Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh jakoś przed 15 zaczął u mnie padać śnieg z pozoru nic specjalnego ale jak przed 17 jechałem do pracy to drogę którą normalnie pokonuję w 5min teraz przebyłem z trudem w 45 :/ Niby nie nasypało jakoś specjalnie dużo śniegu ale drogi całe zaśnieżony/oblodzone, co lepsze po drodze minęły mnie z 4 pługi które nie dość że miały "łychę"(nie wiem jak to się fachowo nazywa :P) w powietrzu to niczym nie sypały po drodze... ehh ta Polska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śnieg :) jechałem pierwszy raz na śniegu samochodem nie jest źle ;) czemu akurat śnieg spadł jak ja zacząłem jeździć :D

Wszystko ma swoje dobre i złe strony - na świeżym śniegu można nieeeźle poszaleć :)

 

u mnie białoooo aż miło popatrzeć - wszystko przykryte warstwą +/- 10 cm białego puchu...jeszcze troche sypie :)

 

ps.

oczywiście w granicach zdrowego rozsądku żeby mnie nikt nie wyzwał od piratów drogowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Zakopanego, tam już poprzedniej nocy zaczął padać śnieg i sypał przez cały dzień (nareszcie!). Cała droga na Śląsk jest biała, najwięcej śniegu oczywiście na Krowiarkach, ale jechało się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek - godzina 18... - śnieg pada - jeeeee (entuzjazm mode ON)

Środa - godzina 7:30... - łeeee zabierzcie to :\...(entuzjazm mode OFF)

 

tylko mój pies się cieszy z zaistniałem sytuacji :|

 

zaczęło topnieć wszystko, nie da się normalnie poruszać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocek zasypany i to moocno. Dzisiaj jazda samochodem nie należała do najlepszych. W samym mieście wiele miejsc zakorkowanych bardziej niż zwykle ,więc spóźniłem się do pracy jakieś 50 minut ;) Tłumaczyć się nie musiałem ,bo szef sam się spóźnił niewiele mniej i widział co się dzieje na ulicach. Po za tym nieodśnieżone chodniki i ulice ,a drogowcy tłumaczą ,że po co jak i zaraz znów napada.

 

W jednym centrum handlowym "Korona" (był tam znajomy dziś na zakupach i wysłał mi sms'a przed chwilą ) śnieg zasypał dach nad "Restuaramą" ( to takie jakby centrum kilku restauracji ,KFC ,McDonald's etc. ) i ponoć grozi zawaleniem (przynajmniej tak mu powiedział jeden z ochroniarzy). Także zima zaskoczyła drogowców jak zwykle :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sypie od 18 poprzedniego wieczora i jest fajnie :D Juz jest tak ok 10cm :P I jak zwykle sparalizowalo nam nasze kochane MPK, tak ze kolezanka jak czekala na autobus godzine to i tak do niego nie wsiadla bo sie nie dalo :lol2: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jeszcze nam ta zima bokiem wyjdzie ;]

 

W Warszawie caly dzien rowno sypalo i chyba sypie nadal. Snieg zacina z wiatrem tak, ze drzwi na balkon byl problem otworzyc, bo tak bylo nawiane :lol2:

I pada dalej, drogowcy dali ciała chociaż mówili że są przygotowani :>

 

AragornPL i costi z jakich dzielnic jesteście?? Tak patrzyłem na fotki i nie kojarzę ;]

 

EDIT: Orgiusz to Twoje hobby?? :P

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz i co, znalazłeś jakąś ? To daj linka :damage_wall:

Niestety, ja też dziś odśnieżałem z pół godziny i wymiękałem ... I mam to samo wrażenie, że jutro wstane i przywita mnie 2x grubsza warstwa :damage_wall:

Ale plecy od tego bolą <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL i costi z jakich dzielnic jesteście?? Tak patrzyłem na fotki i nie kojarzę ;]

Wilanow.

 

Przestalo padac, ale wspolczuje ludziom wychodzacym rano do pracy - jest u mnie tak napadane, ze nie widac gdzie jest dojscie do budynku i nie za bardzo widac gdzie jest kraweznik (droga idaca dookola osiedla jest dobre 10cm nizej niz chodnik do budynku) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...