Skocz do zawartości
Gość _oC_

Wasze Plany Sylwestrowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma w nim nic innego od każdego powszedniego dnia, procz tego ze nastepny dzien mamy w nowym roku, a niektorzy ludzie jaraja sie tym jakby wygrali w totka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od nas samych ja np kiedy czuje że już mam dość to odstawiam kieliszek i przetaje pić a vódka może stać litrami na stołach ,znam osoby które piją do ostatniej kropli i flaszeczki na stole i co to za zabawa żeby nawalić sie do zgonu i zasnąć albo wymiotować całą noc??Staram się też jak pije mało palić bo palenie potęguje nasilanie się alkocholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domówka, dużo % i narko ;] oraz fajne dziewczyny

 

Ja jestem stanowczo przeciw nakrotyką na imprezach i nietylko,ale jak to się mówi każdy lubi co innego a będą jajca jak któraś z sąsiadek lub przechodniów zobaczy że ktoś coś bierze i zadzwoni na pały ;) Ja już kiedyś po takiej imprezce leżałem na masce radiowozu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie borykam z identycznym problemem :lol:

Mam nadzieję że po sylwestrze nie będę się wyżalał w "Prawdziwa 1 miłość". :wink: Pozdrawiam.

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 5 rano bedziesz petardy puszczać? Jakby mi ktoś coś takiego zrobił ... to bym chyba zabił. Ludzi głowy bolą po imprezach a ten sobie tu wychodzi petardy porzucać :P

Hehehhehe

Widzisz. Mnie będzie denerwować,że połóżę się o 22, usnę pół godziny później i o 0.00 pobudka.

Lubie rano wstawać to mogę się pobawić, ciszy nocnej nie złamie bo jakoś Ci co świętowali wieczorem nie łamali B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl Cisze nocna moze zakonczyc tez jakis twoj sasiad strzelajac do Ciebie z jakiegos guna :D Radze uwazac ;)

 

BTW. Ja postanowilem ze pojde na domowke do kumpla za ktorym ze tak powiem nie przepadam, ale ma byc troszke ludu (ok 20 ) wiec sie zdecydowalem. Lepsze to niz stanie na Wrocławskim rynku z kilkoma ziomkami odemnie i odmrazanie tylkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel mnie w ci*la zrobil i na kilka dni przed sylwestrem impreze odwolal <_< doopa ..siedze w domu ze starszyzna i bezsilnie poszukuje miejsca, gdzie niepelnoletni moglby sie wyrwac z domu na noc (za zgoda starszych ofkors) petardami od dawna juz nie strzelam, bo szkoda $, ale milo jest popatrzec ;) tak wiec sylwek przed kompem sie zapowiada. jedynym plusem jest, ze nikt nic nie bedzie sapal, jak mp3 sie pusci z deczka glosniej ^_^

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje:

- iść ze starymi do cioci, a potem ze starymi, ciocią, bratem ciot.(10lat) i siostrą ciot. (11lat) na rynek :|

 

- zostać w domu sam...(szkoda ze dopiero dzisiaj sie dowiedzialem :? )...przy kompie

 

Preferuje opcje no.2 :P Jakoś tak samemu nigdy w sylwka nie bylem, ciekawe jak to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zwykle , zapali sie , popije sie , pod stol sie padnie :D , a potem wejdziemy na dach ogladac 3 wojne swiatowa i puscic kilka rakiet kumplowi w okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam taki sylwestrowy motyw :) Mój stary kupił taką fajną wielką rakietę i po 12 miał odpalać. Wyszedł na balkon, odpala. Nagla wpada, wtedy jeszcze mała moja siostra. Zaczeła coś machać łapami i ta rakieta poleciała w balkon bloku zaraz obok :) Ale było widowisko :) Nie róbcie tak w domu! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bylem duuuzo mlodszy, to rzucalem takiego baczka za balkon, ale trafilem w framuge i wpadl do chalupy na wykladzine [; Przykrylem szybko kocem, wydal baczek pare dziwkow, zawyl i 'pekl' [; Najadlem sie strachu... Jak jestescie mlodzi, to sie nie bawcie petardami i nie robcie tego tym bardziej w domu :evil: Zostawcie to starszym :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam w zeszłym roku: sylwestra spędziłem na gg i tweak'u - był też Luks i parę innych osób, było całkiem miło :D

 

A w tym roku imprezka w u koleżanki... Będzie się działo... :D

 

Wszystkim spędzającym w domu ostatni dzień roku współczuję (lub zazdroszczę jak kto woli :lol:) i życzę najlepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zwykle , zapali sie , popije sie , pod stol sie padnie :D , a potem wejdziemy na dach ogladac 3 wojne swiatowa i puscic kilka rakiet kumplowi w okno :D

Ja mialem taki motyw 4-ry lata temu. Mialem taka rakiete bez kija, ktora kladzie sie na beton, a polozylem ja na piasek. Pech chcial, ze po odpaleniu sie przewrocila i trafi prosto w okno... SZyba zbita, zaluzje spalone... na domiar zlego za tym oknem stala pewna starsza osoba. Chyba nie musze mowic jaki mialem pozniej ochrzan za ten wybryk...

 

Co do tematu, to wybieram sie jutro na impreze (czyt. libacje) do kumpla. Oj, bedzie sie dzialo....

Edytowane przez luminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...