Skocz do zawartości
Tonic

Pytanie Odnośnie Sprzedawania Agregatów Chłodniczych.

Rekomendowane odpowiedzi

tak więc dochodzimy do wniosku że nie tylko środek sie liczy ;)

a buda najlepiej z kajnerowej blachy..... no dobra, za drogie ;)

jeżeli chodzi Wam o bude sześcienna o prostej budowie wewnątrz to nie jest to drogie, w skladzie blach można wyrwać za grosze odpadki.. od razu docinają na wymiar za free(gratis jak bierzesz cały arkusz), do tego kątowniki, wszystko na np nitach,(konstrukcja sruby) giecie blachy w zakładzie od naprawy samochodów też grosze małe okienko z boku i od razu ładnie wygląda ;)

 

przynajmniej ja to tak widze po doświadczeniach 'metalowych' w mojej miescinie ;)

 

bajery też są mile widziane, ładny grill na skraplacz, podświetlenie, na przód ,odczyt temperatur (zew. i parownik) zasilane zasilaczem at/atx(za grosze)

 

kompresor najlepiej o niskim poborze mocy (do 100W) żeby można było uzywać na codzień, of kors danfoss "nl" ;)

 

Wszystko wykonalne, tylko kto zapłaci....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może unia ma program dopłat bezposrednich dla budowniczych fc :D

//ktoś wie ile osób w pl (z dokładnościądo 100)ma systemy typu vapo/prommie w domu?

ten polski sklep co to rozprowadza ma jakies obroty?

z dokłądnoscia do 100? mysle ze 120 :rolleyes: czyli max 220, bo 20 ma na pewno, wiecej mysle ze nie bo po kij zwykłemu człowieczkowi taka maszyna :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede taki wymagajacy - dwie zatoki 5,25 wystarcza ;) i oczywiscie piekny lcd z przodu :P

 

a co do agregatow to ciezko jest sie wbic z takim czyms na rynek, bo koszty straszne, szczegolnie ze sprzedajac w szpoie trzeba dolicvzyc vat i koszty - oj ciezko. Mysle ze cena byłaby nawety wieksza od promy liczac ze w obudowie, wydajna i bajerki :P

zawsze można popróbować na ebay'u (nie polskim) tak jak to Raven wcześniej wspomniał...

 

 

no raczej jeśli mają ciągle w sprzedaży to raczej sprzedają, chyba że tylko ot tak sobie tam jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz popytac innych kolegow ktorzy robia z uzywanych czesci np tonica piotresa luke itp bo u mnie niestety koszta produkcji ze wzgledu na technologie sa wysokie i robienie z uzywanych czesci nie oplaca sie bo taniej bylo by u kogo innego ;)

 

chyba ze mowisz o samej lodowce na browary bo o takiej ostatnio tez mysle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...