Skocz do zawartości
Muminek

Płyta, Proc I Grafika. Wszystko O/c Znasz Sie ? Zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięku że zajrzałeś.

 

 

Aktualnie posiadam epox 8rda3+ socA + athlonek 1700+@2,57GHz i gf 6800@16p/6v 400/900Mhz

 

Chce zmienic plyte glowna i proca. (i grafike bo jest na agp)

 

AHA proc był na WC :) (bede musial zmienic zapinke do płyty głównej, fajnei by bylo jakby miala dziurki wokół gniazda procesora. Blok: nukleon v1)

 

 

Dosyć długo nie siedzialem w tej branży i nie bardzo wiem co wybrac zeby ładnie się to kręciło.

 

 

Mam dostęp do płyt głównych EPOX i GIGABYTE.

 

Co do grafiki to w ogole nie wiem co wybrac do 1000zl (zakładam że moją sprzedam za 800zl)

 

z proców mam takie wybrane:

 

PROCESOR AMD ATHLON 64 3000+ S939 VENICE

PROCESOR AMD ATHLON 64 3200+ S939 BOX VENICE

PROCESOR AMD OPTERON M244 BOX (troche drogi :P)

 

 

pamięci mam kingmax 466MHz.

 

 

Pozdrawiam i bardzo prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kręcić to kup jakiegoś selekcjonowanego Athlona 64. Np. u PITera on ci gwarantuje Venica 3200+ na 9*300 czyli 2700 MHZ przy 1,5V chyba, poszukaj jego ofert w dziale giełda. A co do płyty to do o/c DFI lanparty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zobacz w innym sklepie albo jedź do większego miasta, jak już cos kupowac to żeby było dobre a nie żeby było, wybieranie miedzy lipnym a kiszkowatym, chyba ze kwitu brak, chociaż mi tez keidyś brakowało ale jednak z tego ASRaka jestem zadowolony i nie płacze że nie mam FSB250 :P

 

poszukaj w innych sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do serwerów były tylko te z s.940.

939 jest wykonany w innym procesie technologicznym, może współpracowac ze zwykłymi pamieciami (nie muszą być ECC). rdzen zastosowany w opteronach 939 ma takie same własciwosci jak ten w athlonach fx 55, 57 oraz athlonach 3700+ i 4000+. wysarczy jedynie podnieść taktowanie i juz mozna się cieszyć świetnym procem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...