Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Poranek 4.07

 

Dołączona grafika

 

Poranek 6.07

 

Dołączona grafika

 

Grr żeby aż tak zmieniła się pogoda w ciągu 2 dni... I to ma być lipiec? Blee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!

calą niedziele pada, część miasta zalane , a miał być bezdeszczowy dzień

 

nie ma to jak dobrze przepowiedziana pogoda :lol:

 

Intensywne i długotrwałe opady deszczu zablokowały kilka ulic w mieście. Zalane są też piwnice i garaże.Trudno przejechać ulicą Chopina, Derdowskiego, Ku Słońcu, 26 kwietnia.- Chopina na odcinku Bronisławy do Wszystkich Świętych wody jest po kolana – mówi nasza Czytelniczka pani Anna. – Nie można przejechać samochodem. Autobusy jechały dołem, przez Arkońską.Straż pożarna ma pełne ręce roboty.- Mamy kilkadziesiąt zgłoszeń. Wyjeżdżamy co chwilę na interwencje, głównie wybijają studzienki, zalewa piwnice i garaże podziemne – mówi dyżurny z państwowej straży pożarnej.

Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wczoraj w Warszawie jak zaczeło padać to aż czarno było i nie widziałem ulicy :P Naszczeście przestało po jakimś czasie i żadnych zalań nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten czas gdy mieliście sajgon z pogodą w Danzig przez te dni tylko chmury i sporadycznie pokropiło. Wczoraj jednak jak pizgło prądem z nieba strasznie, 3 albo 4 razy aż mnie z krzesła obaliło mimo ,że katowałm muze na słuchawkach.Popadało kilka minut i tyle. Teraz nad morzem nie da się oddychać. Brakuje ulewy i wiatru chociarz troche dla świerzości...

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrr u mnie most(stary most na Sole, na onecie nawet o tym pisze wooow) zamknęli dla ruchu kołowego.... A jak się idzie to czuje się jak drga, brakuje niecałe 2m a się przeleje przez most jak 10 lat temu co słabo pamiętam... Nieciekawie to wygląda. A dalej leje. W okolicznych wsiach ludzi pozalewało, parę mostów zamknęli(parę mostków już wzięło,tak mi w sql mówili).

 

Przynajmniej mnie ze szkoły zwolnili.

 

Zaraz pare fotek(z telefonu) z mostu wrzucę.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak całkiem niedawno straszna burza przeszła nad mazurami? Utonęlo podobno 9 osób w śniardwach.Najlepsze było to że w ciagu 30 min wszytsko się wypogodziło i poświeciło jeszcze słońce. Wichura była straszna ,ja chłop o wadze 105kg troche siły mam a drzwi w domku nie mogłem dobrze utrzymać jak otworzyłem.Dziewczyne normalnie z drzwiami pociągnęło.Coś strasznego się dzieje. Nie wspomne już o piorunach następnego dnia.Jak sie obudziliśmy to strach było zasnąć tak waliło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy w Ustrzykach Górnych...pioruny w Bieszczadach tak ładowały że jasno normalnie było :blink:

 

u mnie ostatnio cały czas deszcz, dziś się coś wypogodziło...pogoda w pasku firefox'owskim się co chwilę zmienia ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsze nagłówki - 'zima zaskoczyła kierowców' ;p

raczej "zima zaskoczyła drogowców" jak co roku hehehe ja tam już w zimóweczki okułem furaka :D

u mnie też śniegiem popyla ostro ale jest plusowa temp wiec się pewno za dnia stopi i będzie ciapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Śnieg i temperatura na plusie równa sie: ale kurde beznadziejna pogoda+mokre spodnie+korki :( Niech porządnie weźmie mróz i ten śnieg zostanie to będzie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wolnym Mieście popadało w nocy ale do południa pseudo śniek znikł a caly dzień na plusie było czyli mokro und zimno ;/.

Jak zima to minusowe temperatury maja być! a nie jakieś tam chlapy i inne syfy...

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg i temperatura na plusie równa sie: ale kurde beznadziejna pogoda+mokre spodnie+korki :( Niech porządnie weźmie mróz i ten śnieg zostanie to będzie fajnie :)

Jaki snieg, jakie korki? :blink: W nocy troche posypalo, ale o 6.30 rano, jak jechalem do pracy, to sladu nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jaki snieg, jakie korki? :blink: W nocy troche posypalo, ale o 6.30 rano, jak jechalem do pracy, to sladu nie bylo.

Akurat jak wracałem ze szkoły po 16 ze środka Mokotowa, Aleje Niepodległości, Odyńca, Racławicka i skrzyżowanie ze Żwirkami to ledwie dało sie przejechać. Śnieg wtedy padał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...