Skocz do zawartości
markus200001

Proszę O Pomoc Asus A6u-b026 I Windows98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc-otóż dziś zakupiłem nowego laptopa-

Asus A6U-B026-procesor AMD Sempron (Mobile 3000+)

częstotliwość 1 800 MHz (128KB cache L2)

pamięć RAM 512 MB (DDR333, max 2048)

dysk twardy 60 GB

typ ekranu TFT

przekątna ekranu LCD 15,4 cale

nominalna rozdzielczość LCD 1280 x 800 piksele

karta graficzna SiS M7600GX

ilość pamięci video 32 MB (64, 128 - współdzielona z RAM)

urządzenie wskazujące Touch Pad

wbudowane napędy DVD+/-RW DL

karta dźwiękowa AC-97 2.1, system audio kompatybilny z MS-Sound (Panel Audio DJ do obsługi płyt Audio CD)

modem V.90

karta sieciowa Wi-Fi 802.11b/g

10/100 Mbps

typ gniazd PCMCIA 1x PC Card Type II

słuchawki

mikrofon :mur:

FiR (Fast IrDA)

1x FireWire IEEE-1394

dodatkowe złącza czytnik kart 4-in-1

wbudowana kamera 0.35MP

 

Z zainstalowaniem win.xp na NTFS nie mam żadnych problemów natomiast problem dotyczy instalacji win.98-FAT32-wszystko jest super do czasu instalowania urządzeń-wszystko zawiesza i stoi-próbowałem różnych spsobów nstalcji i nic-wygląda na to że ma konflikt z jakimiś urządzeniami a klient zaczyczył sobie 2 systemy

czy ktoś miał podobny przypadek i od czego mam zaczać-brakuję mi już sił- będę bardzo wdzieczny za udzielenie porady oraz pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale powiem swoje zdanie. Komputer jest zbyt nowy abyś instalował systemik Win98. Według mnie nie nadaje się on na ten komputer. Na wielu szybszych procesorach gubiło mi z czasem pliki i system wariował ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale powiem swoje zdanie. Komputer jest zbyt nowy abyś instalował systemik Win98. Według mnie nie nadaje się on na ten komputer. Na wielu szybszych procesorach gubiło mi z czasem pliki i system wariował ogólnie.

dzięki za odzew i zainteresowaniem się moim problemem ja wszystko rozumiem ale jak to wytłumaczyć dla klienta któremu musi być win98 ponieważ używa specjalnych programów które pracują tylko pod sys.98?-czy nie ma na to jakiejś rady-ja ciągle z nim walczę i naprawdę brakuję mi już sił-prowadzę serwis komputerowy-facet zamówił i dlatego wyszedł problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...