Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Devil:

Wiem, że kiepskie kino, ale wątpię czy w mojej okolicy jest lepsze. Najbliżej chyba Rzeszów. Jedyne pocieszenie, że ja płaciłem 34 PLN za 2 bilety. ;]

 

Wracając do pogody, to wybrałem się z dziewczyną do mojego domu na chwilę i po drodze złapał nas deszczyk. Niestety poza umytą przednią szyba to żadnego z niego pożytku nie było - zaryzykują nawet stwierdzenie, że temperatura się wręcz podniosła. - jest bardziej duszno. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiej burzy, jak w nocy (a właściwie nad ranem) to dawno nie było. Lało, był grad, a do tego jak waliły pioruny, to w autach alarmy się załączały. Zresztą deszcz to do teraz pada, na szczęście delikatny. Przynajmniej nie ma takiej duchoty, jak w ostatnich kilku(nastu) dniach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiej burzy, jak w nocy (a właściwie nad ranem) to dawno nie było. Lało, był grad, a do tego jak waliły pioruny, to w autach alarmy się załączały. Zresztą deszcz to do teraz pada, na szczęście delikatny. Przynajmniej nie ma takiej duchoty, jak w ostatnich kilku(nastu) dniach ;]

 

a dokladniej gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że odpoczynek od tych upałów się przyda. Z tego co widzę firefox mi mówi, że we Wrocławiu taka pogoda,19'C i przelotne opady deszczu, utrzyma się co najmniej do poniedziałku. Co potem się zobaczy. Ale można być pewnym, że upały pewnie powrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie naprzemiennie burza i deszcz albo świeci słońce i jest upał... Nie pamiętam już kiedy ostatnio, letnie burze były tak gwałtowne i intensywne (mocne)... Klimat się zmienia i to niestety widać coraz bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pamięta takiego wariactwa. Jeszcze parę lat temu się oglądało w newsach jakieś relacje ze spustoszeń trąbami powietrznymi w USA, a tu coraz częściej coś takiego na własnym podwórku (czyt. w Polsce). Dziadkowie przeżyli wojnę, ale nie pamiętają takich burz jak w ostatnich 3 latach. Starsi sąsiedzi tak samo.

 

Założyłem się nawet, że w przyszłym roku będzie gorzej. Jakoś dziwnie jestem spokojny, że będzie gorzej :s

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu armageddon i 2012:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dzisiaj mnie po prostu zatkalo... w zyciu nie widzialem bardziej czarnych chmur. Normalnie jak smola (zdjecia tego nie oddaja). Zrobilo sie ciemniej niz w nocy (wiadomo, swiatla jeszcze spia o tej porze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda Śląska - Kochłowice :arrow: standardowo powrócił 'Zalew Kochłowicki' :lol: Dobrze że wody tylko do połowy kół - można było przejechać

Bytom - otwarli dzisiaj Świętochłowicką i Łagiewnicką - dawno tam korków nie było :lol: Efektem mojej podróży przez nowo otwarte ulice był rekordowy czas powrotu do domu - 2 godziny :!: Dodam, że do pracy jechałem bagatela - 30 minut ... Tą samą trasą. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wody na drodze nie było nawet tak dużo. Po prostu wróciły korki ...

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu pełna piwnica ciach!a z kanalizacji, nie ma to jak mieszkać w domku jednorodzinnym a wodociągi z Bytomia mają to w [gluteus maximus]. Dołączona grafika

Za każdym razem jak jest jakiś poważniejszy opad deszczu to każdemu na mojej ulicy zalewa piwnice "wodą" (delikatnie rzecz ujmując). Najbardziej mnie bawi to, że jak zakładali liczniki wody to kazali kupować na własny koszt jakiś smieszny filtr antybakteryjny żeby z mojej strony do rurociągu nie poszło jakieś zanieczyszczenie. Za to ja od nich 3 raz w tym tygodniu mam dostawę ścieku do piwnicy. Dołączona grafika Szlag człowieka trafia, świetna pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...