Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

czemu tak zimno jest ? ;{

Bo jest zima ? :blink:

 

;)

 

Wrzucajcie wiecej fotek :) Ale wam zazdroszcze... ;] Ja nie zobacze nawet platka sniegu :[

Wieje od morza, pada, slonca nie ma, generalnie lipton ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka 'zima' mi odpowiada mimo tego że qrewsko nie trawie tej pory roku , u mnie 6 rano -4 15 +4 brak opadów to 'kiedyśbiałe' świństwo zaczyna powoli znikać oby tak do wiosny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez noc padało a gdzieś koło 2-3 zaczęło wiać i do tej pory wieje, ale jest ciepło ! Przyjemnie wyjść sobie z rana z psem a tu ciepły wiatr dmucha po mordzie :P :lol: Tylko szkoda, że mokro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiadali w najostrzejszych momentach wiatr rzędu 150-200km/h podobno. To już będzie niezła jazda i dachy napewno nie u jednych pozrywa. U mnie narazie tylko deszcz pada czasem mocniej zawieje ale ogólnie rzecz biorąc spokojnie jest. Otwock koło Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14:15 Ostrowiec Świętokrzyski ... popadało troche i tyle... zachmurzenie ostre fakt... Wiatr? Troche gwizda... bez przesady :-)

 

Edit: No teraz deszczyk sobie pozwala troszke, ale dalej bez paniki :-)

 

Chwile po ostatniej edycji, przez jakieś 1:30 ostro wiało i padało.. ale potem znów sie uspokoiło i tylko takie ostre zachmurzenie jest....

Edytowane przez piec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.metoffice.gov.uk/satpics/latest_IR.html

 

musze Was zmartwić.... to się ponoć dopiero zaczyna więc mieliście preludium pięknej katastrofy. Btw : zapowiadana prędkość szczytowa wiatru to 220 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroclaw 10 pietro, jest niezle a to dopiero poczatek podobno

 

jak ktos mieszka na podobnym pieterku, ma okna starego typu , w sensie nie "platikowe" to proponuje zaobserwowac elastycznosc szyb przy mocniejszych podmuchach

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu cały dzień z przerwami pada, teraz ładnie powiewa.

 

BTW pytanie do mieszkajacych w Katowicdach. Jak jest z odlotami samolotów? Jakieś opóźnienia? Moja panna ma jutro z rana samolot do Włoch (wymiana) i sie zastanawiam czy poleci czy odwołaja wylot.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie pada deszcz z przerwami od zeszłej nocy ale wiatru dużego nie ma i oby nie było bo znów w sąsiednim remontowanym budnynku po raz kolejny spadnie szyba jak to było tydzień temu przy burzy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade sobie rano do szkoly w B-B, troche pobujal autkiem wiaterek, ale nic konkretnego. Wracam do domku ok 14 i co kilkaset metrow drzewo polamane kolo drogi. Mysle sobie co sie stalo przez te kilka godizn marketingu. Dotarlem do domu, a ojciec mowi ze nam wiatr przyczepe (taka 10m) wiatr przewrocil i pogniotl. Dopiero wtedy dotarlo do mnie ze jest jakas wieksza akcja huraganowa. Czasem warto jednak poczytac wiadomosci tudziez obejrzec pogode...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...