Skocz do zawartości
CHIKEN

Lap>>>pc Kabel Nie Podlaczony?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce podlaczyc lapa i pc jak w temacie. Zapewne powiecie mi ze sie nie da podlaczyc tych dwoch machin za pomoca kabla niescrossowanego na czysto bez zadnych swichy itp. Chce sie upewnic czy jednak wystarczy skonfigurowac i bedzie git? czy moze nie bawic sie w te klocki i zakupic sobie kabel usb mesko-meski (te polaczenie jest mi potrzebne do ewentualnego kopiowania plikow z lapa, ciagle nie bedzie podlaczony ;p):lol: bo jak podlaczam sobie kabelek od mojego modemu do laptopa to wyskakuje na obu kompach ze kabel jest nie podlaczony

Edytowane przez CHIKEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu jest specjalny kabel http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78428059 lub http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78470581 jeżeli połączysz normalnym kablem to coś spalisz. Ewentualnie dwie sieciówki i kabel skrosowany lub WIFI. Masz więc kilka sposobów do wyboru.

Edytowane przez miramax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze w lapie i w pc mam karty sieciowe :P tylko ze na kablu niescrossowanym jaki posiadam (podlaczony do modemu) nie dziala taka siec :P wiec zostaje zakupic albo usb tylko czy koniecznie za taka cene :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 do bezposredniego laczenia 2 kompow potrzebujesz skretke skrosowana ( tania jak barszcz :P )

2 dwuch kart sieciowych ( nie modemu analogowego-wejscia sa troche podobne RJ11 i RJ45 ale nie da sie skretki podlaczyc do modemu innu wymiar )

2 jesli masz to wszystko to juz jestes GOSCIU ^^$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...