisze :lol: ). Ale zeby ktos sie nie zawiodl to od razu mowie, ze to nie jest film z "fabula" jak InDaHouse, to jest raczej zlepek wywiadow Ali'ego. W sumie jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze ci tajemnice, ze w bling, bling byl beckham z zonka :), ale aiii byl lepszy wedlug mnie :) no sam zobacz i sie przekonaj :)

bling bling to raczej dokument z jajem, ale tez mozna sie usmiec, szczególnie z człowieka z kazahstanu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze ci tajemnice, ze w bling, bling byl beckham z zonka :), ale aiii byl lepszy wedlug mnie :) no sam zobacz i sie przekonaj :)

bling bling to raczej dokument z jajem, ale tez mozna sie usmiec, szczególnie z człowieka z kazahstanu :lol:

heh na poczatku tez myslalem, ze tam gra dwoch "aktorow" potem zaczelo mi sie wydawac, ze to jest podwojna rola Ali'ego :)

Ali jako kazach i jako Ali :P teraz jestem prawie o tym przekonany w Aiii tez gra Kazacha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...