Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Odkopię ;) Przed chwilą w Warszawie (przynajmniej na Ochocie) grad/śnieg i słońce z nieba na raz :P :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nadal gorąco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale oberwanie chmury w lodzi !!!! znow samochody do polowy zalane beda ;/

No fajne te dwie burze jedna po drugiej były :) Na Chojnach deszcz lał tak że rynny nie mieściły wody i miałem mały wodospad przed oknem, moją ulicą płynął sobie potoczek, z okna widziałem dymiący tramwaj który pewnie "utonął" w jakiejś kałuży. No ale u nas to norma, parę razy w roku jakaś chmurka się oberwie tak że aż miło popatrzeć. Na szczęście miasto jest na górce i poza paroma rozlewiskami na ulicach kilkoma zalanymi piwnicami nic złego się nie dzieje, dziwi mnie tylko że mimo że wiadomo gdzie zalewa nic się nie robi by temu przeciwdziałać, a raczej naprawić co kiedyś schrzaniono :-| Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam oberwanie fajnie tylko grzmialo i blyskalo

 

U mnie pomorska rzeka plynela normalnie, samochody zalane do polowy :blink:

 

 

porobilem kilka fotek:

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

 

 

// Straty, na podworku zje***ane 2 kompy, mi padla grafika. Do dzis do 16 nie bylo netu (koles przyjechal i wymienil switche bo wszystko spalone, poszlo na kompy po lanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

grzechu, co ty gadasz!? Ja o tej godzinie bylem na politechnice i slonce swiecilo, oj swiecilo. Dopiero ok 16.30 burza przeszla :)

Przez chwile tak popadało ;) Ale później to konkretna burza była, jak wróciłem po niej do domu to komp był wyłączony pomimo że ja tego nie zrobiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...