Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Neo to modem dsl musi być z czegoś zasilany ... z lapka chyba nie pociąnie ... nie wiem, jeśli zwykły modem to chyba też musi mieć jakieś zasilanie .. moze ma od kumpla jak prąd do lapka ?? :D :D :D poza tym się OT robi ... u mnie duje mał łba nie urwie i do tego DJ deszczu strugi .... ale fak.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pardon, przyzwyczajenie do routera i telefonu bezprzewodowego :)

 

@PC-Speaker - modem 56K jest zasilany z baterii laptopa (jak kazde wbudowane w niego urzadzenie ;) ), modemy do Neostrady zadowalaja sie zasilaniem z USB.

 

Co do pogody - u mnie spokoj. Zagrzmialo ze dwa razy pare godzin temu i na tym sie skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej - strasza sniegiem na przyszly tydzien :)

Źeby tylko - śnieżyce, zamiecie itp. nas czekają :P A co do otwierania okien podczas ostatniej wichury - w momencie kumulacyjnym, tj. jak zaczęło walić gradem, wiało jak cholera i do tego ściana wody była na dworze - otwarłem lekko okno.... Jak dmuchnęło to prawie mnie przewaliło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie - skad masz neta? :P

z TePSA'y. Modem pod USB podłączyłem, ale żarło baterie, jak smok... :?

Jest godzina 14:50 przed 15 minutami przywrócili zasilanie :D. Byłem u nich już kilkukrotnie, wczoraj i dziasiaj, sąsiedzi zresztą też. Wielki Fak, okazało się że linia do mnie była cała tylko niewielki konar spadł na druty, a jako że był mokry poleciały dwa BM'y w stacji. Najlepsze, że cały czas działała jedna faza :damage_wall: i o tym niewiedziałem :blink:

No nic efekt taki, że napięcia nie było dokładnie 41h!!! Już zacząłem się przestawiać na "way of life" jak przed ponad stu laty :lol2:. Panowie, powiem krótko, bez prądu nie ma życia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie obniżenie temperatury od wtorku. Gdzieniegdzie posypię śniegiem. Nie wiem jak w górach będzie. Pewnie pierwsza warstwa śniegu to za mało i warunki dla narciarzy będą ciężkie. Dlatego ja z wyjazdem bym poczekał a planuje gdzieś się wybrać na te parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą jeszcze w najbliższym czasie wichury w Wawie?

Bo podczas ostatniej, gdy wychyliłem się z cyfrówką z okna, celem nakręcenia gnących się do ziemi krzoli dostałem headshota z okna, oprócz tego zwaliło lampę i kaktusa ;)

A w piątek wieczorem coś w stylu burzy było (błysnęło się strasznie i zahuczało)

Ciekawe, kiedy będzie śnieg, bo ja w drugim tygodniu ferii jadę do Wisły i obawiam się, że na desce sobie nie pośmigam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj taki wiało itak padał deszcz ze normalnie caly parapet mi zalało, za sprawą równiez nie szczelnych okien, a dzisiaj troche sniegu dowaliło może niedługo na narty sie pojedzie ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie bedzie klimat na lodowisku ;)

 

Nie wiem jak wy ale ja wole chyba jednak ten snieg niz ciagle padajacy deszc :P

 

U mnie troszke popadalo dzis rano ale niestety niewiele :/

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...