Skocz do zawartości
mathew

razer boomslang 1000 vs. logitech mx500 - co wybrać???

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam mały problem - poszukuje dla siebie odpowiedniej myszki do grania, i mam na oku logitecha mx500, i teraz ostatio nadażyla sie okazja do zakupu razera boomslang 1000 - moje pytanie, co będzie lepsze do grania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem w rece logitecha mx500. Nie bylem przekonany co do myszy ze swiatelkiem na brzuszku :)

Lecz po zabawie ta mycha moge stwierdzic, ze boomslang przy tym to padaka 2x drozsza. Dla mnie i tak za duzo kasy jak na myche ale jak Ty taka posiadasz to bierz mx500. Boomslang sie psuje ponoc a jak szybko poruszasz nim w lewo i prawo to dzieje sie taka ja w przypadku kazdej mychy z kulka - po prostu kursor ucieka w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z autopsji moge powiedziec ze MX700 (engine MX500 + brak kabla) zachowuje sie bardzo przyzwoicie w grach typu Quake. Po przesiadce ze zwyklego A4techa WWW-25 nie moglem sie na poczatku przyzwyczaic ale po pewnej wprawie moge spokojnie zaiwaniac z raila :) Jest bardzo precyzyjna i szybka, a konfiguracja przyciskow tez cie raczej zadowoli...

To tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy MX500 a MX700 niema żadnej róznicy [za wyjątkiem kabla i ceny :P ] obie mają w prgramie Mouse Rate po 120 Hz, dla porównania moja mysz Cordless MouseMan Optical ma 50 Hz - przy zakupie skłaniał bym sie bardziej do Mx700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy MX500 a MX700 niema żadnej róznicy [za wyjątkiem kabla i ceny :P ] obie mają w prgramie Mouse Rate po 120

Gwoli scislosci to 125 Hz (sprawdzalem :) ) ale to szczegol... Faktem jest, ze nie ma opoznien jak w starszych modelach i myszka porusza sie plynnie i precyzyjnie... wada jest troszke maly zasieg (ok. 2-3 m) i szybkie wyladowywanie akumulatorkow (tydzien), bo myszka lezac na stole, przy wylaczonym kompie, nadal pracuje, jedynie zmniejsza czestotliwosc migania diody no i moc swiecenia... a na ladowarke codziennie nie chce klasc bo efekt pamieci, wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, Logitech nowy ma 800dpi zdaje mi sie, wiec do 1000 wiele mu nie brakuje, a wiem, ze z Razerem sa problemy, bo trzeba brdzo czesto czyscic. Chyba technologia optyczna poszla do przodu i r5aczej mx700 rulezuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniutka,ale dla mnie logitech i tak wymiata. Mam radiowke bezprzewodowa z kulka i jest wypas,a ma juz jakies 2-3 lata. Dokladnie nie pamietam. Fajny bajer to zmienne panele. Moge miec na kazdy dzionek inny kolor :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, Logitech nowy ma 800dpi zdaje mi sie, wiec do 1000 wiele mu nie brakuje, a wiem, ze z Razerem sa problemy, bo trzeba brdzo czesto czyscic. Chyba technologia optyczna poszla do przodu i r5aczej mx700 rulezuje.

i ile dobrz kojaże to logitech od dłuższego czasu ma 800dpi :D (mm dual optical tez ma 800dpi). pozatym ten razer ma nie 1000dpi tylko 900 - tak twierdzą na stronce poświęconej tej myszy :D - http://razer.tigga.org - znalazłem tam na forum cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...